Akinek ebben a ciklusban lesz/ volt inszeminációja: izgulunk együtt?

Figyelt kérdés

Én ma vagyok a 6. ciklusnapon.

A 4. óta szúrom a Meionalt; elvileg 8-10-et összesen.

Napi egyet.

Hétfőn, a 8. ciklusnapomon megyek először UH-ra.


Szerintem kb. a jövőhét hétvégén lesz az inszem: Péntektől hétfőig bezárólag kellene meglennie.

Vasárnap van a 14. ciklusnapom; és repesztő nélkül a 13.-on szoktam repedni.

Jó lenne ha hétvégén csinálná a doki; így nem kéne hiányoznom melóból. Így is érdekes lesz megoldanom hogy nem emelek; hajolok; nyújtózok.......

Nekem ez lesz az első; nagyon izgulok! :-)



2013. szept. 14. 11:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Nekem a Merionaltól megjött ma, a 18.!!! napon. Ilyen gyógyszert sem ír fel többet a doki:-) Nem lett tőle egy tüszőm sem, viszont 18 napra meghozta a menzeszt.

Sebaj! Előrébb jött a következő inszemináció. Hétfőtől már a Closty-t kell szednem:-)

2013. okt. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:

Kitty, kitartás! Kedves utolsó, ez durva hogy a Merional meghozta! Nekem az növesztett tüszőket! NA akkor ebben a ciklusban!

Mi a győri Kaálit választottuk, mert annak vannak a legjobb eredményességi mutatói. Nem merek kockáztatni.

2013. okt. 10. 19:08
 63/63 anonim ***** válasza:

Kitty, megy a drukk ezerrel!


Most Clostyt kell szednem napi 4-et az első 3 napban, utána uh. és lehet, hogy még emeli az adagot. Ha most sem sikerül, akkor szerintem kivizsgálások lesznek (átjárhatósági...). Bár nálunk a extra-zárt méhszáj a legnagyobb gond, azon meg csak az inszem vagy a lombik segíthet.

2013. okt. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!