Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszindulatú kollégák?...

Rosszindulatú kollégák? Meddig dolgoznátok így?

Figyelt kérdés

12 hetesen mondtam el a közvetlen főnöknek és a kollégáknak, hogy terhes vagyok. Megkértem őket, hogy ne híreszteljék, ehhez képest 2 nap múlva már minden osztály tudta. Azóta azt érzem a kollégáimon, hogy kifejezetten rosszindulatúak velem. Előtte se volt nagyon jó a kapcsolatunk, de azóta megjegyzéseket tesznek, és ezen kívül alig szólnak hozzám. Megkaptam hogy szerintük lassú vagyok, ha ennyire nem bírom a munkát, inkább menjek el táppénzre. Hogy kivételeznek velem, mert a főnök nem engem küld több 100 ember közé ügyeket intézni. Állandóan ilyeneket mondanak, hogy tudják engem már nem érdekel, mert úgyse sokáig leszek, de ezt meg azt csináljak már meg.

Nagyon rosszul esnek ezek a dolgok, mert én mindent igyekszem úgy csinálni, mint eddig. Viszont már minden nap gyomorideggel megyek be, annyira rossz a légkör. 16 hetes leszek, azt terveztem 6 hónapos koromig maradok, de így egyre jobban hajlok afelé, hogy januártól otthon maradjak.


Ti tapasztaltatok ilyet? Mennétek vagy maradnátok még egy darabig ebben az esetben?



2021. dec. 3. 06:49
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
85%
Itt is van pár ember, aki kritizálja, mégis ti vagytok a helikopterek... Ugyanolyan rosszindulatúak, mint a kollégái. Azért mert terhesen nem küldik tömegbe a covid miatt? Marha nagy kivételezés. Nézzetek már inkább ti is magatokba. Ennyi megkeseredett embert. Anyám.
2021. dec. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
12%
11 honnan tudud mi az igazság? Nem csak az az igazság, amit a kérdező leír. Nem látunk a munkahelyére, mi hogyan történik.
2021. dec. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
84%
Azonban mégis úgy tesztek, mint akik tudják. Én is csak azt látom amit ő leírt, plusz a ti rosszindulatú válaszaitokat, amiket zsigerből nyomattok. Úgy ráadásul, hogy titeket aztán semmiképp nem érint hátrányosan, hogy ő hogy dolgozik. Akkor mi lehet a munkahelyén?
2021. dec. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező, ne hallgass a sok buta, ostoba trollra itt...

Én a helyedben 2 percig maradnék még, és akkor lehet megcsinálni a Te munkádat is a sok f*szkalapnak, akik pofáznak.

A legfontosabb a kisbabád, minden és mindenki csak századrangú fontosságú, a kollégák meg főleg. Nyasgem nekik.

Úgy felidegesít az ilyen.


Felhőtlenül boldog, kollégamentes babavárást!!! 🥰🥰😍

2021. dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
92%

Mennék. Tök mindegy hogy toxikus-e a munkahelyi légkör vagy a kérdező teszi a fejét, a rossz munkahelyi kapcsolatnak nincs teteje senki szempontjából. Mindenki érdekét ez szolgálja.


Nálunk pont nem volt toxikus a légkör, de az egyik kismama öt hónapig csinálta a műsort. Dolgozni láthatóan nem akart, de a milkós fizut felvenni igen. Mindenki megkönnyebbült amikor végre elment táppénzre. Ha pedig a kollégák piszkálódnak akkor pláne.

2021. dec. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
88%

Én megértelek kérdező. Hasonlót éltem át én is első terhességemnél. Nem akartam tp-re menni, dolgozni akartam, míg bírom. Emiatt egyrészt kaptam az ívet, hogy hogy lehetek ilyen felelőtlen (aktív kórházi osztályon dolgoztam), másrészt úgy voltak vele, ha dolgozni akarok, akkor dolgozzak, és nem segítenek. Egyedül emelgettem a magatehetetlen betegeket. Nem vártam különleges bánásmódot, de azért ezt bunkóságnak éreztem. Mellette pedig minden nap megkaptam, hogy milyen hülye vagyok, mert dolgozom. A 20 hétig bírtam.

Kérdező ha nagyon stresszelnek, akkor tegyél rá magasról mit gondolnak, és menj el tp-re.

2021. dec. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
23%

Én tartom magamat a véleményemhez, ami most különösen #16-nak szól.

A munkakör munkakör, mindenkinek egyenlően el kell látnia. Ha valamit nem tud, mert terhes, akkor nem a többiek csinálják meg helyette, hanem el kell menni táppénzre.

Én se dolgozok senki helyett, megvan a magam dolga. Mondom ezt úgy, hogy voltam terhes, anya vagyok.

2021. dec. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
87%
17 beteget emelni nem terhesen sem emelnek egyedül jobb esetben.
2021. dec. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
18%

De neki is részt kell vennie a folyamatban.

Anyám ápolónő. Ha valaki nem tud segíteni, mert beteg/terhes, akkor elküldik táppénzre. Nincs olyan, hogy egyik dolgozik, a másik meg nem.

2021. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
84%
Ki mondta, hogy nem vettem részt. Annyit írtam, hogy nem segítettek, egyedül csináltam mindent.
2021. dec. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!