Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért terjedt el az a nézet,...

Miért terjedt el az a nézet, hogy a megszakításos módszer nem biztonságos?

Figyelt kérdés
Párom külföldi, azt mondja, hogy az ők kultúrájukba ez teljesen természetes, s nem ismer senkit, aki így lett volna terhes. Megkérdeztem a sógornőmet, ők is így védekeznek. Sőt, anyukám szerint régen ők is így csinálták. 5 éven keresztül így csináltuk mi is, és sosem volt gond. Utolsó másodpercbe kihúzza és kész. Barátnőim korábban azzal vagdalóztak, hogy biztos nem lehet gyereke. Aztán mikor gyereket akartunk, gyakorlatilag azonnal teherbe estem. Szóval régen sokan így csinálták, egyes helyeken ma is, és éveken keresztül nincs semmi gond. Miért írják mindenütt, hogy ha gumi nélkül berakja egy fiú, akkor valószínűleg terhes lesz egy lány - mikor ez konkrétan nem igaz?

2021. aug. 8. 09:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
88%
Ha valaki nem akar gyereket, és megszakítanak, és ő pont elég termékeny, meg az ő párjának pont éles az előváladék is, vagy tényleg nem sikerül időben kivenni, akkor attól még teherbe tud esni. Tehát nem 200%. Egyébként sem véd a megszakítás a betegségek ellen. A férjemmel mi is megszakítottuk éveken át, aztán élesben meg elsőre összejött. A tesójáéknak meg 2 éven belül 2 gyerekük született megszakított védekezés mellett. Ott azért valószínűleg hiba volt a rendszerben. Ami bármikor, bárkinél is lehet. Szóval hiába van az, hogy nálunk évekig nem volt baba belőle, én gyógyszert szedek.
2021. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
86%
A megszakításnál nem attól függ a teherbeesés, hogy mennyi a pasi előváladéka, hanem attól, hogy abban van-e élő spermium és mennyi, illetve, hogy termékeny időszakban vannak-e együtt. Azt mondják alapból 20% az esélye, hogy egy próbálkozós hónapban sikerül a baba (szóval ez alapján ennél a kérdésnél mindenki nagyon termékeny vagy szerencsés), ez szerintem akkor is megvan, ha valaki megszakítással védekezik, mert tényleg az előváladék “minőségétől” függ, így az ilyen teherbeesések gyakorlatilag 100%-ért a férfi a “hibás”, arra viszont, hogy mennyire “hatásos” a férfi előváladéka legtöbbször sajnos csak akkor derül fény, amikor először várandós lesz valaki a megszakításos együttlét mellett tőle.
2021. aug. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem az..

Mi is csak ennyit teszünk, de nem lenne gond, ha jönne.

Van 4 szobánk a nappalin kívül, és elegendő fizunk is

2021. aug. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
81%

Orosz rulett, vagy sikerül vagy nem.

De miért jó észnél maradni, mikor normális védekezéssel is meg lehetne oldani? Nem értem. 🤷‍♀️

2021. aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
27%

Mert nincs normális védekezés!!

Normális ember nem tömi magát mesterséges hormonokkal.

A hormonmentes Pharmatex stb-kre azt mondják még orvosok is, hogy semmit sem ér.

A gumi valljuk be elég rossz dolog mindkét félnek. Néha peteérés környéke ha van amúgy akkor használjuk, néha elmegy.

Marad a megszakítás nálunk is.

Mi van normális?

El akartam magam köttetni a császárnál, de 26 évesen első gyereknél doki nem ment bele. Pedig nem akarok többet azóta sem...

2021. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:

Mindegyiknek van előnye és hátránya. Talán a spirál még a legjobb (már aki bírja) de annak is van hátránya. Gumit nem szeretjük, nekem olyankor nem intenzív az élmény, a páromat meg szorítja, kényelmetlen. Tablettától a libidóm is csökkent és még meg is híztam, mikor szedtem.

Nekünk így a legkényelmesebb jelenleg. Ha úgy van ejakuláció előtt 1 mpvel kihúzza, de változatosan is lehet, pl cicik közzé, szájba, popsiba, kézzel stb hadd ne soroljam

2021. aug. 8. 22:12
 47/66 anonim ***** válasza:
82%
Hát akkor ti csináljátok így. A ti dolgotok.
2021. aug. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
61%

Mondom én arra megy ki a kérdés, fényezd magatokat, főleg a szuperkihúzó pasidat 🤦‍♀️🤦‍♀️

Ez egyre szánalmasabb

2021. aug. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
60%
Sejtem milyen kényelmes lehet a pasidnak végig koncentrálnia, hogy időben kivegye, mint sem elengednie magát és áadni magát teljesen az élvezetnek. Dehát a ti dolgozot.
2021. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
90%

De amúgy..kit érdekel,hogy ti hogy csináljátok?

Most még a kérdést meg értettem,lehet hogy tényleg érdekelt egy krva pillanatig,hogy mi okból tartja mindenki nem biztonságosnak (teljesen logikus,hogy miért..),de most már csak arra megy ki az egész,hogy lököd ide azt,hogy a te palid mit csinál a farkával és hogy ti mit szerettek meg mit nem.


Hát bocs,de ki a f*szt érdekel,hogy ti hogy szerettek dugni és mi nélkül?

Ha nem akartok gyereket majd védekeztek rendesen.Addig meg nem mindegy? Főleg,hogy más mit szeret és mit használ? Amit hirtelen biztonságosnak éreznek,aztán ha mégsem volt az majd szerencsétlenkednek egyet abortuszon vagy lesz (még) egy gyerekük.

2021. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!