Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért terjedt el az a nézet,...

Miért terjedt el az a nézet, hogy a megszakításos módszer nem biztonságos?

Figyelt kérdés
Párom külföldi, azt mondja, hogy az ők kultúrájukba ez teljesen természetes, s nem ismer senkit, aki így lett volna terhes. Megkérdeztem a sógornőmet, ők is így védekeznek. Sőt, anyukám szerint régen ők is így csinálták. 5 éven keresztül így csináltuk mi is, és sosem volt gond. Utolsó másodpercbe kihúzza és kész. Barátnőim korábban azzal vagdalóztak, hogy biztos nem lehet gyereke. Aztán mikor gyereket akartunk, gyakorlatilag azonnal teherbe estem. Szóval régen sokan így csinálták, egyes helyeken ma is, és éveken keresztül nincs semmi gond. Miért írják mindenütt, hogy ha gumi nélkül berakja egy fiú, akkor valószínűleg terhes lesz egy lány - mikor ez konkrétan nem igaz?

2021. aug. 8. 09:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy meg spirál mellett is jöhet a baba simán, mert jobb esetben észre sem veszed, hogy elmozdul, rosszabb esetben pedig megszúrkálja a rudit. Én is azzal próbáltam először, mert a gumi valóban kényelmetlen. De a legbiztosabb akkor is a fogamzásgátló tabletta. Kikapkodni meg ilyenek már nem játszik. Macera.
2021. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:

#48,#50 gondolom azokat, akik kérdezték, hogy nem kényelmetlen meg ilyesmi? Vagy csak nektek írhatok választ? :)

Ne legyetek már ilyen együgyűek. 48as konkrétan irigyli a f.-t, vagy nem értem mi a baja, hogy egyfolytában csak kötekedik.


Szóval akkor a válasz a kérdésre, hogy azért van ferdítve 35%-osnak a védekezési módszer, mert csak.


Törlöm is a kérdést a listámból, innentől nem érdekel, akik értelmes választ írtak, azoknak köszönöm.

2021. aug. 9. 19:19
 53/66 anonim ***** válasza:
54%

48 vagyok, en az ég világon nem irigylek tőled semmit 🤣🤣🤣

Megsúgom, nekem van annyi eszem, hogy védekezzek, gyogyszert szedek. Igy a férjem akkor és úgy megy el bennem, ahogy akar... és hidd el, jobban élvezi, mint ha ki kellene kapkodnia...

2021. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
18%
Csak magatok teszitek tönkre a hormonnal, gratulálok.
2021. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
68%

Te összeesküvéselméletekben hiszel, kérdező, vagy szimplán ennyire hülye vagy? Már miért lenne ferdítve a statisztika?

Vagy te ezt jobban tudod, mert olvasod a gyakorin a kérdéseket és a férjed olasz? Vagy azt gondolod, hogy ha nektek bejön a módszer, akkor ki van zárva, hogy 100-ból 35 párnak meg nem?

2021. aug. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
60%
@55-ös írtuk már sokan, az a 100bol 35 úgy jön ki hogy beleszámolják azokat is, akik szimplán nem húzták ki, majd azt hazudják, hogy de igen. 99.99%-át az ilyenek adják.
2021. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
93%
Hát,kihúzta csak nem időben.. :D
2021. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
81%

56, persze, a tablettánál meg beleszámolják, ha elfelejtette bevenni, a guminál meg beleszámolják, ha kiszakad. Sőt, az is benne van a statisztikákban, ha amúgy az egyik félnek nem lehet gyereke, csak még nem tudja.

Nőként annyira mindegy, hogy konkrétan hogyan jön ki a statisztika, mert semmi, de tényleg semmi ráhatásod nincs arra, hogy kihúzza időben. Nem is tudod előre, hogy ez egy hazudós fajta férfi, vagy tényleg egy szent ember.

2021. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
77%

Pont ezért nem kell lefeküdni valakivel (főleg elsőre..) úgy,hogy kb vágóhídra teszed magad és bízol abban,hogy majd ki fogja húzni mert azt mondta.

Ha szedsz fogamzásgátlót,húzatsz fel vele gumit szinte teljesen biztosra veheted,hogy nem lesz bajod.Nem lesz neki jó úgy,nem akar úgy megdugni? Kit érdekel,neked talán jó lesz abortuszra menni? Jó lesz amikor azt mondja,hogy a te bajod,hogy felcsinált? Jó lesz az,hogy még beléd is rúghat egyet a mocsok?

Nem,baszottul nem lesz jó.


NEM arra kell hagyatkozni,hogy "majd a másik".TE védekezz biztosra.Mert ameddig te fixen védekezel addig ő lehet egy pancser egylövetű is aki még időben kihúzni se tudja.

2021. aug. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%

59, igen ezt mondtuk oldalakon keresztül, hogy csak stabil kapcsolatba való ez, de sokan nem bírták fölfogni. A stati meg tény és való hogy rohadtul csalóka.

53 látod te is leírtad, hogy jobban élvezi, versenyzel a kérdezővel kinek dug jobban a férje ? :P :P

2021. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!