Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet túlélni egy abortus...

Hogy lehet túlélni egy abortuszt? Kérlek ne ítéljetek el!

Figyelt kérdés
A párom és én szerettük volna megtartani a babát, de nincs szülői támogatás így az abortusz mellett kellett döntenem.:( Iszonyatosan fáj a szívem, nem eszek, nem alszok:( A kapcsolat is véget ért:( (szülők eltiltottak). Csak édesanyám támogatott, de mivel ő engem is alig tud eltartani, így nem lehet kisbabám:( Rettegek a műtéttől, az altatástól:( Mi lesz velem?:S Se éjjelem, se nappalom:(
2010. júl. 27. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
60%

22:24-es,koszonom a jelzot,amivel illettel,szamomra te viszed a palmat,nem tudom ferfi vagy-e vagy no,ha no annal inkabb szegyeldd magad.Micsoda lelketlen ember vagy te,hogy arra biztatod ezt a lanyt olje meg a gyereket,szerintem inkabb te vagy undo...o f...g.Miert hibas az a par mm. apro leny?es miert kell meghalnia?Csak azert mert rossz idoben szuletne?Szerinted masnapra mar el is felejtene,es majd szulhetne 100-at olyannak,aki megerdemli,csak tudod itt egyaltalan nem az erdemrol van szo,segf..j lelecelos pasik mindig voltak es lesznek,ha mar valaki erdemel itt valamit,akkor az a baba,o megerdemli,hogy eljen.Egyik baratnom edesanyja 11-szer vegeztetett abortuszt,meg gyerekek voltunk,edesanyam ment el vele a korhazba par alkalommal,mert senkije nem volt,viszont anyu is nagyon elitelte.Szerintem te is ilyen ember vagy,akinek meg se kottyanna,vagy meg se kottyant,csak az elso nehez,aztan "csinaljuk mint a nyulak",esz nelkul,megolunk egy emberket ahanyszor csak az utunkba kerul,ugyse csuknak le erte csak a lelkiismeretunket kell elhalgattatni,ugy-e?.Igenis abortuszellenes vagyok,ha teged ez zavar,csak tombold ki magad,es hordj le barminek,ugyis en allok a jo oldalon.Es ez a lany aki segitseget kert o sem olyan ember mint te,csak egy kis batoritas kell neki,hogy merje vallalni a gyereket,ami ertheto is,ha nem akarna megtartani ,nem is gondolkozott volna rajta,es nem irt volna ezen az oldalon.

Inkabb te szegyeldd magad!!!Undor...o vagy!!!!

30 hetes km

2010. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
100%

mar irtam egy parszor,

csak meg eszembe jutott valami...

egy no ket dologert tesz meg mindent,hogy legyen,es hogy ne legyen gyereke...

az unokatestveremet 18 evesen kipakolta az anyja,mert teherbe esett,nem mintha az anyja peldamutato eletet elt volna,o is szult egy gyereket meg lanykoraba,akit beadott nevelootthonba,majd kesobb amikor megismerkedett a ferjevel, o vetette ki vele a kislanyt az otthonbol.Az uncsim megszulte a kislanyt,soha nem arulta el ki az apja,majd megismerkedett egy ferfival,akivel osszekoltoztek,tole is szuletett egy kislanya,viszont a ferfi sokat iszik,es verte oket,foleg a gyerekeket,az uncsim elhagyta,a nagymamajahoz koltozott a ket kislannyal,munkaja nincs,alkalmi munkakat vallal a faluban,ahova mindig viszi a gyerekeket is.Sokan pletykaljak,szerintem viszont igazi anya,aki soha nem hagyja magara a gyerekeit,hanem harcol ertuk,barmilyen nehez is...

Kitartast kivanok,a te problemaid is megoldodnak hidd el

2010. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
38%

Ne haragudj, de felnőtt ember vagy, saját magad döntöd el a te gyereked sorsát. nincs olyan tényező az életedben, ami indokolná az abortuszt. Ahogy olvasgatlak, a pénzhiány, de az nem ok. Soha az életben nem fogod magadnak megbocsátani.

