Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bűn-e a dohányzás terhesség...

Bűn-e a dohányzás terhesség alatt?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 29 hetes kismama.Terhessége előtt (ami "véletlenül sikerült")kb. napi 1 doboz cigit szívott el.Mióta tudja,h gyereke lesz, azóta napi 1-2 szálat.Már többször próbáltam neki mondani, hogy ha már lemondott a napi több szálról,akkor ez már igazán nem lenne nagy dolog.Mindig azzal jön, hogy az ő anyja is cigizett, mégsem lett baja,az utcáról is beszív minden mérgezőt,és az orvos is azt mondta, hogy ennyitől nem lesz baja.Miért ilyen önzők és gyerekesek az emberek?Felelősséggel tartozik egy pici életért,akit már most mérgez!!!!És velem kiabál, hogy hagyjam békén.Gondolom fáj az igazság,csak nincs akaratereje.Miért nem tud lemondani róla?
2010. szept. 23. 13:37
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is bűn! a gyerek egészsége legyen már a legfontosabb!!nem? én láttam olyan dokumentum filmet hogy mutatták a terhesnőt hogy szívja a cigit.és közben meg a babát figyelték ultrahangon ,és lehetett látni hogy fuldoklik a baba,olyankor nagyon durvalátvány volt :(
2010. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Természeretsen árt az idegesség is a babának,és nem állandóan csesztetem,hanem kb. 3x szóltam.Igenis felelősség egy apró magzatot kihordani és mindent meg kell tennünk, hogy semmi baja ne legyen.Másnak nem lehet és bármit megtenne.Ha meg ennyire a szívére veszi az igazságot,akkor megint csak ő a hibás, hogy idegeskedik a "semmin".
2010. szept. 23. 14:22
 33/53 anonim ***** válasza:
93%
Hát, igazán nem akarok a vitátokba beleszólni, de nekem a szemem be szokott könnyezni amikor beteg kisgyereket látok. Nem vagyok egy érzelgős típus, de nekem a szívem szakad meg értük, szóval ha várandós lennék messziről kerülném az olyan dolgokat amikkel árthatok és nem tudok nem véleményt formálni arról, aki épp az ellenkezőjét teszi. Igaz én nem nyilvánítom ki, mert semmi közöm hozzá, de azért magamban nyugodt szívvel gondolhatom, hogy nem jól cselekszik. Szerintem...
2010. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lenne nagy kérés, hogy ne igyon és ne dohányozzon.
2010. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%

14:20nak üzenem hogy az oldal egyik értelme az, hogy olyasmikbe kérünk beleszólást, amihez talán nincs másoknak közük. Megnézném a te kérdéseidet, hány olyat tettél fel, amivel meghívtál embereket a problémáidba. Akkor bezzeg jó volt megnyugtatást kapni, de ha valami nem tetszik, vagy nem értesz egyet, az egész rögtön átmegy szimpla károgásba. És ami a legszánalmasabb, az az, hogy nem bírod magadban tartani, ki kell köpködnöd a véleményed a fórumra, ahol olyasmiről van szó, amihez érdemben hozzá se konyítasz.

Néha nem fájsz?

2010. szept. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
6%
Látom itt megint sokan adtak tanúbizonyságot afelől, hogy mennyire nincsenek felnőve ahhoz, hogy elfogadják mások véleményét. Írtam egy választ, amiben nem akartam az illető kismama fejét venni, bár leírtam, hogy nem tartom helyesnek a pár szál cigit sem, csak éppen még ez is jobb, mintha ugyan annyit szívna, mint korábban. Gondolom a többség nem ezt akarta olvasni, hanem hogy szidom a nőt, és bár én a kérdésre válaszoltam, mégis csak 28%-ban hasznos a válaszom. Kedves kérdező, ha ennyire nem tudjuk mások véleményét elfogadni, akkor ne tegyünk fel kérdéseket, vagy ha mégis, mert kell az önigazolás, akkor írjuk már ki, hogy csak az egónkat szeretnénk növelni, és csak olyan válaszokat várunk, amelyek velünk értenek egyet.
2010. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó! Nem feltétlenül a kérdező pontozott le.
2010. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

ma 14:26-nak

Hogy lehet megnézni azt,hogyha valaki ír véleményt az milyen kérdést írt ki eddig?

2010. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
14:33 azt sehogy, ez az oldal titka. Pedig egyes válaszolóknak utánanéznék.
2010. szept. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem (csak) a kérdező, de nekem úgy tűnik, hogy csak az ő véleményével összecsengő válaszokat fogadja el.
2010. szept. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!