Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetetnétek ha végtaghiányos...

Elvetetnétek ha végtaghiányos lenne?

Figyelt kérdés
konkrétan egy lábbal születne majd
2019. nov. 4. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
79%

Eleve itt is két 71%os van csak mondom. 39, 41, 42. Ezeket írtam én, többit egy másik személy aki ma éjjel is írt.

Ennyit a nagy felismerő képességedről.

2019. nov. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeretnék belefolyni a veszekedésbe, csak annyit szeretnék hozzáadni a válaszaimhoz (#2 és #6), hogy mindenkinek a saját lelkiismeretével kell elszámolnia. Pont ezért vetetném el, mert nem tudnék élni a tudattal, hogy a gyerekem szenved, bántják, és én ezt megelőzhettem volna. Nyilván fájna, hogy el kell vetetnem, de összeszorítanám a fogam és megtenném érte.
2019. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, személyeskedésen kívül megy még valami?? Nem értünk el semmit? Tényleg? Honnan veszed? Mert valamiben nem értünk egyet?

És te honnan tudod biztosra hogy boldog lesz? Ja azért mert az ismerősöd is az.

No comment.

2019. nov. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
61%

Basszus, a kérdés arról szólt, hogy én. te. ő, mit tenne ilyen esetben.


Azért szomorú, hogy ennyi ember nem képes értelmezni a kérdést, és arra válaszolni.


Hogy x nem képes arra reagálni amit kérdeztek tőle, hanem ítélkezik afölött, amit más válaszolók tennének.


És hogy a kérdésre is reagáljak, nem, eszembe nem jutna megtartani. Én mindig abból indulok ki, hogy amit magamnak nem kívánnék, azt másoknak sem. Főleg nem a saját gyerekemnek. Én sem szeretnék fél lábbal élni. Miért ítélnék arra egy embert, aki a legközelebb áll hozzám, hogy úgy éljen, ahogyan én sem szeretnék?


Szerintem erkölcstelen egy gyereket ekkora hátránnyal világra hozni.

2019. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
75%

Azért törölték a hsz-eidet mert provokálsz, fogd már fel.

Senki nem kötött volna beléd, ha kulturáltan leírod te megtartanád mert.....

De neeeem, neked muszáj volt egyből provokálni és bántani a másikat hogy az milyen gusztustalan, meg amúgy is értékesebb egy láb nélküli ember mint aki nem tartaná meg a kérdésben szereplő gyereket. Meg szándékosan mártírkodva, ferdítve a göndör hajat hasonlítottad egy láb nélkül élő emberhez.

Na ezért lettél moderálva. Nem tudom miért nem lehet úgy válaszolni egy kérdésre hogy csak arra válaszolsz, nem pedig más hozzászólásokra. Ez a szabályzatba is benne van de hagyjuk.

2019. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim ***** válasza:
70%

#55 Te tényleg nem unod meg a vergődést?? Meddig akarod még magad égetni? Már alaposan bemutatkoztál, köszönjük.


Azért törlik a válaszaidat, mert megállás nélkül provokálsz másokat, nem tudsz kulturáltan véleményt írni, sőt nem is a kérdésre válaszolsz. OFFolsz folyamat, holott a szabályzatban ott virít, hogy NE OFFOLJ! De úgy látszik az olvasás nem megy, ellenben már a legelső kommentedben elhordtad mindennek azt, aki nem a te szent véleményeden van és aki nem szülne beteg gyereket. Mert, hogy az ilyen milyen undorító és hogy bír elszámolni a lelkiismeretével és hogy büszkék lehetünk magunkra és azóta is megállás nélkül minősíted és lenézed azt, aki abortuszra menne. Meg mert egy végtag nélküli ember biztos sokkal értékesebb, mint mi, hisz te ugye ezt ismeretlenül pöpecül meg tudod állapítani. És akkor még te kéred ki magadnak, hogy miért törlik a kommentedet… Jó ég. De persze vérig vagy sértve, ha valaki ugyanúgy beszél veled, ahogy te vele, mert neked lehet, más meg nehogy már. Miért kéne bárkinek is tűrnie, hogy megállás nélkül alázod, sértegeted, ok nélkül elítéled és számon kéred rajta a saját, privát véleményét?!


Fel tudod fogni, hogy a kutya nem kíváncsi arra, hogy te mit gondolsz más döntéséről?! Te megszülnéd, szüld, én biztos hogy elvetetném, mert nem indítanám a saját gyerekemet ekkora hátránnyal az életben. Ennyi. Mi a fenéért nem bírod ezt felfogni és elfogadni???

Téged tényleg kezelni kéne. Nem veszed észre magad, azt hogy az egészet TE KEZDTED, szidtál itt másokat, folyamat provokáltál és személyeskedtél. No komment.

2019. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
73%

Ahaa, szóval te vagy az ártatlan bárányka, aki egy árva szót nem szólt senkihez, csak leírta a véleményét és a csúnya-csúnya, gonosz kommentelők csak úgy szimpla unalomból el kezdtek téged ok nélkül szapulni.. :D

Attól még, hogy törölték a hsz-eid 95%-át, attól még leírtad az összes mocskolódásodat. Hogy te mennyire szégyelled magad helyettünk is és hogy még szerencse, hogy te olyan tökéletes vagy ugyebár, hogy nem úgy gondolkozol, mint mi stb stb. Folyamat leszólod azt, aki nem tartaná meg, majd utána mártírkodsz itt. Vagy szimplán skrizofén vagy. :D Na mindegy, te bajod nyugodtan hisztizz tovább, amiért más másképp gondolkodik, mint te.

2019. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 krisztina24 ***** válasza:
18%
Nem.
2019. nov. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2019. nov. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
36%
Basszus, még mindig nem megy a szövegértelmezés? A kérdező továbbra is azt kérdezte, hogy ki hogyan döntene hasonló esetben. Nem azt, hogy kinek mi a véleménye x vagy y döntéséről. Eszem megáll..
2019. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!