Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszindulatú kollégák?...

Rosszindulatú kollégák? Meddig dolgoznátok így?

Figyelt kérdés

12 hetesen mondtam el a közvetlen főnöknek és a kollégáknak, hogy terhes vagyok. Megkértem őket, hogy ne híreszteljék, ehhez képest 2 nap múlva már minden osztály tudta. Azóta azt érzem a kollégáimon, hogy kifejezetten rosszindulatúak velem. Előtte se volt nagyon jó a kapcsolatunk, de azóta megjegyzéseket tesznek, és ezen kívül alig szólnak hozzám. Megkaptam hogy szerintük lassú vagyok, ha ennyire nem bírom a munkát, inkább menjek el táppénzre. Hogy kivételeznek velem, mert a főnök nem engem küld több 100 ember közé ügyeket intézni. Állandóan ilyeneket mondanak, hogy tudják engem már nem érdekel, mert úgyse sokáig leszek, de ezt meg azt csináljak már meg.

Nagyon rosszul esnek ezek a dolgok, mert én mindent igyekszem úgy csinálni, mint eddig. Viszont már minden nap gyomorideggel megyek be, annyira rossz a légkör. 16 hetes leszek, azt terveztem 6 hónapos koromig maradok, de így egyre jobban hajlok afelé, hogy januártól otthon maradjak.


Ti tapasztaltatok ilyet? Mennétek vagy maradnátok még egy darabig ebben az esetben?



2021. dec. 3. 06:49
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
7%
Akkor hisztizzen és ácsorogjon fele annyi pénzért, amíg én megcsinálom helyette a munkáját. Legalább valahogyan igazság is lenne a dologban.
2021. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
17%
Mindenki élete és egészsége egyenlő. Akár kismama, akár nem. Nem másodrangú munkavállaló vagy állampolgár az aki nem terhes.
2021. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
17%
Régen nem volt ennyi nyápickisasszony. Mentek ki 9 hónaposan is a földekre kapálni, tehenet fejni, vizet hozni a patakból több kilométerre. Példát vehetnénk dédanyáinkról.
2021. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy nem vagytok tisztában a terhesekre vonatkozó szabályozásokkal, nem lesz igazatok. Nagyon sokminden igazságtalan a világon ésszerűtlenül. Ez viszont egy logikusan megalapozott igazságtalanság. Lehet hisztizni, hogy milyen szemétség, de nem az.
2021. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
81%

Kár hogy anyáitoknak nem volrak ilyen kedves kollégáik.

Lehet nem születtetek volna meg!

2021. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
81%
Figyeljetek már!Nem zavar,hogy egy kismama nem egyedül van?Ráadásul az immunrendszere sem pont úgy működik,mint a nem terheseknek.Ha meg otthon lehetne,és arra kapna juttatást, akkor meg azon sírnátok.Pici empátia,segítőkészség.Ez hiányzik ma a világból.De mindegy is!Nem kell,hogy tetszen a dolog,hála az égnek van erre törvény,és azt a munkáltató be is tartja.Ti meg sápítozzatok nyugodtan.Kérdező!Beszélj a nőgyógyásszal,és maradj otthon.A többiek majd megcsinálják akkor az összes feladatodat,nem csak segítenek.Jó egészséget nektek!
2021. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!