Akinek ebben a ciklusban lesz/ volt inszeminációja: izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok a 6. ciklusnapon.

A 4. óta szúrom a Meionalt; elvileg 8-10-et összesen.

Napi egyet.

Hétfőn, a 8. ciklusnapomon megyek először UH-ra.


Szerintem kb. a jövőhét hétvégén lesz az inszem: Péntektől hétfőig bezárólag kellene meglennie.

Vasárnap van a 14. ciklusnapom; és repesztő nélkül a 13.-on szoktam repedni.

Jó lenne ha hétvégén csinálná a doki; így nem kéne hiányoznom melóból. Így is érdekes lesz megoldanom hogy nem emelek; hajolok; nyújtózok.......

Nekem ez lesz az első; nagyon izgulok! :-)



2013. szept. 14. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:

Sajnos semmit, a bazi nagy ürességen kívül:-( Embertelen ez a várakozás!!!! Teljesen kikészít. Hiába próbálok másra koncentrálni, a gondolataim mindig itt kötnek ki. Ráadásul nem volt túl jó élmény az inszemináció ( zárt a méhszájam egy gen. rendellenesség következtében, csak egy elég durva beavatkozással tudta a doki megnyitni, hogy átmenjen a flexibilis cső, utána 5 napig barnáztam, görcsöltem)Nagyon jó lenne, ha nem kellene újra végigélvezni ezt a procedúrát.

Ti hogy vagytok?

2013. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
hát nekem is fájt meg utána is meg én is barnáztam pár napig de nem nagyon! valami olyat mondott a doki valami kanyar vagy valami ilyesmi van a méhszájamnál azért fájhatott! remélem nem írtam nagy baromságot! hát köszi 9-es jól vagyok! bár nekem most megint feszít a méhemnél egy kicsit de nem gáz annyira! amúgy én is a nagy ürességet érzem!én se szívesen élném át ezt a fájdalmat de ha muszáj átélem! utálom ezt a várakozást! bár nagyon rég várok már erre,hogy várakozzak! eddig mindig üres járat volt! most van egy kis reményre okom! reménykedhetek!!első voltam!!
2013. szept. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
Első baba mindenkinél?
2013. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:

nekünk igen ő lenne az első babóca!

első voltam! (Manó)

2013. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szorítok, akkor te tesztelsz legelőször!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem ma késő délután pozitív volt az ovu tesztem, ha holnap halványodik (ma még lesz egy, napi 4-et csinálok!!!!!!!!), akkor holnap inszem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚGYYYYYY izgulok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nekem semmit sem mondtak, ma telefonáltam hogy mi is van a házas élettel, azt mondták, hogy 2-3 nap teljen azért el, több nem kell.

Mi vasárnap reggel..hm;) szóval már nem szabad!

Annyira izgulok!!!!!!! Biztosan bele fogok csavarodni utána a várakozásba......................

2013. szept. 17. 19:21
 16/63 anonim ***** válasza:
Én már teljesen belecsavarodtam a várakozásba. Ma vagyok az első inszemináció utáni 12. napon. Reggel teszteltem egy 10-es fastest-el, neg. lett. Már ki kellene mutatnia ugye?
2013. szept. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 Kitty1977 válasza:
A menstruáció hányadik napjától kell szedni a gyógyszereket, szúrni a szurikat?
2013. szept. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
nekem a menzesz 5. napjától kellett szednem a Closty-t és amikor az uh-n megállapították, hogy van 2 szép tüszőm, az inszem előtti napon kellett a repesztőt.
2013. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:

kérdező:

izgulok érted!minden rendbe lesz ne aggódj!írj minél hamarabb!

9-es (legalább is úgy emlékszek az vagy)na mindegy!

nem tudom ki kellene -e mutatnia amíg nem jön meg mindig van remény! én még mindig filózok,hogy teszteljek-e egyáltalán! mert mindkét esetbe ott van a csalódás!ha itthon tesztelek vagy ha ott csinálják meg! csak én tudom ki fogok borulni! és nekem nem mindegy hogy ez hol történik! na még én ráérek ezen gondolkodni!Manó!

2013. szept. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én szentül megfogadtam hogy nem tesztelek, de ha mégis, CSAK digitálissal!!!!!!!!!!!!!

Elvileg ki kéne mutatnia, de a 14. dpo előtt nem szabad tesztelni, mert még lehet pozitív! Nem kell visszamenned?


Nekem ma este fél nyolckor lesz az inszemem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Úgy izgulok lányok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A következő 4 napban pihenek; nem igazán akarok netezni sem; majd meglátom hogy tudom betartani! Szorítsatok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))))))) <3

Azt hogy mit hogyan szúrtam, én leírtam a kérdésben! Annyi, hogy 5 és fél lett a vége, nem 8-10.

Két tüszőm van 20 mm-esek! Az ovu tesztem tegnap este volt pozitív! 7.5 a nyh-m! :-) 10. ciklusnap!!!!!! :-)))))))))))))

Drukkolok mindenkinek, szorítsatok nekem is nagyon légyszi!!!!!!!!!!!!

ÉS nyugi, a várakozás örjítő; de mindig az! :-)

2013. szept. 18. 17:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!