Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 37 évesen, védekezés mellett...

37 évesen, védekezés mellett estem teherbe. Jelenleg 8 hetes terhes vagyok és sajnos nem tudom vállalni a babát. Volt olyan, aki ennyi idősen megszakította az első terhességét, de utána a későbbiekben sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 00:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
34%

Persze hogy nem vesztegetsz mivel tudod hogy mind igaz amit írtam.

Mert kit kéne komolyan vegyen bárki? Téged talán?

Annyira vagy hiteles és elfogulatlan mint egy magzatfanatikus csak te a másik oldalon állsz."Ez csak ennyi na csá".

A kérdezö meg remélem a párjára és magára hallgat nem a gyerek és családellenes abfanokra.

2018. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, egyébként te is belefutottál ezekbe?

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. (#20-as)

Tényleg mindenkit betalálnak a hittérítésükkel?

2018. márc. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim ***** válasza:
62%

Attól, hogy 6 éve egyutt vannak, koránt sem jelenti azt, hogy mindent meg tudnak oldani. A gyerekvállalás egy sarkalatos pont a kapcsolatokban, teljes összhang kell, hogy legyen én úgy gondolom, tehát vagy mindketten 100%-san akarják vagy 100%-osan nem. A kérdező azt írta, hogy jelenleg nagy a bizonytalanság, kilátástalannak látják a helyzetüket és kétségbe vannak esetleg. Továbbá jelenleg az anyagi helyzetük is elég rossz. Ezek nem túl biztatóak, nem azt sugallja, hogy milyen jókor jött ez a gyerek, hanem az ellenkezőjét. Ha egy becsúszott gyerek ekkora kételyt okoz bennük és ennyire kétségbe vannak esve, én nem győzködném mindenáron a megtartásra a kérdezőéket, hanem sokkal inkább azt tanacsolnam, hogy üljenek le és beszéljek át elejétől a végéig az egészet, amíg még van idő, milyen opciók vannak, végig tudnák-e csinálni, állnak-e anyagilag úgy, hogy el tudják tartani azt a gyereket, magukra akarják-e egyáltalán venni most ezt az óriási felelősséget. És nem utolsósorban, h egyedül el tudod-e tartani a gyereket kérdező, mert ha ennyire bizonytalanok vagytok és a párod esetleg menetközben meggondolna magát, akkor magadra maradsz.

Ha már ennyire nagy fejtörést okoz a dolog, én nem tartanám meg. Én a szavaidból ahogy kiveszem, te is inkább elvetetnéd most ebben a helyzetben, de ami nagyban közrejátszik az az, hogy lassan kifutsz az időből és attól félsz ha most elveteted, később talán nem jon össze. Én ezt is értem, de hát ha gyereket akar az ember, nem kéne ennyire kitolni. De ez a ti dolgotok.

2018. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 anonim ***** válasza:
45%
Na ya, én nem akarom a Kérdezőt egyik irányba se befolyásolni - elvégre is az ő életük, amiben nekik kell jól érezni magukat - de ha mi lennénk a párommal pont ilyen helyzetben, valszeg úgy döntenénk, hogy nem kockáztatjuk a kapcsolatunkat. De ugye mindenkinek tényleg saját magának kell eldöntenie, hogy az ő életében ki-mi a fontosabb, és mit kockáztat inkább: a párja-párkapcsolata, vagy a saját gyerek utáni vágya. Mert ez itt valójában erről a döntésről szól. Én biztosan nem a páromat venném "X"-re, és a párom se engem.
2018. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, mi van veletek?
2018. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!