Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 37 évesen, védekezés mellett...

37 évesen, védekezés mellett estem teherbe. Jelenleg 8 hetes terhes vagyok és sajnos nem tudom vállalni a babát. Volt olyan, aki ennyi idősen megszakította az első terhességét, de utána a későbbiekben sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 00:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 anonim ***** válasza:
73%
Mindenki tok jol veszekszik egymassal a kerdezo meg sehol😆
2018. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/105 anonim ***** válasza:
42%
Mivel éjjel írt, valszeg most is késő este fog belépni...
2018. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 anonim ***** válasza:
42%
"Azt is letisztáztuk már hogy a párod a 30-asok pár%-ába tartozik, mert 37 évesen az ember már teremt olyan körülményt hogy jöhessen a baba." - beszél bolondokat kegyed... a 30-asok cc 1/3-ának stabil párkapcsolata sincs, amibe gyereket vállaljon... (az én páromnak legalább az van, ennyiben határozott előnyben van:)) - a Kérdezőnél EZT SE tudjuk... de "szüljön most"...
2018. márc. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 anonim ***** válasza:
55%

Beszélek bolondokat persze...akkor én nagyon fura körökben mozoghatok mert a 30+-os ismerősimnél már van gyerek (akinél nincs az azért mert még nem akar). Van mindenféle iskolai végzettségű ismerősöm, nem csak a fővárosban vidéken is. Egy gyerekhez nem kell milliomosnak lenni, szóval hagyjuk már. Aki 37 évesen sem tud egy gyereket bevállalni az igen rossz körülményeiknek "örvend" maradjunk ennyiben.

Az előző kérdésedre pedig igen képzeld feltűnt hogy hogy szól a kérdés. De ez a kérdés nem fog változtatni a TÉNYEKEN. Mindenki benyújthatná a sorsnak a számlát pár dologban, ezzel a cinikus kérdéssel: "feltűnt?" A kérdezőnek sz@r felfogtuk. De attól még akkor is az utolsókat "játssza". ha most nem fog szülni akkor később kevesebb esélye lesz rá, azt meg hagyjuk már hogy valakinek majd' 40 évesen alap egzisztenciája nincs de majd csak 1-2 év és lesz.

És ismétlem senki nem bántotta a kérdezőt épp csak rávilágított eddig mindenki arra hogy sajnos nem sok dobása lesz már e téren. Mi legalább őszinték vagyunk, és nem fogunk hazudozni puszta "jófejségből" meg azért mert magunkra vagy a párunkra vetítjük ki a kérdést.

2018. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 anonim ***** válasza:
38%

A soknickedről való pontozós játékod helyett meg keress rá olyan kérésekre itt hogy "ki mikor szült" hasznosabb lenne.

Aztán annyira ne lepődj meg hogy 20-on 30-as években szülnek leginkább a nők, ergo valami hihetetlen csoda folytán teremtenek már addigra olyan anyagiakat hogy egy baba jöjjön. És ismétlem nem milliókat, csak egy alap életszínvonalat.

2018. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/105 anonim ***** válasza:
47%

Ha javasolhatom, maradjunk a TÉNYEK talaján:

Tudjuk, hogy most nem alkalmas a Kérdezőnek a gyerekvállalás: IGEN. (benne van a kérdésben)

Tudjuk, hogy van-e stabil párkapcsolata: NEM.

Tudjuk, hogy van-e valamennyi anyagi háttere, mondjuk GYED-jogosultsága: NEM.

Tudjuk, hogy a párjától terhes-e: NEM.

Tudjuk, hogy egyéjszakásból vagy szexkapcsiból terhes-e: NEM.

Tudjuk, hogy egészségügyileg most rendben van-e: NEM.


Kérdés: felelőtlen-e aki ez alapján szülésre buzdítja?

2018. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:
56%
OFF: "A soknickedről való pontozós játékod helyett" - az biztosan jó játék, de sajnos 1 IP címről 1 napon belül egyszer lehet pontozni, akármilyen nicken vagy belépve. De ha van rá tanácsod, ne ímélj...:)
2018. márc. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 anonim ***** válasza:
44%

Jó akkor a soknickedről válaszolgatás helyett mert ugye vagy 66 vagy 63%-os vagy.....


Nem érted az egészet: NEM NEM BUZDÍTJUK SZÜLÉSRE!!! Bánom is én vetesse el, én nem vagyok magzat fan DE!!! aztán pár év múlva ne keseregjen ha nem jön össze vagy valami betegség befigyel!! Ez csak ennyi. TÉNY ha már annak a talaján akarsz maradni. De tudod mit? Dugd csak a homokba a fejed, buzdítsd a kérdezőt meg a kedves párod is az 50+-os szülésre elvégre semmivel nincsennek elkésve a gyerek is fel lesz nevelve, és 99% hogy minden de minden rendben lesz :)) Így jó?

El nem tudom képzelni miért, de ha neked így jó akkor bánom is én, nem az én életem.

A vitát meg befejeztem veled kedves soknevű soknickű mert hülyét kapok attól ha valaki mint egy dedós nem tudja magát felvállalni 1 emberként hanem saját magát védi be kommentekkel. Mint mondtam ez egy felnőtt oldal.

2018. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 anonim ***** válasza:
43%

A személyeskedés mindig az érvek hiánya, erről ennyit. Az érveimre meg láthatóan senki sem tud semmi valós cáfolatot előadni.

Ha most a Kérdező teherbe esett védekezés mellett(!!!), akkor kissé megalapozatlan azt gondolni, hogy 2-3 év múlva majd sehogy se fog tudni, azt gondolom. (hogy én válaszoljak a "túloldal" állításaira)

2018. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
34%
Mi a személyeskedés?? :D :D Hogy közöltem hogy csak a dedósok válaszolgatnak itt 2-3 névről meg védelmezik magukat egy anonym oldalon?....hát mondom én hogy fáj az igazság na...
2018. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!