Akinek ebben a ciklusban lesz/ volt inszeminációja: izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok a 6. ciklusnapon.

A 4. óta szúrom a Meionalt; elvileg 8-10-et összesen.

Napi egyet.

Hétfőn, a 8. ciklusnapomon megyek először UH-ra.


Szerintem kb. a jövőhét hétvégén lesz az inszem: Péntektől hétfőig bezárólag kellene meglennie.

Vasárnap van a 14. ciklusnapom; és repesztő nélkül a 13.-on szoktam repedni.

Jó lenne ha hétvégén csinálná a doki; így nem kéne hiányoznom melóból. Így is érdekes lesz megoldanom hogy nem emelek; hajolok; nyújtózok.......

Nekem ez lesz az első; nagyon izgulok! :-)



2013. szept. 14. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Lányok, a hormonoktól én eddig is ugyanúgy véreztem, mint előtte! Nem lehet hogy mégis terhesség??????

Én ma vagyok az inszem utáni 10. napon, szerintem 9. dpo. MA kezdett el igazán vad dolgokat csinálni a hasam. Kifejezetten fájt ma többször, és igen csak az alhasam. Leírhatatlan érzés. Mintha megtekertek volna benne egy hurkát vagy ilyesmi. Mint abban a Buscopan reklámban, ahol a nő hasa előtt egy kötél van összecsomózva, és az jelzi a fájdalmat. Csak nekem nem csomó, hanem mintha ott lenne egy vastag valami, ami kicsit mozdul, vagy tekeredik. Nagyon h...lye érzés!

Remélem jót jelent... A melleim fájnak, a mellbimbóm már egyáltalán nem érzékeny.

2013. szept. 27. 20:33
 42/63 anonim ***** válasza:

sziasztok!!

kérdező :nagyon drukkolok!!

lenne egy kérdésem ha nem baj!ez a hülye kúp amit használtam mikor ürül ki a szervezetemből?? csütörtökön használtam utoljára ! ma sajnos nem úgy ment a reggelem ahogy én szerettem volna így se tesztelni se normálisan megmérni a hőmet se tudtam! de így is ,hogy nem tudtam végig mérni (5 percig) még így is magas 37,1! nem értem! már akár hogy is nézem 17 napja fent van a hőm!a fejem szét megy nem görcsölök !azt hittem ma reggelre elönt a vér erre (még úgy néz ki ,hogy semmi) tényleg nem értem az egészet! lehet később a mai na folyamán megjön?? teljesen ki vagyok ettől a helyzettől!

Manó!

2013. szept. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:

sziasztok !

nekem ma megjött de nem baj! majd legközelebb összejön !legalább is remélem!! addig is küzdök!

egy kérdés::

végül is mindenkitől kérdeznem következő próbálkozásnál is beszélgetünk?? vagyis tartjuk a kapcsolatot ? olyan jó lenne!

kedves kérdező:igaz a te baba projekted nem záródott még le de remélhetőleg sikerül és akkor is beszélgetünk !én drukkolok,hogy most sikerüljön!!

léci írjátok már meg mit szóltok hozzá!!előre is köszönöm!!

Manó!

2013. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

Szia Manó! Sajnálom:-(

Persze, én szívesen beszélgetek legközelebb is!!!!!!!!!!

Ha van kedvetek egyébként, van itt egy kis csapat, régóta várjuk a babánkat, van aki inszem vagy átjárhatósági előtt áll, van aki túl van 7 inszemen, neki most úgy néz ki, a 2. lombik sikerült.

Ott lenne a legjobb beszélni, ott többen vagyunk hasonló cipőben. Majd belinkelem a kérdést!

Én ma vagyok a 11. napon, inszem után 12 nappal. Leghamarabb szombaton tesztelek, de lehet hogy húzom akár szerdáig; majd meglátom.

A hasam szurkál, a köldököm körül is rendesen, és leginkább bal oldalt, egészen a szeméremcsontomnál. Bizakodok nagyon, de már kezdek belecsavarodni hogy még minimum egy hetem van mire kiderül...

2013. szept. 29. 12:16
 45/63 A kérdező kommentje:
2013. szept. 29. 12:30
 46/63 anonim ***** válasza:

izgulok érted kérdező! remélem sikerül!hát amit belinkeltél kérdést ott is beszélgethetünk bár jó le leszünk maradva! de ha a többiek nem bánják akik ott írnak akkor én csatlakoznék!

Manó!

2013. szept. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 Kitty1977 válasza:
én is leszek továbbra is! :)
2013. szept. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:

Én ott is ott vagyok, de ha látom hogy ide írt valaki, úgyis megnézem itt is! Jobb ha szurkolunk egymásnak szerintem! Irszi vagyok egyébként.

12. dpo... :-) semmi extra.

2013. szept. 30. 15:16
 49/63 A kérdező kommentje:
Negatívat teszteltem én is sajnos.
2013. okt. 5. 09:02
 50/63 anonim ***** válasza:
Szia kérdező!hányadik dpo-n vagy most?mikor volt az inszem?nem tesztelél hamar?sajnálom a negatív eredményt!írj ha vagy!Manó!
2013. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!