Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mernétek babát vállalni?

Mernétek babát vállalni?

Figyelt kérdés
250 ezret keresek, 2 éve dolgozom van saját ingatlanom, kocsim nincs,es egyedül vállalnám a picit. 23 vagyok. Ti 1-2 éven belül vállalnátok?
2022. szept. 4. 14:28
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/199 anonim ***** válasza:
9%
A ti nyomorotok, azért mert mást annyira remekül le tudtok szólni, de mást nem tudtok, az már a ti bajotok. Szerencse, hogy tudjátok mennyit keresek, meg azt is, hogy a férjemet miért rúgtam ki. De szuper, hogy ti tudjátok, hogy ő lépett le 🤣🤣🤣 Nekem meg nem seggkenőcsből áll az anyaság, főleg amikor semmi szükség rá, mert nem kellett, anélkül is szép volt mind a 3 gyerek feneke. Ban ilyen is, attól még, hogy nem tudjátok elképzelni. Ez is a ti bajotok. Csak szólok, ha belefulladtok a pénzetekbe, akkor sem lesztek szuperebb, boldogabb anyák, de ez is a ti szegénységetek. Aki meg megpróbálja védeni a környezetet, hogy a gyerekeinek is maradjanak erdők, fák, levegő, azt is a “szegénységre” fogjátok, na ez is titeket minősít. 😉
2022. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/199 anonim ***** válasza:
79%
Vicces mikor a 3 gyereket legyàrtó puffog a nagy környezetvédelemről 😂😂 az ökologiai làbnyomukat nem fogod eltüntetni akàrhogy mosipelusozol, te nagy bolygóvédő. Ha már ez a mindened legalàbb lennél hiteles, de az hogy 3 gyereket szültél noplane egy fhos kapcsolatba. De te véded a bolygót. Hagyjuk is
2022. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/199 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó te aztán nagyon elvagy tévedve. Azt hiszed te vagy az egyetlenegy boldog meg szuper anya ? 😅Nem te vagy az egyetlen aki egyedül maradt, szóval ne legyél mártír. Meg ne magyarázd hogy más nem lenne el a férje nélkül! 😂 Mosipelus meg használt ruha kell és máris azt gondolod te mennyivel különb vagy másoknál. Pedig aztán egyáltalán nem. Más is ugyanúgy veszi a használt ruhát, úgyhogy ne legyél ennyire oda magáért. Azt mondani hogy a légzés figyelő egy baromság? Szimplán azért mert te nem használtad, nem kell mindenkit leszólni aki fontosnak tartja. Nem értetted a kérdést sem. Itt egy csalódott 23 éves lány. Kíváncsi lennék te a saját gyerekednek kit mondanál ebben a helyzetben.
2022. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/199 anonim ***** válasza:
64%
93-as vagyok az amit írtam a 91-es három gyerekes " minta anyukának " szól 😂
2022. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/199 anonim ***** válasza:
18%

Az, hogy milyen volt a kapcsolatunk, és miért mentünk szét, nem tartozik az internet népére. Nyilván egyetlen kapcsolat sem szarnak indul. Legalábbis remélem. A mienk nem annak indult, nem 1-2 év után jöttek a gyerekek sem, de azt gondoltok, amit akartok. Az a mártír, aki előadja, hogy ő mennyi ócska hülyeséget megvesz a gyereknek, mert arra szükség van. Nem, rengeteg dologra nincsen, de ezt meg mindneki döntse el saját maga, hogy neki mi az ami fontos, és megveszi. Ezért sem kéne más leszokni, de hát kinek-kinek intelligenciája szerint.

Nem arról van szó, hogy óriás környezetvédő valaki, vagy sem, hanem arról, hogy a saját maga szintjén igen mindenki sokat tehet érte, akár a mosipelussal is. Néhány ember nem fogja tudni visszafordítani a dolgokat sajnos, de minél többen tesznek érte, annál jobb lesz.


Mit mondanék a 23 éves lányomnak ilyen helyzetben? Azt, hogy csinálja! Miért? Mitől van biztosítva, hogyha talál is valakit, az vele marad meg a gyerekkel? És mi van, ha olyat talál aki nem akar gyereket egyáltalán? Vagy ha nem lehet gyereke? És hipp-hopp eljön az amikor egyik pasi mellett eltörölt 2-4 évet, a másik mellett is, aztán ott találja magát, hogy eltelt az életéből 8-10 év, túl van a 30-on, esetleg 35-ön is, és még mindig nincsen gyereke, mert semmirekellő férfiak garmadára pazarolta az idejét. És akármennyire is nem tetszik nektek, a legtöbb férfi az.

