Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet túlélni egy abortus...

Hogy lehet túlélni egy abortuszt? Kérlek ne ítéljetek el!

Figyelt kérdés
A párom és én szerettük volna megtartani a babát, de nincs szülői támogatás így az abortusz mellett kellett döntenem.:( Iszonyatosan fáj a szívem, nem eszek, nem alszok:( A kapcsolat is véget ért:( (szülők eltiltottak). Csak édesanyám támogatott, de mivel ő engem is alig tud eltartani, így nem lehet kisbabám:( Rettegek a műtéttől, az altatástól:( Mi lesz velem?:S Se éjjelem, se nappalom:(
2010. júl. 27. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
0%
Anyaotthonba. Nem hagynának éhenhalni.
2010. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
0%

kitagadnának???? Jézusom, miért???


a TE döntésed, ha szeretnek mert a lányuk vagy, szeressenek gyerekkel is... manapság az abortusz rutin műtét de nem tudhatod hogy viseli a szervezeted, mi van, ha nem lehet gyereked utána?


édesanáyd azt mondtad, veled van. anyagi támogatást kapsz, ruhát, stb a babának mindenki tudna küldeni...


felfüggezstheted a tanulást is és folytathatod később ha a gyerek bölcsis vagy óvodás


mi van ha megismerkedsz valakivel? aki beléd szeret az a ygerekkel együtt is vállalni fog.

2010. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:

Nagykorú vagy. Te életed, te döntésed.

Ha már eldöntötted, akkor úgysem tudunk meggyőzni, ha pedig még nem döntöttél, akkor gondolkodj el a lehetőségeket.

Anyaotthon, gyes, egyszeri támogatás.

A fiú pedig fizethet gyermektartást. Ő is felelős. Gondolom ő is nagykorú.

2010. júl. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 A kérdező kommentje:

A fiú is iskolás:(

Muszáj megtennem:S Már eldöntöttem:(

2010. júl. 27. 19:54
 15/75 anonim ***** válasza:

18 voltam amikor terhes maradtam. Apám kiakadt akkor nap hozzám se szólt.A párom lelépett mikor kiderült.Másnaptól az apám volt a boldog nagypapa.

Igaz elvetetni nem engedte volna sem ő sem anyám,megtartottam én egyedül neveltem évekig.

2010. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:

Én írtam az elsőt, h minden megoldódik.


Azt h miért kellene ezt tenned azt csak te tudod. De az biztos, h nem vagyunk egyformák...mert én bár nem tudom milyen a helyzeted, és szerencsére nem vesznek körül olyan "nyomorék emberek"(párod szülei) akik megszabják nekem h el kell h vetessem, és az anyagi helyzet sem számítana. Főleg most h tudom milyen óriási dolog az anyaság. És ha anyukáddal leülnétek, és megkérnéd,lagalább ő támogasson, megbékélnél.


Látom rajtad h nem látsz más kiutat, de ha ennyire elszomorít a gondolat, akkor te igenis meg akarod tartani. És ő is akar legalább téged!


félreértés ne essék, nem vagyok abortuszellenes...de rajtad "látszik" h megszakad a szíved...és ha elvetetd meg is fog szakadni. És ki marad melletted ha elveteted? Senki. És még azt az egyetlen jövevényt is elveszíted aki igazán csak téged szeret! Gondolkozz el ezen!

2010. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 A kérdező kommentje:

Édesanyám is sír,támogatna de nem tud. Csak adósságunk van.:( Azt mondta ennek a babának nagyon rossz sora lenne és nem szeretné ha elvinnék állami gondozásba:(

Eredetileg úgy volt, hogy lesz esküvő minden, de a volt barátom szülei nem engedték. A boldogságból pillanatok alatt bánat és keserűség lett.:S

2010. júl. 27. 20:09
 18/75 anonim ***** válasza:

szerintem ha NEM akarod elvetetni, akkor NE vetesd el pusztán a körülmények miatt... legyél erős! meg tudod oldani egyedül is, mindenki elmehet a sunyiba.


egyébként meg amint meglátnák a babát, mindnekinek meglágyul a szíve pl a szüleidnek

2010. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:

...szerintem akkor kell elvetetni, ha az anya el szeretné vetetni, illetve célszerű, ha a baba életre alkalmatlan, súlyos beteg stb lenne.


de kéynszerből, amikor az anyának a szíve szakad meg, ez egy szar, szar, szar döntés, szerintem. Kár, hogy nem tudjuk megváltoztatni a döntésedet, de persze jogunk sincs beleszólni.


de ha akarod a babát, ne vetesd el. ez a jó döntés, ha tetszik, ha nem.

2010. júl. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:

ha valakinek szerető családja van (jelen esetben anyukád és Te), akkor a legkisebb probléma, hogy szerény anyagi körülmények között élnek (mint a hétmilliárd emberből legalább hatmilliárdnak rosszabb sora van, mint neked, ezen gondolkozz el. mégis boldogok.).


támogatást nem anyagira értettem, hanem LELKIRE.


te tudod, mit szeretnél, akkor egy tutyimutyi sz*rjankó maitt, aki nem mer kiállni melletted (a gyereke édesanyja mellett!!!!!milyen férfi az ilyen), két tapló, paraszt, rosszindulatú szülővel, TE ILYEN EMBEREKNEK HAGYOD HOGY BELESZÓLJANAK AZ ÉLETEDBE ÉS MEGKESERÍTSÉK??


Istenem, hány embernek csúszott be baba fiatalon, mégis megoldották. Ha a fiú gyáva, így járt, tapló szülők miatt egyből egy meg nem született kisbabát kell halálra ítélni, akit az édesanyja már szeret, pedig alig pár mm???


Undorító emberek, és igazán sajnálom, hogy nem vagy erős lelkileg. kívánom, hogy valahonnan erőt meríts és meghozd a jó döntést.

2010. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!