Akinek ebben a ciklusban lesz/ volt inszeminációja: izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok a 6. ciklusnapon.

A 4. óta szúrom a Meionalt; elvileg 8-10-et összesen.

Napi egyet.

Hétfőn, a 8. ciklusnapomon megyek először UH-ra.


Szerintem kb. a jövőhét hétvégén lesz az inszem: Péntektől hétfőig bezárólag kellene meglennie.

Vasárnap van a 14. ciklusnapom; és repesztő nélkül a 13.-on szoktam repedni.

Jó lenne ha hétvégén csinálná a doki; így nem kéne hiányoznom melóból. Így is érdekes lesz megoldanom hogy nem emelek; hajolok; nyújtózok.......

Nekem ez lesz az első; nagyon izgulok! :-)



2013. szept. 14. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 Kitty1977 válasza:
én is szorítok :)
2013. szept. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Köszi, hogy próbáltok vigasztalni, de érzem, ez most nem jött össze, már lelkileg készülök az újabb inszemre.

Kedves kérdező: Nagyon szorítok Neked!!!

2013. szept. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:

Szegénykém! :-(

NA akkor most rádkontrázok; mert lelkileg nekem már a lombikra kell készülnöm, pedig tegnap este volt az első inszemem:-(

3M-t kaptam vissza, az nagyon kevés; de hát nem lehetetlen.

Ma van a 11. ciklusnapom, a 28.-ig Utró, 29. napon teszt, aztán meglátjuk.

Azt mondta, ha nem sikerül, akkor nincs értelme ilyen spermaszámmal több inszemnek, menjen a lombik. :-( Szóval igyekszem pozitív lenni, de kicsit el vagyok kenődve. A hasam érzékeny. Tegnap este még meg voltak a tüszőim, 8.3 mm-re nőtt délután óta (akkor 7.3 mm volt!!) a nyálkahártyám. Éjjel, vagy ma repedek (most fáj is, úgyhogy lehet hogy mostanában). Legalább volt ideje odaérni a fiúknak! :-)

Ma este rásegítős szeeeee..x.

Lányok, hatalmas drukk mindenkinek, és hatalmas drukk magamnak!

Semmi pecsét egyébként.

2013. szept. 19. 08:05
 24/63 anonim ***** válasza:

Hogyhogy 3M-t kaptál vissza? Inszeminációnál ilyet is mondanak? Nekem semmit nem mondtak, csak megcsinálták.

Drukkolok, hogy sikerüljön!!!

2013. szept. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 A kérdező kommentje:

3 millió spermát kaptam vissza, ami nem túl sok hogy finoman fogalmazzak, de remélem felrázta őket a centrifuga, és még inkább felturbózta a vitaminos oldat.

Nem tudom számít-e, de én maszek dokinál volta, tokkal -vonóval 48.000volt az inszem+ a gyógyszerek. Ennyiért igazán mondhat ezt-azt...

Nekem ég -csíp a mellbimbóm ha hozzáérek; remélem ez azt jelenti hogy sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A hasam fura, de gondolom a beavatkozás miatt.

Én hétfőig pihenek; sokat fekszem.

Veletek mi újság?????????????

2013. szept. 20. 08:19
 26/63 A kérdező kommentje:

Kitti, hogy vagy?

Aki már egyszer tesztelt 10-essel, mi újság? Gondolom nézted utána is.

Lányok, senkinél semmi tünet???????????????????

Nekem iszonyú érzékenyek a mellbimbóim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ég/ szúr ha hozzáér valami. Lányok, én nem is akarom elhesegtni a gondolatot, igenis ezen jár az agyam egész nap: hogy most sikerült, és végre kismama vagyok! :-)

[link]

Ma van a 4. nap...:-)

2013. szept. 22. 11:25
 27/63 anonim ***** válasza:

szia kedves kérdező!

hát én nem adok a jelekre! mert annyira csalóka! nekem is fáj a mellem már 3 napja főleg este !ma reggel felkelés előtt kicsit mintha görcsöltem volna! magas a hőm 37,4 volt ma reggel! de ez szerintem a kúptól!vagy nem tudom! már kétségek közt vergődők de komolyan nekem is állandóan ezen kattog az agyam! meg fogok zakkani! nem bírom én ezt! még van 3 napom! ma vagyok az inszem után 11-12 dpo-n! de nem tudom mi is lesz! tesztet csak holnap veszek de nem tudom mikor csinálom meg! lehet nem is fogom! főleg ha a mellem a nem várt előtt nem fog fájni mert akkor tudom meg fog jönni! meg a hő is mutatja! bár most ez a kúp nem tudom mit befolyásol! tudnátok ebbe segíteni??? hátha le tudnám magamba tisztázni!!

első voltam!Manó!!!

2013. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:

Szia Manó!

Nem te tettél fel itt egy kúpos kérdést? Már arra is válaszoltam!

Én egy éve, a ciklusaim 2. felében Utrózok, és nekem semmilyen mellékhatása sincs!

Azt hiszem legalábbis......

Nekem a mellem hol úgy fáj hogy majd bele őrülök, a következő ciklusban meg semmi. Ez a mellbimbófájdalom ez új, ezért is reménykedek nagyon!! NAGYON!!!!!!!! :-)))))))))

A többi tünetre én sem adok! Kívánom neked hogy terhes legyél!!!!!!!!!!!!! Szerintem áldozz be egy digitális tesztre, és húzd a tesztelést amíg csak bírod, akkor nem hazudik a teszt!!!!!!!!! Zebrásodást magunknak! :-)

2013. szept. 22. 16:53
 29/63 Kitty1977 válasza:
Én is szurkolok mindenkinek! Én majd csak elsején megyek dokihoz akkor beszéljük meg az inszemet, már jó lesz. Viszont mivel nekem endometriózisom van nem tudom hogy lesz, napok óta fáj a derekam, szúr a hasam, sírni tudnék már a fájdalomtól és a tehetetlenségtől.
2013. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 A kérdező kommentje:

Szia! Szegénykém, biztosan nagyon rossz:-(

Akkor szorítok nagyon elsejére! :-)

2013. szept. 22. 19:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!