Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhes vagyok, de nem tudhatjá...

Terhes vagyok, de nem tudhatják meg, kitől. Így hogy mondjam meg itthon? Hogy lehet kikerülni a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Novemberben leszek 18 éves, nem tarthatom meg.
2014. júl. 29. 12:09
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/127 anonim ***** válasza:
35%
de ha tényleg ribi akkor mit írjunk?
2014. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/127 anonim ***** válasza:
73%

Ki mondta, hogy kovetkezo is lesz? Menjel mar ...

Tipikus, ostoba ember vagy. "Valoszinu" havonta jar majd.

Igen feleloseg egy gyerek! Lehet neked nem az , mert egy putriba is megszulned es nevelned ot 18 evig a segelybol, de mas azert nem igy gondolkozik.

2014. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/127 anonim ***** válasza:
21%

nem élek putriban, nem is szülnék oda

mert előbb tanultam, dolgozok és majd utána szülök


de sose tudni lehet majd nálam se hat a tabi, anyám főnöke nő, apué ffi, igaz, hogy 70-es ... de ki tudja...


fogadd be a kiscsajt meg a kölykét!

2014. júl. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/127 anonim ***** válasza:
65%

:). Jo.


Nyugodj meg majd linkelek. Inkabb erezze magat sz*rul egy ember az abortusz utan, mint, hogy egy gyerek tonkre menjen

2014. júl. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/127 anonim ***** válasza:
19%
én vagyok aki 20 évesen szült, megjegyzem sokan szeretnének igy élni mint ahogy mi, ennyi, nem pitriban élek, csak felelősséget vállalok, akkor már köcsög az ember, csak a gyáva ember mond ilyet hogy meg magyarázza mit miért tesz, ugyan kérlek hogy irhatsz ilyet h egy putriba is megszülöd ????én irtam h havonta jár majd oda , zegéény pici kislány lelkét kezdem majd el sajnáni nem ?? :D hát nem , gyáva az öszes és kész, megvan a véleményem rollatok, én egy albérletbe is megszültem volna a lányom ha a kölrülmények nem ilyenek akkoris!!!!! dehát aki a hülyének észt adni, nem lehet, vagyunk mi, akik megtesznek mindent a gyerekükért, és vannak azok akik ki tudják magyarzni, pitiáner anyagi okora fogva a halált és a gyilkosságort!!! van amikor nincs választás, vannak olyanok akik egyátalán nem is akanak mert " nem szeretik" a gyerekeket, és azt valamilyen szinten meg tudom érteni, mert szegénységben még mindig job élni mint ugy hogy az anyánk nem szeret!!!!! különben is a kérdezőnek nem a pénzel van a baja !! hiszen anyuci főnökével nem lehet ilyen gond,... ugyanmááár nevetséges,
2014. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/127 anonim ***** válasza:
31%
smells like ribansz
2014. júl. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/127 anonim ***** válasza:
22%
Mi lett? Megmondtad?
2014. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/127 anonim ***** válasza:
30%

Na hát heló...

Én még nem írtam ide,de nekem az lenne a meglátásom,hogy mostanában elég sok olyan kérdés van terhesség,és terhesség megszakítás témában,amit úgy kezdenek,hogy 17 éves lány vagyok..Terhes vagyok...

17eves vagyok és terhes.vagyok a másodikkal...

17 éves vagyok és a babám nem szopozik..

Most 17 éves vagyok és nem mondhatom meg ki az apa...

Aztán volt olyan,hogy 17 éves vagyok van már egy babám, jön a második és a párom ki akar menni Angliába.. Szerintetek menjek? Jól élünk dolgoztam diakmunkat..

Vagy sok 17 éves tinimami,és mindnek ugyan az az írás stílusa,vagy egy gyerek szórakozik.


Ami valószinű...

2014. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/127 anonim ***** válasza:
22%
Ámen!
2014. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/127 mi a fene ***** válasza:
76%
Ha olyan pénzes a pasi vigyen el egy maszek orvoshoz jó messzire-otthon úgy tudják hogy kirándulsz-és megoldja diszkréten. Te meg tanulj belőle örökre. Járt már igy más is, és lehet még amikor eljön az ideje annyi gyerek amennyit akar.próbálj meg felejteni, és tanulj, a továbbiakban pedig felelősségel élni az életedet. kis buta !
2014. aug. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!