Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetetnétek ha végtaghiányos...

Elvetetnétek ha végtaghiányos lenne?

Figyelt kérdés
konkrétan egy lábbal születne majd
2019. nov. 4. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Rengeteget beszélgettünk erről a gyerekvállalás elején a ferjemmel és arra jutottunk, hogy amennyiben képes lenne a teljes, önellátó életre mindenféle segítség nélkül, akkor igen, megtartanánk. A mai világban egy láb hiánya nem olyan nagy katasztrófa.
2019. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Nem élettel összeegyeztethetetlen, teljes életet élhet. (és igen, van végtaghiányos a családban)
2019. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Itt nem down kórról van azó, hanem egy vegtag hiányáról, amit lehet pótolni, lehet vele sportolni, ha kutakodsz a neten, rengeteg művégtagos sportolót találsz, sőt, ha valakivel összejön, a személyisége miatt lesz, nem azért, mert milyen cuki a műláb. Ez nem egy olyan tragédia, ami miatt elvetetném a babát.
2019. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
32%

Bocsánat, nekem a leírásból nem egyértelmű, hogy kezei lennének-e. Ha igen, akkor szerintem nem kell elvetetni. Persze, nehezebb lesz neki, de ez még tényleg pótolhato és szinte 99%ban teljes életet tud élni.

Ha nem az más. Akkor egész életében ellátásra szorul, semmit nem tud egyedül megoldani magának - nem fog tudni enni, írni, de még a vecen is kell a segítség. És ez 15-20-50 evesen már nagyon kellemetlen.

2019. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
54%

14es: Elvetetnétek ha végtaghiányos lenne?

konkrétan egy lábbal születne majd


Mi nem egyértelmű???

2019. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 A kérdező kommentje:
karja lenne, csak egy lába hiányozna, bocsi ha nem volt egyértelmű
2019. nov. 4. 20:53
 17/76 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2019. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
72%
El :(
2019. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
76%

El. Ha később lenne baleset miatt ilyen, akkor az nem az én döntésem volt, hogy nyomorékon élje le az életét.

Bár ahogy a férjemet ismerem, ő biztosan nem akarná elvetetni, ezért nagyon nehéz lenne közös döntést hozni.

2019. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
74%
Igen el. Nem lennék képes szánt szándékkal így kics*eszni a saját gyerekemmel, hogy aztán az egész életét nyomorékon kelljen leélnie, miközben én megakadályozhattam volna. Nem lennék ilyen önző!
2019. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!