Legjobb döntés az abortusz?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk lakást, minden pénzünk elment a felújításra, egy Ft megtakarításunk nincs jelenleg.

A munkahelyemen nemrég járt le a próbaidőm, amúgy is határozott idejű a szerződésem, egy év után válna határozatlanná, mire megszülnék pont lejárna, garantáltan kirúgnának. Amúgy sem lenne pofám bejelenteni a próbaidő lejárta után kicsivel, hogy bocs, terhes vagyok, ha megtartanánk, azonnal felmondanék tehát a TB-t magamnak kellene fizetnem. Van hitelem, a páromnak is. Azt mondta fizetne mindent, de nem akarom, hogy ő tartson el, ha ő fizetne mindent maradna max 120-130000 Ft-unk egy hónapban, abból 3-an nem fogunk tudni megélni, sem a gyereknek se tudunk megvenni semmit, mert a számlák, kaja ebben még nincsenek benne.

Igen, felelőtlen voltam, nem vettem be esemény utáni tablettát. Kérlek ne ítélkezzetek, így is elég rossz nekem/nekünk, bár tudom, jönnek majd az abortusz ellenesek, gyilkos kikiáltók. Örökbe nem fogom adni. Dolgozni így is nehezen tudok már, pedig még nagyon az elején vagyok, de a rosszullétek borzalmasak, félek, hogy megtudják a munkahelyen.



2019. aug. 12. 18:31
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
71%
Most olvastam csak a kérdésed, hogy már meghoztad a döntést. Egy éve ugyanebben a helyzetben voltam, akár én is írhattam vokna ki a kérdést. Határozott idejű szerződés, ami szülés előtt jár le (jó fejek voltak, hosszabbítottak), albérlet (a törlesztőnk kevesebb lett), a párommal veszekedések (mióta itt a pici nem érünk rá vitatkozni) tele kétségekkel, de nem tudtam volna elvetetni. Mindent az életünkben a pici igényeihez igazítottunk, és nem bántam meg egy percig sem. Most itt dumál meg zörget mellettem. Tudom hogy bármi lesz, neki mindene meglesz. Majdnem mindent használtan vettünk meg, de egy csomó mindent kaptunk is. Azért neki még nincsenek nagy szükségletei :)
2019. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem 100%, hogy nem fognak hosszabbítani, de nem vett rá a lélek, hogy elvetessem, mégis csak egy kis élet, a gyerekem. Amíg tudom titkolom. Mindenki várja, örül neki a családban. Mi is azt tervezzük, hogy használtan veszünk kiságyat meg pelenkázót ruhát, babakocsit pedig kapunk barátoktól, családtagoktól.

2019. aug. 29. 00:05
 63/67 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Akit érdekel, lassan már 8 hónapos a kisfiunk, akit a világon a legeslegjobban szeretünk, egy kis csoda. Örülök, hogy jött, a legnagyobb ajándék a világon. Anyagilag is összeszedtük magunkat, megvan mindenünk. Nekem nem hosszabbítottak, de járt a CSED, most már a GYED.
2020. nov. 1. 21:39
 64/67 anonim ***** válasza:
42%

Bár jól lepontozódtam, én megtartottam volna, és nagyon örültem, hogy te is így döntöttél. Gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek!

#19

2020. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kedves tőled.
2020. nov. 1. 22:19
 66/67 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Hogy vagytok most? Örülök megtartottad, büszke vagyok rád.

2022. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen, jól vagyunk. Kisfiam már 2.5 éves, jövő hónapban bölcsis, mert oviba helyhiány miatt idén nem vették fel. Én hétfőtől dolgozom, 8-4-ig, hétvégén otthon.

Szeretem őt minden nappal egyre jobban, ha ez lehetséges, a legjobb, ami történt velem. Ahogy mondja, hogy anya, ahogy mosolyog rám, ahogy puszit ad, az felbecsülhetetlen. 🥰

2022. szept. 15. 09:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!