Akinek ebben a ciklusban lesz/ volt inszeminációja: izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok a 6. ciklusnapon.

A 4. óta szúrom a Meionalt; elvileg 8-10-et összesen.

Napi egyet.

Hétfőn, a 8. ciklusnapomon megyek először UH-ra.


Szerintem kb. a jövőhét hétvégén lesz az inszem: Péntektől hétfőig bezárólag kellene meglennie.

Vasárnap van a 14. ciklusnapom; és repesztő nélkül a 13.-on szoktam repedni.

Jó lenne ha hétvégén csinálná a doki; így nem kéne hiányoznom melóból. Így is érdekes lesz megoldanom hogy nem emelek; hajolok; nyújtózok.......

Nekem ez lesz az első; nagyon izgulok! :-)



2013. szept. 14. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem ma megjött.(Én vagyok a 10-es tesztes) Az a sz.r Fastest nmegszivatott! Tegnap amikor nem jött meg, csináltam egy tesztet, már másodjára csinálta azt, hogy ott elindult oldalról a 2. csík, megállt 5 percre, utána eltűnt. Csináltam másikkal, az neg. lett. Mára meg is jött sajnos. Ilyen teszttel nem fogok többet tesztelni!!
2013. szept. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 Kitty1977 válasza:
köszi :)
2013. szept. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:

sziasztok!!

kedves kérdező!!

nem nem én tettem fel a kérdést!én vagyok az első válaszoló vagyis Manó!

Kitty:én is drukkolok neked!

mellfájdalom:nekem is hol fáj hol nem!ciklustól függ!egyikbe fáj a másikba nem!ez viszont érdekes! ja és ha fáj akkor a nem várt előtt enyhül már nem is fáj annyira és ebből tudom,hogy meg fog jönni!meg legalább 10 hónapig hőmérőztem és a nem várt napján vagy előtte egy nappal leesik a hőm!!most úgy van ,hogy szinte egész nap nem érzem,hogy fáj inkább csak érzékeny de eddig mindig este nagyon fájt! legalább is eddig így volt! már legalább 3 napja szenvedek vele!remélem így is marad! ma vagyok 12-13 dpo-n! tehát kb 2 napom van a nem vártig!

előtte író:nagyon -nagyon sajnálom!! annyira szomorú vagyok!reménykedtem ,hogy nem így lesz!!

Manó!!!

2013. szept. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:

Köszi, aranyos vagy!

No de sebaj, megyünk a következőre! Elvégre ez még csak az első inszem volt, most valami ütősebbet kértem Closty-nál a dokitól, úgyhogy Meroinal-t kell majd szúrnom 4 db-ot az 5.- 11. napig 2 naponta. Hátha!!

2013. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy megjött neked:-(

A Merional jó cucc, én is azt szúrtam! :-)

Nekem a tünetek változatlanok, ma van az 5. nap........

2013. szept. 23. 19:09
 36/63 anonim ***** válasza:

sziasztok!

negatív lett a tesztem!!

Manó!

2013. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

Ó Manó, sajnálom! :-( Lányok, én úgy reménykedtem....

Őszintén sajnálom.

Én még bizakodok, most kezdett el a hasam is furán " fájni".

2013. szept. 24. 14:26
 38/63 anonim ***** válasza:

sziasztok!!

mizus veletek??

hát nem tudom mi van !tegnap délután elkezdtem barnázni vagy valami hasonló de mára inkább még az is múlóba van! a tisztasági betéten sincs semmi csak a wc papíron egy kicsi!bocsi ,hogy így írtam! ma vagyok inszem után 16-17 napon! nekem nem szokott ilyen lenni pár órán belül meg szokott jönni! most meg semmi! még jele sincs se görcs se semmi! írjatok!!

Manó!

2013. szept. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
Szia Manó! Nekem is kb. így jött meg és csak egy napig volt egy nagyon kicsi vérzésem. Előtte egy napig pici barna, utána 2 napig pici barna. Szerintem a hormongyógyszerektől van vagy a beavatkozástól.
2013. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:

hát én is erre gondolok a gyógyszertől van! nálam is ez lesz! csak nem tudom meddig lesz ez! jó lenne ha megjönne! ha meg nem akkor meg ne legyen semmi! szeretném minél hamarabb elkezdeni a gyógyszert!nem reménykedek !csak történjen már valami!!

Manó!

2013. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!