Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elvetessem, vagy már inkább...

Elvetessem, vagy már inkább maradjon?

Figyelt kérdés
Kicsit korábban jött a baba mint terveztük, még nem lesz meg az egy évem a csedhez illetve tartozásunk is van: babaváró, lakáshitel, illeték. Ebből az illeték részleteit mindenképpen szerettük volna letudni, meg jó lenne ha lenne csedem is. Én szïvem szerint megtartanám, a férjem viszont ragaszkodik a tervezett feltételek teljesüléséhez. szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?
2021. jún. 22. 18:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/125 anonim ***** válasza:
44%
#17 "az valóban a nő döntése, hogy megtartja-e, az meg a férfié, hogy így kellenek-e neki..." szánalmas gyáva húzásnak tartom ha elhagyja a terhes feleségét ezért, mert neki így már nem kell.
2021. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/125 anonim ***** válasza:
27%
#21, az ember kénytelen megvédeni a saját érdekeit, ha már az állítólagos társa csak kihasználná... ahogy írtam a #14-ben ". ugyanis senkitől, semmi módon nem kapnám vissza, ami plusz energiát kellene beletolnom a _korábbi_ gyermekvállalás miatt, sőt még bosszút állni se tudnék senkin érte..."
2021. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/125 anonim ***** válasza:
90%

És most a gyk közönség szavazata alapján akarnál dönteni??


😱

2021. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/125 anonim ***** válasza:
66%
#23, szerintem csak szempontokat gyűjt, nem szavazásnak írta ki a kérdést...
2021. jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/125 anonim válasza:
36%
Ember van aki egész életében küzd hogy teherbe eshessen, sőt minden pénzèt arra költi egy tulajdonképpen bizonytalan beavatkozásra .....hát nem tudom mit mondjak komolyan. Szomor hogy ezt mondom de szegény magzat meg sem érdemel titeket.
2021. jún. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/125 anonim ***** válasza:
83%
A baba fel éves korától apa kérheti a gyedet úgy, hogy dolgozik és te vagy a babával. Csak a fél év csed lesz kiesés, mert az így nem jár, csak gyes helyette.
2021. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/125 anonim ***** válasza:
58%
Biztos nem vetetném el.
2021. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/125 anonim ***** válasza:
71%
Undorítóak vagytok mindketten. A gyk-n szavaztatod meg, hogy elvetesd e a gyereked. Arra jó a gyerek, hogy felvegyétek a babavárót, de túl korán jött, úgyhogy még nem kell. Ezt elveteted, de a következőt is a pénz miatt fogjátok csinálni. Lehet lepontozni, de ez már tényleg a legalja. És nem vagyok abortusz ellenes.
2021. jún. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/125 anonim ***** válasza:
29%
Krisztus elolvasta ezt a kérdést, és ő verte magába az első szeget
2021. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/125 anonim ***** válasza:
65%

Van babaváró, 5 éven belül kell megszülessen, na ha a műtét miatt lesz összenövés vagy bármi, és utána meg nem sikerül akkor fizethettek.

Ha apuka lelép, mert 6 hó múlva kell, hogy teherbe ess nem most, hát menjen a búsba. A babaváró miatt az sem jó döntés, a hitel végéig együtt kell maradni, vagy megint csak fizethettek.

2021. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!