Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 37 évesen, védekezés mellett...

37 évesen, védekezés mellett estem teherbe. Jelenleg 8 hetes terhes vagyok és sajnos nem tudom vállalni a babát. Volt olyan, aki ennyi idősen megszakította az első terhességét, de utána a későbbiekben sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 00:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 anonim ***** válasza:
44%

63-66% most már csak az a kérdésem, miért akarsz többnickről ennyi baromságot küldeni a kérdezőnek?

Miért jó neked, ha elveteti???

2018. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 anonim ***** válasza:
63%

Nem első, hanem 3, és nem abortusz, hanem missed ab műtét.

Utána felment a lázam. Fertőzést kaptam. Antibiotikum kúra.

Következő hónapban sem jött meg. Aztán 60 nap múlva se. Norcolut. +7 kg.

Barnázni kezdtem ciklus végén: kiderült, hogy progeszteron hiány.

Újabb terhesség, progeszteron pótlás mellett is missed ab. +5 kg.

Vizsgálatok végtelen sora.

Kiderült, hogy a pajzsmiriggyel is gond van. Ez is okozhatta a terhesség elhalását. Kaptam rá gyógyszert. +3 kg, mire sikerült beállítani.

Aztán a férjem közölte, hogy inkább hagyjuk az egészet, elég két gyerek, de 15 kg felesleggel már nem kíván.

Akkor voltam 36 éves.


Szóval: tényleg kifutottál az időből. Egyáltalán nem olyan a hormonháztartás 37, mint 27 éves korban. Akkor se, ha 27-nek látszol. Ez van.


Ezt a gyereket nem tudod vállalni. Van ilyen.

De jobban jársz, ha ezt a gyermekvállalást elengeded. Ha nem jön össze elsőre, bele fogsz bolondulni, hogy most elvetetted.

2018. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
55%

Nekem az a jó kérlek, ha tiszteletben tartjuk a másik embert és az ő szándékát, és ABBAN segítünk neki, amiben segítséget kér. És nem hülyének nézzük, nem megalázzuk, nem győzködjük, nem mellébeszélünk, nem kioktatjuk, nem hazudozunk neki.

Hidd el, jó dolog tisztességesnek lenni.

2018. márc. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:
42%

32-ben a jó válasz!!

(te meg 63-66% a soknickeddel és hogy 100%-ra értékeled magad pökhendi gőgösségeddel- messze jársz a tisztességtől)

2018. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó bocs hogy beleszólok, de neked mi a frász bajod van?? Senki nem alázta meg a kérdezőt, csak a tényeket mondjuk el neki.

Családalapítást ELKEZDENI nem 40 felett szokás akármilyen nemű is az ember. Ezen mi megsértődni való van? Mert szerintem semmi.

A szerevezete nem lesz már fiatalabb ahogy a petesejtjei sem. AB nélkül is kockázatosabb 40 felett gyereket szülni mint előtte, ezt mindenki tudja. Végeredmény: ha akarnak gyereket akkor ezt kell megtartani, ha nem akarnak akkor persze vetess el, de akkor ne legyen nagyon meglepődve ha 40 felett nem fog összejönni.

Ez csak ennyi, nem személyeskedés meg sértegetés, meg bármi amit ide összehordasz.

2018. márc. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 anonim ***** válasza:
35%
mármint utolsó előtti már...
2018. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 anonim ***** válasza:
35%

Az amúgy külön kabarés hogy a #33-ban kvázi beismerted hogy 2 nickről irogatsz ide meg válaszolgatsz magadnak.

KOmolyan mint egy dedós. Nem ettől lesz igazad hogy megduplázod magad a válaszaid által, azt ugye tudod???

2018. márc. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó, ugyanezt a kérdést - persze kis pech után - az én párom is kiírhatta volna... ld #25. És elképzelem,hogy ugyanezt a kéretlen agitálást leműveltétek volna vele is, egyáltalán nem csökkentve, hanem direkt fokozva a lehetetlen időpontban bekövetkező terhesség miatt amúgy is adott feszkót és idegbajt... mi ez, ha nem szándékos károkozás?
2018. márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 anonim ***** válasza:
55%

Ja értem tehát ha valaki nem azt írja a kérdezőnek amit hallani akar, akkor az szándékos károkozás??

Ide úgy gondolom felnőtt emberek írnak és kérdeznek is az igazságot pedig el kellene fogadni.

Egyel előbb én összefoglaltam miért is kellene a kérdezőnek úgy dönteni hogy most megtartja AMENNYIBEN anya akar lenni). Semmi károkozási szándékom nem volt, meg bunkó sem voltam. De kérdezz már meg nőgyógyászokoat hogy mikor ideálisabb szülni ha már valaki mindenképp akar. 40 felett vagy alatt. De várj ne kérdezd meg mert ha közli hogy inkább az utóbbi akkor ő is szándékosan kárt okoz.

Azt is letisztáztuk már hogy a párod a 30-asok pár%-ába tartozik, mert 37 évesen az ember már teremt olyan körülményt hogy jöhessen a baba. Van bejelentett stabil munkahely, vagy neki vagy a párjának, amire vállalhatják. Ha direkt tolta ki a szülést akkor meg pláne. Aki meg vállalkozó annak is ennyi idősen már van olyan anyagi helyzete hogy szülhet gyereket.

2018. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 anonim ***** válasza:
59%

"Jelenleg 8 hetes terhes vagyok és sajnos nem tudom vállalni a babát." - áll a Kérdésben. Feltűnt?

De tudod mit, legalább valaki először visszakérdezett volna, hogy "miért?", mielőtt totál felelőtlenül agitálni kezdi... de nem...

2018. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!