Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet túlélni egy abortus...

Hogy lehet túlélni egy abortuszt? Kérlek ne ítéljetek el!

Figyelt kérdés
A párom és én szerettük volna megtartani a babát, de nincs szülői támogatás így az abortusz mellett kellett döntenem.:( Iszonyatosan fáj a szívem, nem eszek, nem alszok:( A kapcsolat is véget ért:( (szülők eltiltottak). Csak édesanyám támogatott, de mivel ő engem is alig tud eltartani, így nem lehet kisbabám:( Rettegek a műtéttől, az altatástól:( Mi lesz velem?:S Se éjjelem, se nappalom:(
2010. júl. 27. 19:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik magától elindult a vetélés:)

Leesett a hőm, barna folyásom van, megszűntek a tünetek..

Hétfőn megyek orvoshoz!

2010. júl. 30. 10:01
 42/75 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj hétfőig.

Nekem volt részem vetélésben. Jobb ha orvosi felügyelet alatt vagy. Főleg ha később szeretnél még gyereket...

Sajnos lehet az "abortuszt" sem úszod meg. Nekem műszeresen fejezték be. De félj tőle. Ha nem ürül ki magától jobb ha kipucolnak.

Amúgy ha beindul a vetélés nagyon erős vérzéssel jár.

Úgyhogy szerintem mindenképp menj el a közeli kórházba megmutatni magad.

2010. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:

NE félj tőle.

Azt akartam írni.

2010. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:

Hány hetes terhes vagy te egyáltalán? mert ha mondjuk már 6-7-8 hetes és csak barnázol, akkor az nem teljes vetélés így a műszeres befejezést nem úszod meg (ugyanúgy csinálják mint az abortuszt). és nem 7főn, hanem legkésőbb holnap menj orvoshoz, nőgyógy. ügyeletre!

amúgy az sem biztos, hogy ez vetélés, lehet, hogy csak simán barnázol, ez gyakori koraterhességnél, úgyhogy ne örülj előre. orvos lásson!!!

2010. júl. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
100%
Más: tedd a kezed a szívedre: nem örülnél te úgy ennek a "vetélésnek" mint majom a farkának, ha szívből akarnád ezt a gyereket. ha most nem is vetélsz el, ne vállald be ezt a babát, mert NEM akarod, és ez a lényeg.
2010. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 A kérdező kommentje:

Én szerettem volna a babát:(

De mivel nem tarthatom meg a vetélés jobb, mintha nekem kellene aláírni, hogy nem kell a baba...

Amúgy sajna csak hétfőn tudok orvoshoz menni:(

2010. júl. 30. 18:44
 47/75 A kérdező kommentje:

6+ 5 hetes vagyok.

Elvérezhetek ha itthon indul be a vérzés?:O Nagyon megijedtem...:S Amúgy enyhén barnázok...

2010. júl. 30. 18:45
 48/75 anonim ***** válasza:

A barnázás nem feltétlen vetélés, de nem is jelent jót.

Mindenképp orvos!!

Igen, akár el is vérezhetsz. Ne várd meg, hogy tényleg vetélés-e. Engem vitt be rohammentő a kórházba emiatt. Pedig akartuk a babát.

Menj be minél hamarabb! Nem játék.

2010. júl. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:

Ha enyhén barnázol, az még nem vetélés, de lehet a kezdeti tünete. nekem rózsaszín folyásom volt 7 hetesen, a dokit felhívtam és ő azt mondta, hogy akkor menjek be, ha erősödik. hidd el, a szíved mélyén nem akartad te ezt a babát. különben nem írtad volna szmájlival, hogy megindult a vetélés...

nekem is volt abortuszom és megmondom neked őszintén, egészen a műtétig én is reménykedtem, hátha elmegy magától. de nem ment.

2010. júl. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:

Lehet vetélés, lehet, hogy nem. Ezzel nem érdemes várni, be kellene menned az ügyeletre, hogy legalább neked ne essen bajod.

Én a szülőket nem értem...

Velem anno, mikor 14 éves lehettem, leültek a szüleim beszélni, nem azért, mert lett volna barátom vagy ilyesmi, csakúgy, hogy már kezdek felnőni, hogy majd vigyázzak és csak, hogy tudjam, ha terhes leszek, akárkitől, akármikor, ők nem engedik, hogy abortuszom legyen, mert azzal tönkretehetem az egészségemet, a testit és a lelkit egyaránt, egy életre (orvosok egyébként).

2010. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!