Én másképp döntenék, én a gyerekemért kiállnék. Nem vagy már gyerek. vagy mire vársz? jobb anyagi helyzetre? az mikor lesz? talán soha?

te döntésed..de szerintem hogy nem vagy milliomos, nem ok egy egészséges baba megölésére.

2010. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 Victory82 ***** válasza:
Kedves kerdezo!Dontottel mar?
2010. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
38%

Nem olvastam végig a tanácsokat, elég sok van, inkább előbb írok. Biztos, hogy a végleges döntésed, biztos, hogy nagyon nehéz neked és biztos, hogy nehéz lenne felnevelned, ha megtartanád.

De, ha megtartanád, soha életedben nem bánnád meg, hidd el.

Nem teszek ide ki most linket, de ha érdekel, a youtube-on rengeteget találsz, ha beírod, hogy abortion. Én nemrég láttam egy műsort erről, és volt egy videó, amikor még korai időszakban valami szívóval (nem tudom a nevét) szívják ki az élő babát, és az ultrahangon látszik, hogy a baba nem hagyja magát, küzd ellene, próbál valamibe belekapaszkodni, de utána persze beszívja az a valami. Kegyetlen... És persze, amikor már később kiszedik szintén az élő babát darabokban, először az egyik részét, aztán a másikat, vér mindenütt...

Én nagyon megértek mindenkit és tiszteletben tartom mások döntéseit, és soha nem írtam volna ilyen ügyben, csak most annyira rosszul lettem a műsor után, lehet, nem kellett volna megnézni...

Ahelyett, hogy vigasztaló szavakat írnék, most ezt teszem, ne haragudj. De hátha meggondolod magad, csodák mindig vannak. Tudod, a baba, aki benned él, biztos, hogy élni szeretne, még ha nem egy gazdag családban, még ha nevelőszülőknél is, bárhol, ő szeretne élni.

2010. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
74%
Remélem meggondolod magad és nem veteted el a babád.Gondold át jól,mert lehet késöbb megbánnád,és az egész életedet tennéd tönkre!
2010. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:

tényleg semmi nem indokolja az abortuszt, hiszen az anya (nevezzük már anyának, hiszen anyai érzelmei vannak már most), szeretné megtartani a babát.


egy kis bunkó, bunkó szülőkkel nem ok, sajnos rengetegen nőnek fel apa nélkül, de a lehetőség ott van, hogy ez a lány megtalálja a szerelmét, aki gyerekkel együtt is szeretni fogja,

tanulhat akkor ha bölcsődés, óvodás a baba,

munkát is találhat,


csak erősnek kell lennie, nem hiszem, hogy egy "férfi" aki nem áll ki a barátnője mellett, mert eltiltják tőle (ez viccnek is rossz, hiszen fiatal felnőttekről va szó),szóval egy ilyen véglény és a rosszindulatú szülei kell, hogy meghatározzák ennek a fiatal nőnek a sorsát!! mi jogon tezsik tönkre mások életét??

én nem hagynám,


nehéz menet, erősnek kell lenni, de nem hagynám magam, az tuti.

2010. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
A műtéttől ne félj, orvosok, növérek vigyáznak rád. Remélem jól átgondoltad és nem bánod meg! Minden jót a továbbiakban és kívánom, hogy majd egyszer, ha eljön az idő, örülhess egy kisbabának!
2010. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el, de tudd, ez egy olyan döntés, amivel életed minden napján együtt kell majd élned. Ha kisbabát látsz, fáj a szíved és arra gondolsz majd, neked is lehetne. Gondold át alaposan. Volt egy tanítványom, hasonló helyzetben, 2 éve esett át abortuszon. A mai napig fájdalommal gondol rá. Még most is álmodik a babával... Ha a család nem támogat egy ilyen helyzetben, támogatni fog akkor, ha átestél a műtéten és lelki segítségre lenne szükséged? Nem hiszem.
2010. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!!!

Hogy döntöttél?

2010. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!