Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet túlélni egy abortus...

Hogy lehet túlélni egy abortuszt? Kérlek ne ítéljetek el!

Figyelt kérdés
A párom és én szerettük volna megtartani a babát, de nincs szülői támogatás így az abortusz mellett kellett döntenem.:( Iszonyatosan fáj a szívem, nem eszek, nem alszok:( A kapcsolat is véget ért:( (szülők eltiltottak). Csak édesanyám támogatott, de mivel ő engem is alig tud eltartani, így nem lehet kisbabám:( Rettegek a műtéttől, az altatástól:( Mi lesz velem?:S Se éjjelem, se nappalom:(
2010. júl. 27. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:

Ulj bele egy kad forro vizbe,az majd elintez,regen is ezt a modszert hasznaltak,amikor meg nem volt ilyen "fejlett" az orvostudomany.

Kis alszent...

2010. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:

Nem vagyok álszent!

Nem értitek, nem tarthatom meg a babát:S Senki sem támogat... És azért írtam h jobb lenne ha magától elmenne, mert akkor ugysem lett volna egészséges. És akkor nem kell aláírnom az abortuszos papírt. A lelki terhet megúszom...

Amúgy már alig van barnázás...

2010. júl. 31. 11:09
 53/75 anonim ***** válasza:

Ez lehet, hogy nem vetélés akkor. Meg kell nézzen egy orvos.

Ha beülsz egy kád forró vízbe, az majdnem egyenlő az abortusszal, csak itt nem papírt írsz alá, hanem sajátkezűleg próbálsz megszabadulni tőle.

Ha tényleg fáj a lelked, ahogy mondod, örökre megmarad a fájdalom, mert ha lelkiismeretes ember vagy, akkor az is maradsz, és fájni fog, csak idővel tompul, de nem múlis el teljesen.

Szabad ember vagy, nem rabszolga, és ha a közelállók nem is támogatnak, akkor majd te támogatod magad, legyél erős. A bátorság nem ahhoz kell, hogy aláírd az abortuszos papírt, azt a gyávák teszik, hanem, hogy nem ölöd meg, hanem megtartod a gyerekedet. Azért bízhatnál magadban is. A nagyszülők pedig előbb utóbb megszeretik, és még talán az apa is. Mindig lesz, aki segít. Ne mások döntsenek helyetted az életedben, és abban, hogy éljen a gyereked vagy sem. Bármi komplikáció merül föl, mindenkinek más a szervezete, és mi van, ha nem lehet több gyereked. Egész életedben ostorozni fogod miatta magad, még ha ilyen fiatalon ezt még nem is érted.

2010. júl. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
36%

Tehat szerinted ha magatol megy el,megszabadulsz a lelkiismeretfurdalastol???Az az erzesem,hogy te akarsz a "legjobban" kijonni ebbol az egesz cirkuszbol.Abortuszra nem akarsz menni,mert az olyan mintha sajat kezeddel olned meg a gyerekedet,azzal hogy alairod a papirt,alairod a halalat szegenykemnek.Megtartani nem akarod,mert "nem lehet"(legyunk mar oszintek,ha az ember akar valamit,eleri tuzon-vizen at,foleg ebben a helyzetben,olyan nincs hogy nem lehet,csak olyan hogy NEM AKAROM IGAZAN/VAGY MAGAM SEM TUDOM MIT AKAROK).Tehat jobb lenne,ha elmenne magatol szegenyke...hat remenykedj,mit is mondjak,igy legalabb te lennel az aldozat,es nem a gyilkos,akit lehet sajnalni.Meghogy nem vagy alszent...Azt kerdezted,hogy lehet tulelni egy abortuszt,es az elejen meg hittem is neked,hogy tenyleg faj a dolog,de valahogy egyre tisztabban latok,es azt latom hogy hiaba vagy mar nagykoru,attol meg nagyon hulyen gondolkozol,es fogsz fel dolgokat,es nem vallalod a felelosseget azert amit teszel.

Az en zsebemben csak "nyitogatod a kest"

30 hetes kismama

2010. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:

10:23, 12:40 ... ez azt jelenti, hogyha terhes leszek nem fürödhetek, vagy mi? :-o


de hát egy kád forró víz a legkényelmesebb, meg relaxálás,,,

38 fokosnál "forróbban" úgysem fürdik senki, mert negyven fölött már égési sérüléseket is okozhat pláne érzékeny bőrűeknél.

2010. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:

19:43

Olvass utána, a terheseknek nem ajánlott a melegfürdő! Minek írsz olyanról, amiről fogalmad sincs?

Lehet, nem túl melegben, inkább nagyon langyos vízben. Nézz utána, milyen hőmérsékletű vízben lehet fürödni, mert vigyázni kell.

És, tényleg igaz, hogy sokan régebben melegfürdővel próbálták előidézni a vetélést. Ez egy régi módszer, amit ma is használnak sajnos.

2010. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 A kérdező kommentje:

Semmiképpen nem próbálnám ki a forró vizes fürdést! Eszem ágában sincs..

Amúgy ma is van barna folyásom, anyukám szerint ez a baba biztosan nem él már:(

Holnap megyek dokihoz, ott minden ki fog derülni.

Csak annyit tennék még hozzá, hogy ha ismernétek az egész történetet, megértenétek, hogy miért kellett így döntenem... Csak sajnos nem írhatom le pontosan, mert félek, hogy elolvassák a volt párom szülei és ráismernek..Amúgy rettenetesen durva dolgokat tettek ellenünk(én+ családom)

2010. aug. 1. 10:33
 58/75 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyire vigasztal,de én az altatást vártam a legjobban a missed ab-mal,mert legalább addig nem kellett gondolkodni:(
2010. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
Hol van a fiú?Csak van véleménye?Vagy anyuci véleményén van?Istenem,hogy lehet ilyen fiúkat nevelni???Miért nyomja el mind az anyja?OFFOLOK,mert feldühítettem magam!És még a katonaságot el megszüntették,legalább az adott egy kis tartást és edzettséget,na meg önállóságot:S:S:S Persze a farkuk működik.Csomót kéne kötni rá!!!
2010. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
Azért ez nem egészen így van!Valóban egy életre lelkiismeret furdalás,de aki azt írja,hogy a pénzhiány nem ok az nem normális!Vagy még soha nem volt igazán pénzhiányban!Hogy lehet ilyet írni???Az anyagi helyzetükkel csak ők lehetnek igazán tisztában!Egyébként a GYES-sel meg a családi pótlékkal kitörölheti a s.ggét.Egy havi WCpapír ára:D
2010. aug. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!