Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 37 évesen, védekezés mellett...

37 évesen, védekezés mellett estem teherbe. Jelenleg 8 hetes terhes vagyok és sajnos nem tudom vállalni a babát. Volt olyan, aki ennyi idősen megszakította az első terhességét, de utána a későbbiekben sikerült teherbe esnie?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 00:43
 71/105 anonim ***** válasza:
59%
"de egy ideje nehéz anyagi körülmények között élünk, ami a kapcsolatunkat is nagyon megviseli." - és a párodnak mi a véleménye a terhességről?
2018. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 A kérdező kommentje:
A párom valószínűleg mindenben támogatna, de jelenleg őt is elbizonytalanítja az új helyzet.
2018. márc. 23. 08:44
 73/105 anonim ***** válasza:
43%

Nézd Kérdező, ha mindketten úgy gondoljátok, hogy vállalni szeretnétek az előttetek álló kihívásokat, akkor én sem látom gondnak a jelen terhesség megtartását. Ha viszont bármelyikőtök nem szívesen vállalna még több küzdelmet és lemondást, akkor a mostani gyerekvállalásra majdnem biztosan rámenne a kapcsolatotok. Szóval ezt csak egymással tudjátok megbeszélni.

Párod mennyi idős?

2018. márc. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 A kérdező kommentje:
41 éves.
2018. márc. 23. 11:30
 75/105 anonim ***** válasza:
55%
37-41 "itt az idő, most vagy soha!" - ahogy Petőfi mondaná. Van állásotok, fizetésetek, nem fogtok éhen veszni.
2018. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:
59%

Szóval egyikőtök se öreg...

Kérdező, ha mindketten úgy látjátok, hogy érdemes megpróbálni, az tiszta sor. Ha mindketten úgy, hogy inkább most nem kockáztatnátok, az is tiszta sor. Ha mindketten bizonytalanok vagytok, akkor azt kell meggondolni, hogy inkább most a biztos terhesség a kapcsolat kockáztatásával és azzal, hogy egyedülálló leszel, mire megszületik - tényleg, egyedül el tudnád tartani? - vagy inkább pár év múlva egy valamivel kockázatosabb terhesség nagyobb eséllyel arra, hogy boldog család lesztek. Ezek az alternatívák.

Az én exem anno bevállalt egy nagyon rosszkor jött "meglepibabát", rá is ment a kapcsolatunk meg az idegrendszerünk igen rövid úton... és senki se járt jól a végén... de hozzá tartozik, hogy mi akkor jóval fiatalabbak voltunk, és a kapcsolatunk se volt 6 éves...

Na, ilyenek.

2018. márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
56%

"én exem anno bevállalt egy nagyon rosszkor jött "meglepibabát", rá is ment a kapcsolatunk meg az idegrendszerünk"


Köszönjük 66%, most legalább megértettük a sok előző érthetetlen tombolást


- egy sebzett lélek a saját baját kivetítve írt...

2018. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
61%

"Köszönjük 66%, most legalább megértettük a sok előző érthetetlen tombolást " - nézd utolsó, én korrektül leírokm a Kérdezőnek, hogy mik a lehetőségei, mire számíthat, nem csáb igéket hintek minden felelősség nélkül azzal az aljas hátsó szándékkal, hogy az embriót a Kérdező, a párja és a párkapcsolatuk elé helyezzem...

Ennyi.

A Kérdező nekem egy normális embernek túnik, akinek van szive, van felelősségtudata, ezért körbejárja a témát. Mi lenne, ha te is segítenél neki a felelőtlen csáb igék helyett???

2018. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim ***** válasza:
34%
- segítettem legjobb tudásom szerint, kedves sebzett vad. Nem biztos, hogy egy ugyanazon helyen sérült lélek tud legjobban tanácsot adni, de tegyük túl magunkat ezen. Béke.
2018. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 anonim ***** válasza:
56%
#79, meg kell nyugtassalak, abban a szituban hosszú távon én sérültem a legkevésbé... de ettől még tény, egy felelőtlen gyermekvállalásban mindenki sérül. Ezért kell átgondolni, megbeszélni, körbejárni...
2018. márc. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!