Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ti mit tennétek ha barátnőtök...

Ti mit tennétek ha barátnőtök abortuszra menne?

Figyelt kérdés

Barátnőm megölte tegnap a gyerekem.. Nem szólt róla hogy elmegy.. és engem híbáztat én mindent megtettem..

Nagyon rosszúl érzem magam. Szédülök kiver a víz.. rosszúl vagyok..

ti mit tennétek?



2016. ápr. 28. 10:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
34%
Kedves utolsó, megmondanád itt mit mocskolódtam? Azt hogy én nem tudnék együtt élni egy olyan gerinctelen emberrel, aki a hátam mögött cselekszik, bármiben? és itt nem az abortuszra gondolok csak? Ha te igen, akkor hajrá, kívánok neked egy olyan társat, mint a kérdezőé, akinél mindent döntéséről csak utólag értesülsz és nincs beleszólásod semmibe.
2016. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
88%
Én elhagynám. Én nem az abortusz lenne a fő oka, hanem az, hogy ezt nélkülem döntötte el, nem beszéltük meg, TITOKBAN tette.
2016. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
98%
Elhagynám.
2016. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:

igen 25 alatt vagyok de ő 25 éves.

és engem hibáztat olyanért amit nem tettem meg.. azt hiszi meg csaltam de nem.. és be is bizonyítottam neki. de volt egy lány akivel hosszú ideig barátságban voltunk és ő meg kavarta a szart és nem nekem hitt hanem neki. pedig meg mutattam minden üzenetem.. és igen gerinctelen ember aki nélkülem dönt jól mondjátok.. és utána küldött egy videót utána... teljesen ki vagyok ez miatt...

2016. ápr. 28. 12:21
 15/70 anonim ***** válasza:
28%

"Azért a "megölte a gyerekem" erős túlzás...


Tudod amíg a nőben van a magzat, a "nő rendelkezik" felette. Te hiába akartad volna, ha ő nem"


Te is anyádban voltál, mégis különálló ember vagy és nem az anyád dönt az életed felől.

Senkinek sincs joga dönteni egy másik dns-sel rendelkező egészen másik személy élete felől, ezt csak a kényelmes, önelégült, egoista halálpártiak állítják így, akik szerint ha a nőben van a másik, akkor máris jogos a kivégzés.


Kérdező: elhagynám.

2016. ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
29%
remélem már elhagytad
2016. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
59%

Kedves 15-ös.

De amíg a nő testében él az embrió/magzat, addig igenis joga van a nőnek döntenie róla. Pontosabban a saját testéről.

Egyszer már kérdeztem erről az érdekes témáról, tessék, csemegézgess:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2016. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
64%
Felesleges egy olyan dolog miatt siránkozni, ami meg sem történt. Egy 12 hetesnél korábbi terhesség, annyira messze áll még egy megszületett gyerektől, hogyha a kezedbe adnák meg sem tudnád mondani, hogy mi az. Nem kényszeríthetsz rá egyetlen nőt sem ebben az országban, hogy kihordja a gyereketél, még akkor sem ha tőled van. Lehet háborogni, meglehet alázni a barátnődet, de a döntés az övé. Ha nem tetszik vegyél egy török nőt (Töröko. elég közel van)ő nem fog veled ellenkezni.
2016. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg ha nem lett volna terhes, ő hagyott volna el téged. Hagyd el, de nem azért mondom, mert annyira egyetértek a szenvedéseddel. Sokat lehet hallani ezt a at hiszi megcsaltam pedig nem is :( - dumát. valószínűleg nem csak egy kósza pletyka volt, ha egyből abortuszra ment miatta. Nem érez téged megfelelőnek az apa szerepre, és ez nem azért van mert gerinctelen, csak így van és kész.
2016. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
86%
Mit is tennék, mit is tennék...? Áhhh megvan! Provokatív kérdéseket írogatnék gyakorira, hogy együtt szidhassam vadidegenekkel azt akire épp haragszom!
2016. ápr. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!