Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 37 évesen, védekezés mellett...

37 évesen, védekezés mellett estem teherbe. Jelenleg 8 hetes terhes vagyok és sajnos nem tudom vállalni a babát. Volt olyan, aki ennyi idősen megszakította az első terhességét, de utána a későbbiekben sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 00:43
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:
64%
" Szerintem egy összeszokott páros minden problémát képes megoldani." - kérdés, hogy melyiküknek hol van a tűrőképessége határa, mi az, amit még jó szívvel tud vállalni, és mi az, amitől már csapdában érezné magát... pont ezeket a dolgokat kell tisztázni addig, amíg még van döntési lehetőség... mert utána már kényszerpályán a világ...
2018. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
39%

91-es.

Azért mert te olyan ,,beteglelkű" ember vagy aki kényszerpályaként gondol a gyerekére nem jelenti azt, hogy mindenki ilyen és mindenkivel az történik ami veled.

Valahol valaki írta hogy 50 vagy.

Elárulom, hogy a párom 56 éves és 40 voltam mikor szültem.Hogy nehéz e?Igen.Hogy szereti e? Igen és nagyon büszke arra, hogy ennyire szép,eleven és csodás gyerek apja lehet.És nálunk én voltam az aki nem is gondolkodott azon ,hogy akarja e elvetetni vagy sem.Neki ez lehetett volna kényszerpálya, de nem lett az.Miért? Mert ő nem önző és nem egoista akinek csak saját maga a lényeg:D

Aztán jöhetsz 0-ni.Te egy nulla ember vagy a szemembe.:)

2018. márc. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó, nem kapsz hányingert attól, hogy a Kérdezőt határozottan egy irányba nyomod, aki meg gondolkodásra, párjával való alapos átbeszélésre biztatja, azzal meg személyeskedsz, minden áron le akarod járatni az álláspontját?

Tudom, kibicnek semmi se drága, ha a Kérdezőék kapcsolata rámegy egy hibás döntésre, nem te fogsz szívni...

2018. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó te meg nem kapsz hányingert attó, hogy folyton azt nézed hogy egy ab-os kérdést ahol a nőt el lehetne küldeni abortuszra?

Miért menne tönkre a kapcsolata? Mert te azt mondod mi? Meg mert anno neked is tönkremetn mikor gyereked lett mi?

Fel kéne már fogni-ha van mivel- hogy nem minden férfi olyan mint te, nem minden kapcsolat olyan mint a tiéd volt, sőőőt kapaszkdj meg erősen nem minden nő olyan mint a te exed volt.

De mit magyarázom én ezt egyn ilyen féregnek aki lépten nyokmon tolja a "gyerek okozza a válások nagy részét" megy az "anyucikázás, akik bújjanak vissza a babucikájukba" meg egyéb hyányingergergerjesztő dolgok.

Te egy masszív család és gyerek gyűlölő ember vagy. És akkor még van pofád mást úgymond részrehajlással vádloni?? Hogy egy irényba terel bárkit? Hahahaha. Kártékony vagy.

2018. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy mert tényleg elmehetnél már valami dilidokihoz mert 50+-os ember létedre még mindig a 30+-os sérelmeid miatt nyalogatod a sebed meg fújsz a terhességre meg családra mint jelenségre az azért elég félelmetes.
2018. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim ***** válasza:
35%
#94, a stílus maga az ember...
2018. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 anonim ***** válasza:
29%

Újabb eset mikor az igazság fáj, semmivel nem cáfolható és kell egy klisé amivel "jól odalehet mondani" a másiknak :)

Inkább meg se szólaltál volna, ha már a mondanivalód nem több mint a semmi :)

2018. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:
43%

Amúgy meg söprögess a magad háza táján. Ha már stílus, tudod ahogy édesanyákról tudsz megnyilvánulni....meg az a mérhetetlne düh gyűlölet ami előtör belőled a multadnak hála, én inkább a "stílus" szót nem venném a számra.

Én legalább jóban vagyok önmagammal és nem egy anonym oldalon élem ki magam.

2018. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:
53%
Nézd, én 36 vagyok és 2 éve próbálkozunk, de még mindig nincs baba. Ne kockáztass, hidd el, nincs rosszabb érzés, mint amikor nem lehet saját gyereked...
2018. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
36%

#97, én rád nem vesztegetnék több szót... aki meg egy másik vélemény megfogalmazóját "férgező" meg "kártékonyozó" válaszadót képes egy percig is komolyan venni, az meg is érdemli a sorsát, ez ennyi. Na csá.


Kérdező, sikerült már átbeszélnetek a kétségeiteket?

2018. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!