Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves lány vagyok, teherbe...

17 éves lány vagyok, teherbe estem! Mit tegyek? Szülőknek hogyan mondjam el? És az apjának?

Figyelt kérdés

Nem, nem voltam részeg egy buliban és nem volt egyéjszakás kalandom. A barátommal történt. Endometriózissal diagnosztizáltak egy éve és emiatt elméletileg meddő vagyok ezért annyira nem fektettünk nagy hangsúlyt a védekezésre. Hiba volt, tudom. Pár hete kezdődtek a tünetek: nem bírok ránézni a kedvenc ételemre a sajtra és szinte minden reggel hányok. Még senki nem tudja a legjobb barátnőmön kívűl aki a teszteket vette nekem tegnap. 4 különbözőt és mindegyik pozitív lett. Az egyik szerint már 6-7 hetes terhes vagyok! Nagyon nem szeretném elvetetni, de nem tudom mit tegyek. A szüleim elég jó anyagi helyzetben vannak, viszont nagyon szigorúak, mindig is eminens tanulónak kellett lennem és örökké vékony, sportos testalkatom volt mert mást nem fogadtak el. Nagyon rettegek, kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2021. ápr. 14. 14:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/182 anonim ***** válasza:
15%
A sajt a kedvenc ételed?
2021. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/182 anonim ***** válasza:
80%

31-es jól megragadt a lényeget XD

De én is kezdem úgy érezni hogy kamu kérdés, teljesen eltűnt a kérdező.

2021. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/182 A kérdező kommentje:
Mindenek előtt köszönöm a rengeteg választ és, hogy tényleg segítettetek és nem ítélkeztetek. Az apjáról annyit, hogy 18 ugyan abba a suliba járunk csak ő most végzős. Két éve vagyunk együtt. Ügyvéd szeretne lenni és elég nagyok az esélyei én csak belerondítanék a tervbe. Örökbe adni biztosan nem fogom, mert ismertem egy lányt aki szintén örökbe lett adva aztán lemondtak róla nevelőotthonba került és a sok csalódás következménye az lett, hogy a halált választotta... A szüleimmel való beszélgetéstől hihetetlenül félek. Észre vették, hogy rosszul vagyok és reggel hánytam az volt rá a reakciójuk, hogy szedjem össze magam mert mocskosul nézek ki. Az endometriózisom pedig 100%. Műtétet végeztek és úgy derült ki. Az orvos azt mondta ha valaha is gyereket akarok majd az biztos, hogy csak mesterséges úton történhet majd meg, mert 97% hogy meddő vagyok egy életre. Hát... Tévedett...
2021. ápr. 14. 15:14
 34/182 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes. Pont hogy az endo műtét után lesz még inkább termékeny egy nő.
2021. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/182 anonim ***** válasza:
99%
Egy élwtre megtanultad most hogy 3gy nő max akkor meddő 100% ha nincs méhe.
2021. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/182 anonim ***** válasza:
93%

Megértem, hogy félsz, ez természetes, de ez ne tartson vissza attól hogy minél előbb beszélj velük.

A párod nem fog tudni eltartani titeket.

2021. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/182 anonim ***** válasza:
72%
Vagyis azért nem akarod elvetetni mert sanszos hogy nem lesz több gyerek, ez igazából értető.
2021. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/182 anonim ***** válasza:
39%
Milyen teszt az ami kimutatja hogy 6-7 hetes terhes vagy?
2021. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/182 anonim ***** válasza:
93%
pedig szüleidnek tudniuk kell mert mivel nem vagy mėg 18 ėves minden ,orvosi mütėthez,stb az ő alå íråsuk is kell tudtomal.
2021. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/182 anonim ***** válasza:
16%

"Örökbe adni biztosan nem fogom, mert ismertem egy lányt aki szintén örökbe lett adva aztán lemondtak róla nevelőotthonba került és a sok csalódás következménye az lett, hogy a halált választotta."


Szép mese

2021. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!