Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet túlélni egy abortus...

Hogy lehet túlélni egy abortuszt? Kérlek ne ítéljetek el!

Figyelt kérdés
A párom és én szerettük volna megtartani a babát, de nincs szülői támogatás így az abortusz mellett kellett döntenem.:( Iszonyatosan fáj a szívem, nem eszek, nem alszok:( A kapcsolat is véget ért:( (szülők eltiltottak). Csak édesanyám támogatott, de mivel ő engem is alig tud eltartani, így nem lehet kisbabám:( Rettegek a műtéttől, az altatástól:( Mi lesz velem?:S Se éjjelem, se nappalom:(
2010. júl. 27. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
Jaj de nagyon okos itt mindenki!Mit vártok egy megijedt és tanácstalan tizenévestől???Igen,megörült a vetélés lehetőségének,mert megkönnyebülést hozott számára.De csak egy pillanatig!Honnan tudjátok mi zajlik a lelkében?Az bizton hogy nincs felkészülve erre az egészre!Még egy felnőtt ember sem tud felkészülni aki szeretettel várja a babáját biztos párkapcsolatban!Csak akkor tudja meg mivel jár ha már megszületett!Csak azt tudom írni,bár egyáltalán nem hangzik szépen:Az élet megy tovább...Most sem fog megállni!Lelkiismeretfurdalással vagy anélkül,de megy tovább és ez a lényeg!
2010. aug. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:

Persze, én megértem, nem lehet könnyű.

Azért, ha valaki azt csinálja, amitől egy gyerek is születhet tinzenéves korban, de nincs tisztában a következményekkel, nagyon szomorú. Valahol elsősorban a szülők hibája és persze az iskoláé is. Miért nincs itthon megfelelő tájékoztatás? Nem egy hülye filmet kellene mutatni a tiniknek biológia órán, hanem osztályfőnöki órákon sok-sok órán keresztül a valóságról tájékoztatni őket, a nem várt terhességről, a rengeteg betegségről, a lelki válságról, amit ezek okozhatnak. Sajnos, a mai világban még a felnőtt nők sincsenek ezekkel tisztában.

2010. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha voltál dokinál azért írd meg mi volt.

2010. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Voltam dokinál, él a baba, de félig levált és ezért van a vérezgetés. Valószínűleg már magától elmenne a 12. hét előtt. Jövő szerdán lesz a műtét.

2010. aug. 3. 10:09
 65/75 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a baba vált le félig, hanem a méhlepény. Amire, ha valaki meg akarja tartani a babát, gyógyszert írnak föl és teljes pihenés szükséges. Úgyhogy, nem biztos, hogy elmenne.

Helyes, amit írt valaki, hogy mit akarnak egy zavarodott tinitől. Még túl fiatal vagy. Bármennyire is írod, hogy fáj a szíved, inkább magad miatt, magadat sajnálod. Ha a babát sajnálnád, mindent megtettél volna érte. Ez így van, még ha be sem vallottad magadnak. Azért én nagyon sajnálom, hogy így alakult, és remélem, hogy minden rendben lesz veled. Biztos, hogy minden renbejön, csak idő kell hozzá.

2010. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is levált nagyrészt a terhesség elején.

Pihennem kellett. Végig tudtam hordani a terhességet.

Ha akarnád megtudnák menteni a terhességet az orvosok.

De úgy látom már döntöttél, nem szeretnéd megtartani semmiképp.

2010. aug. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
84%

Én csak egyet tanácsolok neked, ha már így döntöttél! Messze kerüld ez a pici babád "apukáját" és a családját. és találj olyan embert magad mellé aki szeret téged. És jól gondold meg legközelebb kivel bújsz ágyba. Látod? Ez a fiú nem szeretett téged. Bármilyen sötét dolgok is vannak a háttérben,amiket nem akarsz leírni, én azt nem értem h juthattál el oda h egy ilyen fiútól esel teherbe. Áldom az eget, h az én két csodaszép gyermekemnek(akik mellett én is barnáztam, és lám itt vannak, mert mindent megtettem értük)tisztességtudó, és felelősségteljes apjuk van.


Nagyon gondold meg h kivel bújsz ágyba! Mert nagy baj kerekedhet belőle. Egy élettel játszottatok most...És én is amellett vagyok h neked még nincsenek saját döntéseid. Tanulj, dolgozz, tartsd el magad, és sokkal felelősségteljesebb leszel. Ne másokra támaszkodj.És messziről kerüld el azokat az emebreket, akik egy kisbaba halálát kívánják, még ha az a kisbaba tényleg csak néhány mm-er.


Nem kell elfogadnod senki véleményét,d nem is kell megsértődni. Itt a nagy többség fel van háborodva, h ilyen befolyásolható vagy, h ilyen emberek vannak körülötted, h te azokra hallgatsz akik utálnak téged. Csak a pici szeretett igazán,és te meg úgy érzed nem támogatna senki. Így te sem támogatod őt...pedig ott dobog apici szive...csak sajnálni tudlak....

2010. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:

Szia!


Túl vagy rajta?

Hogy van most a lelked?

2010. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:

Szerdán lesz:S

Nagyon szarul vagyok:S

2010. aug. 6. 15:03
 70/75 anonim ***** válasza:

Szia!

Túl vagy rajta? Hogy érzed magad?

2010. aug. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!