Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 37 évesen, védekezés mellett...

37 évesen, védekezés mellett estem teherbe. Jelenleg 8 hetes terhes vagyok és sajnos nem tudom vállalni a babát. Volt olyan, aki ennyi idősen megszakította az első terhességét, de utána a későbbiekben sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 00:43
 61/105 anonim ***** válasza:
22%

60-as


Hímsoviniszta jelentése.

A nőkkel szemben előítéletekkel rendelkező, a nőket lenéző.


Speciel nem néztem le a kérdezőt és a kiemelt sor pont az ellentétéről árulkodik..:D

Ne dobálózz idegen szavakkal ,ha nem tudod mit jelentenek.

2018. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:
32%
Biztos van rá precedens, mondjuk statisztikusan kimutathatatlan arányban, de mi van akkor, ha valaki bejelentkezik egy ugyanilyen szituval? Akkor az garantálja, hogy neked valaha is lesz még egyszer az életben gyereked? Szóval mi értelme van egy ilyen kérdésnek?
2018. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
57%
"A nőkkel szemben előítéletekkel rendelkező, a nőket lenéző." - PONTOSAN. Talán nem kellene azt sugallnod, hogy a szexkapcsi/egyéjszakás kizárólag a férfi döntése, azért, hogy csak a férfinak legyen jó, és a nő csak passzív elszenvedője, aki nem ugyanazért csinálja - adott esetben kezdeményezi - mint a férfi - gyk a kölcsönös örömszerzésért.
2018. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
75%
Nővérem 35 évesen ment abortuszra, mert ő még dolgozni akar. Mosz 42 éves és 4 éve küzdenek a babáért, túl van sikertelen lombikokon is.
2018. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező!

Nem válaszolsz nekünk? Vagy csak provokációnak szántad a kérdésed?

2018. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat. 6 éve tart a kapcsolatom, a páromnak és nekem is van (egyenlőre) állása, de egy ideje nehéz anyagi körülmények között élünk, ami a kapcsolatunkat is nagyon megviseli. Rettenetesen elbizonytalanodtam, hogy ilyen körülmények közé hozzak világra egy gyermeket és ezért merült fel bennem az AB gondolata is. Természetesen tartok a következményeitől,ami egy későbbi terhességet negatívan befolyásolhat. Bízom benne, hogy javulhat a helyzet, de jelenleg kétségbeesést, bizonytalanságot és kilátástalanságot érzek.
2018. márc. 23. 01:16
 67/105 A kérdező kommentje:
Ehhez jön az a félelem is, hogy idáig a stressz miatt nem tudtam letenni a cigarettát, és ezzel viszafordíthatatlan károkat okoztam.
2018. márc. 23. 01:30
 68/105 anonim ***** válasza:
19%

Kèrdezö sztem tarsd meg össze jött!! Lehet ha kèsöbb szeretnèl gyereket nem fog össze jönni. Biztos vannak ismerödeid, rokoniad akik tudnának neked seguteni pár dolgot beszerezni pl: baba ruhák,babakocsi,vagy kiságy.

Azèrt gondolj bele mire megszületik ès felnö te már nem leszel fiatal.

58 leszel..

Èn amiota elvettetem a gyereket (17 voltam) azota EGYSZER se jött össze :( sok sikert kivánok.

Üdv Evelin

2018. márc. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 anonim ***** válasza:
25%

Sajnos az élet már csak olyan hogy a gondok váratlanul jönnek.

Abba belegondoltál már hogy simán előfordulhat -és elő is szokott- hogy valakinek jók az anyagi körülményei jön a gyerek majd pár év múlva beüt a baj? Ő sem tudja "visszaküldeni" a gyereket, meg nyilván nem is akarja,

Saját döntésed kell hogy legyen én nem biztatlak semmire, de a fentieket azért tartsd már szem előtt. Az élet nem minden esetben tervezhető, neked meg már tényleg nem lesz sok esélyed sajnos.

2018. márc. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 anonim ***** válasza:
21%
66-67 kérdező- minden terhes rengeteg ambivalens érzéssel küzd - jó leszek anyaként? hogy lesz? mi lesz? örül is, fél is, és rettenetesen szorong. Valamennyire rá kell hagyatkozni a természet erőire - hisz nem neked kell felépíteni az új testet, kialakítani a szívét, máját tüdejét - a formaképző erők teszik ezt, anélkül, hogy aggódnánk. Első időben kizárólag a radioaktív sugár/röntgen árthat - a cigit tedd le, nem lesz baj.
2018. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!