Ugye ebben az esetben az a legjobb, ha a férjem nem tudja meg?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál, 7 hetes terhes vagyok. Akarunk gyereket a férjemmel, viszont nem most, hanem 4-5 év múlva. Én tavaly diplomáztam, nemrég kezdtem dolgozni, nagyon szeretem a munkámat és szeretnék egy erős, sikeres karriert felépíteni. Ha most nekiállnék 2-3 gyereket szülni, erre semmi esélyt nem látok... A férjem is egyetértett velem, mikor még az esküvői előtt beszéltünk erről, de szerintem egy abortuszon nem jutna túl...

Azt képtelen lennék végignézni, hogy úgy állítom be, mint vetélést és látni a fájdalmát, sajnálkozását. Ezért gondoltam arra, hogy nem mondom el neki. Nyaranta úgyis szoktam menni nélküle nyaralni, így az a párhetes szextilalom is megoldható. Vagy van bármi más, hogy megelőzzem azt, hogy megtudja?


2018. júl. 3. 12:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/203 anonim ***** válasza:
62%
Nezd, előbb utóbb úgyis kiderül. Ez pont egy olyan dolog, ami simán tonkrevaghatja a legjobb kapcsolatot is. Állj elé és mondd el mit akarsz
2018. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/203 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az abortusz túl nagy dolog egy házasságban ahhoz, hogy ne mondd el, ezt a férjednek is joga van tudni, hiszen ő is kellett ahhoz, hogy "besikerüljön" a baba. Az őszinteség minden kapcsolatban nagyon fontos, ezért szerintem beszéld meg ezt a férjeddel. De ne úgy, hogy mondjuk éppen siet valahova és csak úgy odalököd, hogy "amúgy képzeld, lesz egy abortuszom", hanem leültök, és nyugodt körülmények között szépen megbeszélitek. És nem kell rögtön az abortusszal kezdeni, hanem mondjuk úgy, hogy "Figyelj, az a helyzet, hogy terhes vagyok, de nekem ez most ezért és ezért jön rosszkor, stb." Persze ez csak egy ötlet, de ezt te tudod, hogy lehetne legjobban megbeszélni, nem biztos, hogy könnyű lesz, de az sokkal rosszabb, ha később lebuksz, vagy egyszercsak valami miatt ez "rázúdul" a férjedre. Nagyon szurkolok, hogy sikerüljön jól megbeszélni a dolgokat. Minden jót kívánok Neked! :)
2018. júl. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/203 anonim ***** válasza:
67%
El kell mondanod neki, ha fontosnak tartod a házasságodat.
2018. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/203 anonim ***** válasza:
41%
Remélem kiderül és kidob a francba. Ostoba vagy és undorító. Bár ő se lehet különb, ha ilyen nőt választott. Vagy esetleg baromi rossz emberismerő.
2018. júl. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/203 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem el kell mondanod neki. Erről nem dönthetsz egyedül. Ha szerencséd van ő sem áll még erre készen és mehet a baba a kukába csak azért,hogy dolgozhass, nyaralgathass.
2018. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/203 A kérdező kommentje:
Biztosan hihetetlen, hogyha egy nő nem a szülést, gyereknevelést tekinti az élet egyetlen értelmének, és nem rohan táppénzre, ahogy meglátja a pozitív tesztet.
2018. júl. 3. 13:31
 27/203 anonim ***** válasza:
71%
Igazából szerintem az is bőven elég ok arra, hogy azonnal elváljon, és rád se akarjon nézni többet, hogy megfordult a fejedben, hogy ezt lezongorázod a háta mögött. Hogy lehet basszus ilyen undorító módon átverni a férjedet?? Egyáltalán ez az ötlet... amúgy nem, nem fog összejönni, tervezett terhességnél valóban beírják a kiskönyvbe az előzményeket. Nekem elhalt terhesség miatt volt abortuszom (ugyanaz az eljárás, csak ugye nem élő babával), az is benne van a kiskönyvben.
2018. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/203 anonim ***** válasza:
64%

Szuper házasság, ahol már kapásból azon gondolkozol, hogyan is hazudhatnál neki.


Remélem, valahogy rájön és elválik tőled a fenébe, mert szánalmas vagy.

2018. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/203 anonim ***** válasza:
45%
Ez nem hihetetlen, de az, hogy ezt a férjed háta mögött tennéd meg, már annál inkább.
2018. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/203 anonim ***** válasza:
69%

De nem állom az ilyen nagyképű majmokat. Szerinted mi nem dolgozunk gyerek mellett? Szerinted épp felcsináltak és azon nyomban ágyhoz kötöttek lettünk?

23 évesen lettem várandós. 8 hónapig dolgoztam. 9 hónapot voltam otthon. Azóta megcsináltam egy mestervizsgát, egy üzleti fősulit és egy belvárosi fodrász szalont vezetek.

Vetesd el és hallgasd el,ki bánja. Építsd a karriered, ha a főnököddel is összefekszel még gyorsabb lesz.

2018. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!