Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ab után eggyütt maradtatok a...

Ab után eggyütt maradtatok a párotokkal akitől épp elvetettétek a babát?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 05:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
49%

#39, mindenkinek privát magánügye, hogy mitől forog a gyomra, lévén a saját gyomra... tudod, a nagy különbség a "mi" (döntés-pártiak) és "ti" (AB-ellenesek) között, hogy "mi" nem akarunk titeket AB-ra kötelezni (meg senkit se) ellenben "ti" elvennétek a jogot az abortusz választására mindenkitől, így "tőlünk" is.

Márpedig, ha valaki elvárja (joggal) hogy ne rendezkedjen más az ő méhe körül, akkor kutya kötelessége neki is, hogy ne akarjon más méhe körül rendezkedni. Ennyike.

2018. jan. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
49%
"36-38! Ez nem cáfolata annak, amit írtam, még az USA-beli példának sem, legfeljebb kiegészítése. " - bölcs észrevétel, miután azt állítottam és igazoltam, hogy az USA-ból AB témában BÁRMIRE lehet példát hozni, és a te példád is része a "bármi"-nek :)))
2018. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
27%

41-42: Épp ezért olyan az USA-val kapcsolatos hozzáfűzés, mintha pont nem is írtál volna semmit. Volt tüntetés, volt egy nagyobb ellentüntetés Washingtonban, miközben, mondjuk Alaszkában nem változik semmi.

Azért pedig nem jár csokoládé, hogy nem köteleztek magzatpártiakat abortuszra. Ez érv? El tudsz képzelni olyan törvényt, hogy bűncselekményt követ el, aki szül? Ez mennyire infantilis gondolat? :D Vagy, hogy képzeled? Még az a csoda, hogy nem állsz ki az utcára ezzel a gondolattal. Még elvinnének. Itt pusztán arról van szó, hogy dühödt vergődést rendeztek, ha megszólal a másik, a magzatvédő oldal is. Nyugi: megszólal. Szabad. És kell is.

2018. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
63%
"El tudsz képzelni olyan törvényt, hogy bűncselekményt követ el, aki szül?" és te el tudsz képzelni, hogy évente 30ezer bűnelkövető nő van ebben az országban és egyet sem csuknak le? :) Ja mert hogy az abortusz NEM bűncselekmény. Igaza van annak aki nem ítéli el, ti vagytok fanatikusak, akik halálreád-ot kiáltanak arra, aki TÖRVÉNYESEN elveteti a gyerekét. Fejre állhatsz, ez akkor sem bűncselekmény. De tudod ezt te is, lehet hogy fáj, de hadd fájjon, szerencsére ez nem fog változni. Ha mégis, majd aki akar, megy Ausztriába vagy egyéb országokba elvégeztetni a beavatkozást.
2018. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
41%

"Volt tüntetés, volt egy nagyobb ellentüntetés Washingtonban, miközben, mondjuk Alaszkában nem változik semmi. "

Ezt elolvasod (feltéve, ha tudsz angolul), és rögvest megérted: [link]

Egy kifejezetten liberális abortusz-joggal bíró területen nyilván nem azok fognak tüntetni, akik szerint ez rendben van, hanem azok, akik szerint ez nincs rendben. Elmennél É-Dakotába, ott a fordítottját tapasztalnád.

2018. jan. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
57%

Nem akartam már hozzászólni, mert nem szoktam belemászni az ilyen jellegű vitákba. Viszont a netet böngészve szembe jött velem egy hír:

[link]


Lehet persze fanatikus AB-ellenesnek lenni, lehet undorodni azoktól, akik JÓL MEGFONTOLT döntés után vetetik el a nem kívánt magzatot, még betiltatni is lehetne és kötelezni mindenkit, hogy szülje meg a gyereket. Jó eséllyel az ilyen jellegű hírek erősen megszaporodnának. Tényleg ezt hiányoljátok "kedves" "életpártiak"?

2018. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, tartok tőle sajnos, a pár nappal ezelőtti rákoskeresztúri hármas gyilkos-öngyilkosságnak is lehet kapcsolódása a témához, ugye adott a 2,5 éves gyerek, akinek az apja Németországban él, meg a 3 áldozat, az anya, az előző párja - aki lövöldözött - meg a jelenlegi.
2018. jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
25%
Ezzel azt akarjátok mondani, hogy az abortusz egy humánus, a jogilag IS gyilkosságnak tartott, életellenes bűntények kivédésére szolgáló, preventív orvosi eljárás? Nem zavar benneteket, hogy a szélsőségesen elmebajos-önző reakciók ellenében jelentős túlsúlyban vannak a nem várt gyereküket mégis szeretetben, tisztességben nevelő szülőpárok?
2018. jan. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
17%
44-es! Jogilag nem bűn, morálisan az. És azért vered magad, mert titkon ezt érzed Te is. Egész életetdet meghatározza ez a döntésed, és most háborogsz. Nyugodtan tedd, az én lelkiismeretem tiszta. És itt sem találkoztam még olyannal, hogy azt írja: Nem vetettem el a gyermekemet, de megbántam. Olyannal viszont igen, hogy elvetettem-megbántam. Bokszold csak a levegőt nyugodtan.
2018. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
0%
47-es! Akkor a gyerekkel kezdte volna a drogos gyilkos, nem? Azért, hülyeséget ne írjunk. Ez féltékenységi dráma volt.
2018. jan. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!