Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tényleg rossz ember lennék...

Tényleg rossz ember lennék emiatt?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, férjem 30. Mindketten dolgozunk, és átlagon felüli a keresetünk, életszínvonalunk.

Múlt héten kiderült, hogy terhes vagyok. 100%-osan biztos vagyok benne, hogy el akarom vetetni. A családom es a párom családja ellenünk fordult, mondván, hogy a kis élet mivel már megfogant és mivel a körülmények is minden szempontból megfelelőek, teljesen elzárkóznak az abortusz gondolatától.

Viszont én nem bírom elviselni a gyerekeket, a bőgést, a szagukat, és semmit, ami velük jár.

Ti mit gondoltak a helyzetről? Valóban szívtelen lennek?


2016. dec. 26. 19:12
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/209 anonim ***** válasza:
68%
Megèrtelek.. nem nekik szulned, hanem magatoknak.. szoval nekik nem kellene a rossz pillanatokat tul elni
2016. dec. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/209 anonim ***** válasza:
7%
Én nem kivánok rosszat neki,attól még hogy gyilkosság,amit akar. Ő döntése.
2016. dec. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/209 anonim ***** válasza:
25%

Ritka önző egy lény vagy kérdező... De hát sok ilyen van már a mai világunkban.

Nem azzal van a baj, hogy valaki nem szeretne gyereket. Szíve joga. De ha már megfogant, onnantól kezdve nincs joga más élet felett önkényesen dönteni. Szülje meg és adja örökbe inkább, egy olyan család, ahol meg nem lehet gyerek, biztosan örülne, "elviselné a szagát és a bőgést" örömmel és szerető családja lenne.

2016. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/209 anonim ***** válasza:
63%
"De ha már megfogant, onnantól kezdve nincs joga más élet felett önkényesen dönteni." - miért ne lenne? Azért, mert az úgynevezett "magzatvédők" azt mondják? Miért akarna bárki is megfelelni az ő privát elvárásaiknak?
2016. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/209 anonim ***** válasza:
81%

"De ha már megfogant, onnantól kezdve nincs joga más élet felett önkényesen dönteni."


Dehogyis nincs joga.


"Szülje meg és adja örökbe inkább"


Már miért kellene kihordania és megszülnie egy gyereket, aki nem kell neki?

A terhesség és gyerekszülés nem sétagalopp. A nők azért vállalják be az egész nyomorúságot, mert a végeredmény kárpótolja őket.

De ha nem tartanak igényt a végeredményre, mi a csudáért kellene végigszenvedniük az egészet?


Nem is értem.

2016. dec. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/209 anonim ***** válasza:
17%
utolsó, nem kell végig csinálniuk, van lehetőségük tenni ellene, úgy hívják, védekezés.
2016. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/209 anonim ***** válasza:
76%

Persze, persze...

Aztán ha nem jól védekeztek, mi legyen?

2016. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/209 anonim ***** válasza:
16%
Komolyan senki nem veszi èszre , hogy a kèrdező eltűnt...? Mit fàrasztjàtok magatokat? Tojik bele..sőt, talán kamu kèrdès..
2016. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/209 anonim ***** válasza:
71%

De igenis van joga! A gyerek megtartása vagy nem megtartása ügyében csak és kizárólag a nőnek van joga dönteni! Ő már egy felnőtt, önálló ember, aki úgy alakítja az életet, ahogyan az neki megfelel. Ha nem akar gyereket, akkor nem fogja megszulni és pont. Ebbe beleszólása senkinek nincs. Az ő teste, az ő élete, az a magzat nélküle életképtelen lenne, meg sem fogant volna, tehát igenis joga van eldöntenie, mit szeretne tenni.

Mellesleg leírta, hogy VÉDEKEZTEK, mégis terhes lett!! Majd nem gondolod, hogy valaki aki a háta közepére nem kíván egy gyereket, az vegigszenvedi a 9 hónap terhességet és az iszonyatosan fájdalmas szülést a nagy semmiért.. Hogy utána odaadja valakinek, akinek nem lehet. Az nem a mi problémánk, ha másnak nem lehet gyereke, és nem is a kérdezőé, ergo nem a mi kötelességünk nekik gyereket szülni, csak mert mi nem kívánatosan teherbeestunk pl.

Gondolkozzunk már kicsit!!

2016. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/209 anonim ***** válasza:
0%
KAMUUUUUU!A kérdező a 30. komment óta-ami az övé-le se cart itt senkit.Az is 12.26.-án volt.
2016. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!