Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszeminációm volt ma...

Első inszeminációm volt ma szerintetek bízhatok a sikerben? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pm alulműködésem van és prolaktin gond is. Gyógyszerekkel helyreállították. A férjem spermaképe sem volt a legjobb. Kíváncsi lennék hasonló gondokkal sikerült e valakinek az inszemináció vagy ne is reménykedjek.
2019. ápr. 23. 13:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/640 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták a doki aki csinálta szerencsét hoz mert akinek ő csinálja az inszeminációt az sikerül. Mondtam Isten szóljon belőle 😊 ja és kiderült a méhszájam kb 90 fokban elhajlik szóval nem ment könnyen az eljárás. Azt mondta a doki ez egy rakoncátlan fiú lesz mert nehezen ment a katéter fel. Hát váltakozik a hangulatom folyamatosan egyszer reménykedem aztán meg elkeseredek hogy úgysem sikerült. De szorítok nekünk! Sikerüljön! 😊
2019. ápr. 26. 07:10
 12/640 anonim ***** válasza:

Szia!


Az egyik barátnőmnél derült ki januárban, hogy pm alulműködése van, gyógyszerrel Őt is beállították, most (spontán) 6 hetes terhes, neki az első "normális" hónapban összejött... Nálam hormonálisan minden rendben, de a jobb petevezetékem átjárhatatlan, az orvos szerint valszeg 10 éve összecseszték a császárnál (van egy lányunk, 8 éve várjuk a tesót, tesókat...). A férjem eredményei éppen elfogadhatók, csak 4 millát tudtak visszajuttatni. Az inszem óta napi 2 progeszteron tabit kell hüvelyi úton "szednem", ettől már kissé kikészülök, a mai értekezleten majdnem elaludtam, hulla fáradt vagyok. Egyik pillanatban úgy érzem, sikerül, mert persze nagyon fontos a pozitív hozzáállás, a másikban nem merek remélni, mert nem akarok pofára esni. Vágom a centit, hogy mikor tesztelhetek, a másik pillanatban megfogadom, hogy nem tesztelek, majd vagy megjön vagy nem. Ami még kiakasztó, hogy kb. 4 kilót híztam április 8.-a óta a hormonoktól (többet nem eszem, tehát csak az lehet a ludas), így most számolgatom, ha nem sikerül, az ötödik inszemre akkora leszek, mint egy ház.


De persze ezek nem számítanak, mert qvra megéri, bármit megtennék, hogy babázhassunk végre! Szóval kitartás. Rengeteg pozitív példát lehet olvasni a gyakorin, hoxán, más fórumon, nem lehetetlen a siker első inszeminálásra sem...

2019. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/640 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a biztatást! Kitartás Neked is mert nem egyszerű ez a helyzet :)

Nekem napi hat hüvely tabletta kell már holnaptól eddig négy kellett. Állandóan aludnék és persze olyan hőhullámaim vannak mint egy klimaxosnak és én is érzem hogy hízok...

Kb fél óránként változik a hozzáállásom a "van esély" és a "minek reménykedek úgysem sikerül" között. Hiába próbálsz másra gondolni úgysem megy.

2019. ápr. 26. 21:05
 14/640 anonim ***** válasza:
Hajrá Nekünk! Így egy picit könnyebb, h nem vagyok egyedül! 😉
2019. ápr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/640 anonim ***** válasza:

Korábbi válaszoló vagyok, aki pozitívat tesztelt múlt héten 1.5 ev után!

Holnaptól én is 6 bogyót alkalmazok majd, nektek nincs fura huvelyvadekotok tőle? Nekem a 2*2 adagtol is sűrű fehér krémes volt belül. Jó lesz még ha emelve van az adag 🙄😣

2019. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/640 A kérdező kommentje:
Léna kitartás! Nem vagy egyedül! Próbáljunk bízni 😊
2019. ápr. 27. 07:22
 17/640 A kérdező kommentje:

De igen van hüvelyváladék nem győzök tisztasági betétet használni. Ez a 4 is megterhelő nem még a 6. Munkahelyen érdekes lesz megoldani a déli adagot. Amúgy meg szedek mellette annyi bogyóű hogy szerintem a környék összes gyógyszertára belőlem él.

Most érdekes mert tegnap és tegnap előtt is fájt furcsán a hasam olyan menstruáció előtti de az enyhe fájdalom...nemtudom ez jó e 4 nappal inszemináció után...

2019. ápr. 27. 07:25
 18/640 anonim ***** válasza:

Kérdező: köszi!


Nekem reggel és este kell felhelyeznem a Progesterone Exeltis-t. Hát,napi 4-5 tisztaságit elhasználok, az orvos szerint normális a fokozott, sűrű és fehér váladék, márcsak azért is, mert ez e gyógyszer kizárólag szájon át alkalmazható.


A Zuram azt mondta, hozzám nem nyúl addig, amíg ezt használni kell. Az inszem utáni három rásegítős napon még totál nem tartotta fejbe, minden akció után érte a döbbenet, de akkor talán még nem is volt ennyi a mennyiség. Mostmár bezzeg észben tartja!! Szép hétvégét Nektek!😊

2019. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/640 anonim ***** válasza:
Hát nekem Utrogestan-t kell dugdosni, de nálunk én mondtam a férjemnek hogy ez nekem kellemetlen, meg olyan régóta varunk már a babára, most valahogy nem is ekörül forog az agyunk. Férfi igények kielegitve, de amíg szivhangot nem látunk, addig én nem szeretnék :) meg ez a francia progeszteron is
2019. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/640 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Ti hova jártok inszemre?
2019. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!