Mit csinálhatnék, hogy a húgom megértse azt, hogy az abortusz ebben az esetben a megfelelő döntés?

Figyelt kérdés

Terhes lett, a barátja tudta nélkül abbahagyta a gyógyszert... Azért, hogy majd a baba újra összehozza őket, erősebb lesz a kapcsolatuk és vége lesz ennek a "se veled-se nélküled" dolognak. Viszont a srác közölte, hogy nem akar gyereket, sőt, szakított vele.


Itt van a húgom, 20 éves lesz a nyáron.

Egyetemre jár, nincs egy nap munkaviszonya sem.

Az apánk nem ugyanaz, engem az apám oldaláról jobban támogatnak (tehetősebb az apám és a nagyszüleim is, tőlük kaptam a lakást, fizetik a sulit, stb). A húgom jelenleg az én lakásomban él, lakbért nyilván nem kérek.

Anyáék nem tudják annyira támogatni, rengetegszer van, hogy tőlem kér már pénzt, mert otthonról nem tudnak neki küldeni.


Viszont ő akarja a babát, mert állítja, hogy a barátja meggondolja magát és rendben lesz minden. De nagyon nem... Beszéltem a sráccal, mondta, hogy nem megy neki az egyetem, valószínűleg átrakják államiról önköltségesre, de diákhitelt nem akar felvenni, a szülei pedig nem bírnak százezreket kifizetni neki félévente. Mondta, hogyha végez a vizsgáival, valószínűleg kimegy 1 évre külföldre dolgozni. Amúgy rendes, meg dolgos nagyon, egyetem mellett két munkahelye van, mert a szülei sem élnek túl jól és igyekezett őket is támogatni, vagy legalább elérni azt, hogy rá ne kelljen költeniük. De mondta, hogy a húgomat már nem szereti, nem vele képzeli el a jövőjét és a háta közepére nem hiányzik neki, hogy egy gyerekről is gondoskodnia kelljen 21 évesen...

Ezt elmondta a tesómnak is, aki csak azt ismételgeti, hogy "majd idővel megnyugszik és szeretni fogja a babát".


Anyáéknak még el sem mondta, azt mondja, hogy majd később...


2018. ápr. 21. 13:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon jól tettétek, kérdező, a húgod egye meg, amit főzött.


Alapból agyonütném, ha ilyen hazug kétszínű lenne a tesóm, hogy megbxtja magát a semmire.

2018. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
56%
Mi történt kérdező?
2018. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
7%
62? 61 tanácsára alapból agyonütötték egymást. Nem kár értük. Ugorjunk tovább erről a kamuról.
2018. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
7%
TELJESEN EGYÉRTELMŰ, hogy kamu a kérdés :) Nem tűnik fel? A tesónak csórók a szülei, szar szakon van, nem csinál semmit, lusta és még fel is csináltatja magát. A kérdezőnek pénzes papa, kemény szak, mindig tanul még azt is kiemelte, hogy milyen jók A JEGYEI (kérdés szempontjából nem releváns egyébként) Szóval itt van két gyerek, az egyik maga a megtestesült bűn a másik pedig a jóság mintapéldánya...
2018. ápr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim válasza:
73%
Szerintem már itt nem lesz válasz a kérdezőtöl
2018. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!