Tegyétek szépen fel a kérdést magatoknak, hogy hányszor vitte le az apja a gyereket nélkületek a játszótérre? Hányszor fürdette meg? Hányszor tette tisztába? Hányszor segített be a házimunkába? Na ugye. Lehet itt írkálni, hogy mind tele vagytok jobbnál-jobb minta apákkal és férjekkel, de a valóságban úgyis ti éltek!


Még valamit a használt ruhákról, mert látom ez beakadt nektek: arról nem tehetek, hogy a szomszédok döntik át zsák számra a ruhákat, mert az ő gyerekeik már kinőtték, és az új ruháik meg nem férnek el a szekrényben, nem tudnak mit csinálni a régiekkel, és áthozzák. Bocs, hogy én nem hordok úgy fent az orromat, hogy azt mondjam, jaj nem kell, hát nem címkés vadi újak! Bőven tökéletes állapotúak nagy többségben, ami meg kicsit fakóbb, az játszósnak, hogy nyúzza a gyerek, pont megfelelő.

2022. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/199 anonim ***** válasza:
82%
De te mit nem fogsz fel azon, hogy nem mindenki szomszédja dönti zsàkszàm a ruhàkat? Tudod, ahogy nem minden gyerek van el fejlesztés meg kitudja mi nélkül. Ezért nem kéne bàrkit arra biztatni, hogy a semmire egyedül vàllaljon gyereket, mert ami veled megtörtént màssal lehet nem fog. Ennyit nem fogsz fel, de papolsz itt az intelligenciaazintről, személyeskedsz, mert itt mindenki szr pazarló anya csak te vagy a szupermami? Nyomd el inkàbb magad.
2022. szept. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/199 anonim ***** válasza:
77%
Hagyjátok a szupermamit, itt éli ki magát név és arc nélkül. Bármit ír is, attól nem lesz jobb neki, ellenben felesleget erő és idő pocsékolás most már bármit is írni a válaszaira. Úgysem fogja majd fel...
2022. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/199 anonim ***** válasza:
23%

Mindent elfogadok, azt is, hogy kellhet fejlesztés. És kapaszkodjatok meg, ki is tudtam volna fizetni. A gyerekekkel kapcsolatban bármit, mert ők a legfontosabbak nekem is, mint remélhetőleg a legtöbb anyának!


Én meg csak azért nem mondanám azt a kérdezőnek, hogy ne vállaljon, mert a ti fejezetben ez van. A semmire? Lakása van, fix munkahelye, nem rossz fizetése. Mi a fene kéne még? Aranyozott kilincs az ajtóra? És ha 10 év múlva is itt fog állni gyerek nélkül, mert a mai férfiakat hagyjuk is, hogy milyenek, akkor mit mondtok? Hogy mondjon le a gyerekről?

2022. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/199 anonim ***** válasza:
77%

Hagyjátok, majd beolvasnak neki a gyerekei, felnyitják a szemét mennyire is jó nekik, mikor a többiek csúfolják, ők a kívülállók. Valóban minden gyerek ilyen életre vágyik.


Lehet meglep, de attól ha valakinek van pénze, még főz a gyerekére. Sőt, én alig vettem pár üveg bébiételt, mindent én készítettem a főzeléktől a tasakos gyümölcspüréig, a gyerekemnek és nekem is van használt ruhánk, de kevés pénzre nem mertem volna bevállalni, ugyanis nincs garancia arra hogy egészséges lesz.


Mond meg, mit teszel ha valamelyik gyerekednek drága kezelés kell? Mész sírni a szomszédba?

2022. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/199 anonim ***** válasza:
13%

Kifizetem. Mi az, hogy drága? Kinek mi a drága, és kinek mi a kevés kereset. Teljesen relatív dolog. Egyértelmű, hogy 120 ezerből nem lehet felnevelni 3 gyereket. De ti tudjatok mennyi a jövedelmem ugye? Nem is tudtam, hogy mindenki belelát a bankszámlámba.

A kérdező 250 ezres nettó jövedelme egyáltalán nem kevés 1 gyerekhez. 3-hoz az lenne, de egyről volt szó.

2022. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!