Akinek ebben a ciklusban lesz/ volt inszeminációja: izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok a 6. ciklusnapon.

A 4. óta szúrom a Meionalt; elvileg 8-10-et összesen.

Napi egyet.

Hétfőn, a 8. ciklusnapomon megyek először UH-ra.


Szerintem kb. a jövőhét hétvégén lesz az inszem: Péntektől hétfőig bezárólag kellene meglennie.

Vasárnap van a 14. ciklusnapom; és repesztő nélkül a 13.-on szoktam repedni.

Jó lenne ha hétvégén csinálná a doki; így nem kéne hiányoznom melóból. Így is érdekes lesz megoldanom hogy nem emelek; hajolok; nyújtózok.......

Nekem ez lesz az első; nagyon izgulok! :-)



2013. szept. 14. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:
Szia! 17. dpo, úgyhogy tuti. És digitálissal teszteltem dierekt, mert abban megbízom.
2013. okt. 5. 11:32
 52/63 anonim ***** válasza:

ja értem kérdező! nagyon sajnálom!!és hogyan tovább??mikor mész dokihoz?

Manó!

2013. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:

sziasztok!

mizus veletek?vagy már nem ír senki?

én holnap megyek uh-ra! kíváncsi leszek mit mond a doki! vasárnap hétfőn éreztem mintha ovum lett volna! remélem nem az volt!

Manó!

2013. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 Kitty1977 válasza:
sziasztok! én voltam dokinál és azt mondta, hogy nincs értelme az inszemnek, lombik :(
2013. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kitty:miért nincs értelme az inszem,lombiknak?ezt most bocs de nem értem!vagy ebbe a ciklusba vagy soha?léci írd már meg!

Manó!

2013. okt. 9. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is írtam már ide régebben. Lujzacica a felhasználónevem:-)

Sajnos nekem ebben a hónapban a Merional-tól egy barab tüszőm sem lett! Nem csinálták meg. Majd következő hónapban! Akkor Closty-t kapok., de azárt mindenkinek drukkolok:-)

2013. okt. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 Kitty1977 válasza:
Mert az endometriózis miatt egyfolytában vérzek és fáj, erre mondta a doki h irány vissza a meddőségi.
2013. okt. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok! kitti, nekem is egyből lombikra kell mennem sajnos, nem lesz több inszem.

NEkünk a sperma olyan rossz, hogy nincs értelme.

Ma megyek a dokimhoz, megírja a kórtörténetemet, megbeszéljük hogy melyik meddőségit ajánlja, aztán irány. CSak össze kell spórolni előtte az árát; úgy tudom 100.000- 150.000Ft egy lombik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-((((((((((((((

2013. okt. 9. 07:28
 59/63 Kitty1977 válasza:
Nekünk is ajánlott, de nem oda megyünk, mert az fizetős, mi a Budai Meddőségire megyünk.
2013. okt. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 Kitty1977 válasza:
Fogalmam sincs mikorra lesz belőle valami, november 7én lesz kész a spermavizsgálat másnap megyünk fel Pestre vérvételre. Már hajszálon lógnak az idegeim, ráadásul kiderült, hogy mivel a munkahelyem egy hotel aljába van és azt felújítják februárig nem lesz fűtés, hát ez most pont hiányzik még! :(
2013. okt. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!