Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes vagyok, de nem tudhatjá...

Terhes vagyok, de nem tudhatják meg, kitől. Így hogy mondjam meg itthon? Hogy lehet kikerülni a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Novemberben leszek 18 éves, nem tarthatom meg.
2014. júl. 29. 12:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/127 anonim ***** válasza:
41%

"ha a kérdező a pszichiátrián köt ki, vagy leugrik egy házról a kedves hozzászólásaid miatt?"


[link]

2014. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/127 anonim ***** válasza:
66%

"És ő milyen maradandó sérülést okoz a magzatának?"


Hát egy kikaparás eléggé maradandó a gyerek szemszögéből nézve.

2014. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/127 Jégtánc ***** válasza:
64%
Nem értem miért írsz ki ide kérdést.Válaszok alapján döntöd el hogy mi legyen?
2014. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/127 anonim ***** válasza:
68%

En egyetertek a 91- es valaszoloval. Nektek faj az igazsag, hogy milyen emberek is vagytok valojaban. Szerintem erre elvezkedtek vagy hasonlo abberaciotok lehet, hogy feljottok ide es ismeretlenul belerugtok egy ember tarsatokba. Mindig is hanyingerem volt az ilyenektol mint Ti. Erdekelne, hogy valo eletben is ennyire felvallaljatok magatokat, vagy csak az interneten nagy a pofatok? Tipikus buta, itelkezo emberek vagytok.

Es mielott arra fognatok, hogy biztos a kerdezo vagyok, tevedtek. Egyszeruen csak a 103 . valasz utan radobbentem mennyi alszent, kis fereg el.

Sajnalom a gyerekeiteket, gondolom ugyan ezt adjatok at nekik is...

2014. júl. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/127 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, köszönöm, én boldog, jó embernek tartom magam, a kérdezőről ezt már nem mondhatom el. Egyszerűen csak felháborít az ilyen nagyképű kis tinipichák hozzáállása. Felcsináltak? Na és? majd jól kikaparnak és megy minden tovább. Arra nem gondolnak, hogy a gyereküket ölik meg, és még itt flegmázik. Ahhoz elég nagy hogy az anyja főnökével kamatyoljon, de felnőttként vállalni a tette következményét nem. Azért jött ide hogy tanácsot kérjen MIT HAZUDJON. és még elvárják itt egyesek hogy sajnáljam. Igen a szívem szakad meg. nem nem a kérdezőért magának főzte, egye is meg. A gyerekért, és az édesanyjáért hogy ilyen lánya van.
2014. júl. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/127 anonim ***** válasza:
28%

milyen emberek is vagyunk? nem olyan mint a kérdező...

ápolgassuk a lelkét vagy mi? iszonyú buta volt, megszívta, szerinted a szülei majd megdicsérik, vagy két pofonnal jutalmazzák?

2014. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/127 anonim ***** válasza:
74%

Nem sajnalni kell! Kikerte? Persze, hogy elkezdett flegmazni mert mar ugy inditottatok a valaszaitokkal. En sem turnem, foleg, hogy segitsegert nem kioktatasert jon fel ide az enber, bar az sem feltetlenul ,rossz csak normalis stilusban kene.

Elveteti a gyereket...nem az elso, de garantaltan nem is az utolso no aki ilyet tesz. Mindenkinek egyeni joga, es dontese. Most komolyan ez a te eletet miben hatarozza meg? Semmiben. Felhaborodhatsz, meg verheted itt a s*egged erre, de neked holnap minden ugy megy tovabb es mar emlekezni sem fogsz a kerdesre. Egy abortusz komoly dolog, de gyermek meg inkabb nagyobb feleloseggel jar, de sokan nagyon fel vallrol veszik, ugy latszik. Remelem nem akarod, hogy belinkeljek par kerdest, ahol sokan arrol irnak, hogy az anyuk utalja oket, rosszak a korulmenyek es inkabb meghaltak volna, mert annyira kilatastalannak latjak a helyzetuket. Mert van ilyen is sajnos, es nem mindig csap be az anyai erzes, szules utan az adott nonek amikor a kezebe adjak a nem kivant gyereket.

Elkene fogadni , hogy mindenki maga dont a sorsarol , meg szamodra/ szamotokra az nem is helyes.

Az anyja fonokevel valo kavarast en is hulyesegnek tartom, de miutan senki sem szent es mindeki kovet el az eleteben hibat, szerintem senkinek sem kene itelkeznie felette, meg nektek sem.

Tovabbra is tartom a velemenyemet, hogy ilyen undoritoan stilust inkabb tartsatok meg magatoknak es a valo eletben nyiljatok ki ennyire, persue ha meritek , arcotokat, neveteket felvallalva ;)

2014. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/127 anonim ***** válasza:
32%

Egy abortusz komoly dolog, de gyermek meg inkabb nagyobb feleloseggel jar, de sokan nagyon fel vallrol veszik, ugy latszik. - lsd a kérdező :)


Felelősség - szakadok. Majd anyuci fizeti az abortuszt, aztán jöhet a következő jövőre. Akkor is majd "nem hat a bogyó", de akkor olyat válasszon aki el is veszi

Apuci főnöke?

2014. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/127 anonim ***** válasza:
14%
Linkelj csak. én minden egyes ilyen kérdés után tudok linkelni kettőt ahol arról van szó hogy milyen az abortusz után. Szegény szülei, itt csak őket és a babát sajnálom. 18 évesen meg mehetne a kedves főnökhöz lakni, mert addig sajnos köteles lennék eltartani.
2014. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/127 anonim ***** válasza:
86%
Hat nem tudom, szamomra amugy egy jo ember nem itt eli ki magat, masokat ler*bancozva :D. De hat biztos en latom maskepp.
2014. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!