Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ab után eggyütt maradtatok a...

Ab után eggyütt maradtatok a párotokkal akitől épp elvetettétek a babát?

Figyelt kérdés
2018. jan. 7. 05:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
49%

67es, majd megkérdezem a gyerekemet, ha szültem egyet (nem, elvetetni sem vetettem el egyet), szerintem ezt már leírtam neked egyszer :) nem tudsz olvasni? vagy még mindig nem fogtad aggyal, hogy több 75%-os válaszoló is hozzászólhat egy témához, nincs kőbe vésve, hogy CSAK én létezem ezzel a %-kal?

Amennyiben te nem az a 62%-os vagy aki egyszer már hazugsággal vádolt (mert ugyebár ez a %-os mutató is tartozhat TÖBB különböző emberhez), akkor elnézésed kérem.

A Föld túlnépesedéséért meg nem tök mindegy ki a hibás? :D Minde, BÁRHOL született új gyerek csak ront a helyzeten. Az öreg kontinens is ugyanúgy elsüllyed a munkaerőhiánnyal meg mindennel együtt, amit itt felvázoltál, majd amikor Kína meg India borít. Felesleges másra mutogatni, ugyanazon a bolygón élünk.

Még egy gondolat: Nem gondolom, hogy az alacsony, iskolázatlan népréteg, ahova ti megmentitek azokat a magzatokat, fognak majd billenteni a mérlegen, és kiemelni ezt azt országot a kelet-európaisághoz tartozó mocsárból. De ha te jobban érzed magad attól, hogy le sem érettségizett, 80-as IQ-val bíró nőket támogattok, hogy tartsák meg a gyerekeiket, majd ti adtok nekik pelenkát meg cumisüveget... Hajrá.

2018. jan. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 Csipkebokor válasza:
11%

Önhibáján kívül az esik az esik teherbe, akit megerőszakolnak.

Nem hiszem, hogy vezető állásban dolgozol, ha azt sem tudod, hogy az "együtt" szót nem eggyütt-nek kell írni!

Meglehet, hogy az AB magánügy, de az biztos, hogy gyilkosság. A magzat él és érez!

Ha terhedre lesz, a saját anyádat is megölöd? Az AB és az aktív eutanázia édes testvérek!

Csb

2018. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:
52%

#72, az utoolsó két sorhoz elfelejtettél hozzátenni egy fontos dolgot. Azt, hogy "véleményed szerint".

Másnak meg ugye más a véleménye... és ez így van jól.

2018. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
55%

“Önhibáján kívül az esik az esik teherbe, akit megerőszakolnak.“


Hát marhára nem. Hallottál már arról, hogy NINCS 100%-os fogamzásgátlás? Akkor jól vesd az eszecskedbe, mert bizony akadnak olyan nők, nem is egy, akik védekezés mellett estek teherbe..


Ami pedig biztos, hogy az abortusz az magánügy! Szerinted (és itt a kulcsszó) pedig gyilkosság. Más szerint és a törvényi szerint pedig nem az. Ilyen egyszerű. És mielőtt hülyeségeket beszélnél, olvass utána, mert annyi hetesen, mikor az abot végzik, az embrió/magzat nem érez fájdalmat, mert annyira fejletlen h erre nem képes!

2018. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 Csipkebokor válasza:
41%

Bocsi, 74!

Az önhibáján kívült úgy értettem, hogy aki szexel, az számítson rá, hogy megtörténhet. Mielőtt elkezdené, gondolja végig, mit fog tenni adott esetben.

Csb

2018. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
43%
Utolsó, tegyük fel, hogy végig gondolta, és tegyük fel, hogy úgy dönt, hogy elveteti. Ugyanis kifejezetten arra van a terhesség-megszakítás lehetősége, hogy ha valaki nem akar gyereket, de nem működött valamiért a fogamzásgátlás.
2018. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
57%

“aki szexel, az számítson rá, hogy megtörténhet”


Igen, megtörténhet, most akkor emiatt ne szexeljenek és ne élvezzék egymást azok az emberek, akik nem gyerekcsinalas miatt szexelnek? Vagy ezt így hogy gondolod? Igen, előfordulhat h ígyis terhes lesz és épp amiatt van ott az abortusz, amit épp ezekre az esetekre találtak ki...

2018. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!