Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mernétek babát vállalni?

Mernétek babát vállalni?

Figyelt kérdés
250 ezret keresek, 2 éve dolgozom van saját ingatlanom, kocsim nincs,es egyedül vállalnám a picit. 23 vagyok. Ti 1-2 éven belül vállalnátok?
2022. szept. 4. 14:28
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/199 anonim ***** válasza:
16%
Sajnálom azokat, akik szerint a kapott ruha koldult, a gyerekük meg visszamaradt a mozgásfejlődésben. Szerencsére nem minden gyerek ilyen, nekem a 3-ból egy sem az. Pelenka meg mosható, és nem csak a pénz miatt, hanem mert a 3 gyerek 6 tonna pelenkájával én nem terhelné a környezetet, mert van más, sokkal jobb megoldás is. Popsikrém sem kellett, mert nem vegyszerezett ócskaságok, sokkal jobban szerette a bőrük, a védőnő is mindig csodálkozott mikor kérdezte mivel kenem, és mondtam hogy semmivel. Popsitörlő. Avvól sem fogok több tonna szemetet gyártani, van csap, meg víz, ha kakás. Egyébként meg nem kell.
2022. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/199 anonim ***** válasza:
74%

"Vehetsz te a gyerekednek Guccit is, csak időd nincsen vele játszani, foglalkozni, mert annak a pénznek az előállításához éjjel-nappal dolgozni kell."


Ezt cáfolnám amúgy. Ahol a gyerekek "guccsit" kapnak, ott általában olyan anyagi biztonság van, hogy anyunak és apunak nem kell hajnaltól estig az igát húzni, utána meg várni a buszt a munkahely előtt nyáron 35 fokban, ősszel a szakadó esőben, télen meg a fagyban. Hanem normális munkaidejük van, sokat dolgozhatnak home office-ban is, ha olyan a munkakör (nyilván egy sebész főorvosnál annyira ez nem opció, de gondolom érthető, mire szeretnék kilyukadni).

A szülők nem stresszelnek, hogy a következő havi rezsi és lakáshitel miből lesz kifizetve, vagy hogy jön az albérlet tulaja és nincs meg a lakbér összege. Nem lesz ordítozás amiatt, mert a gyerek elszakítja a nadrágját, hiszen nem csak az az egy van és bármikor tudnak venni újat. Ha a gyerek beteg, akkor elviszik magánúton azonnal orvoshoz, kiváltják a szükséges gyógyszereiket. Nem otthon, házi praktikákkal és hűtő fürdőkkel próbálják gyógyítani.


A te kommentedből is süt a frusztráció, kisebbségi komplexus. Gondolom mert érzed, hogy pucér fenékre nem kellett volna szülni, de már késő.

2022. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/199 anonim ***** válasza:
78%

Zsenike, az én kisfiamnak fozàsokor és soha máskor olyan piros a popsija mint a paradicsom. Semmilyen csodapelus nem segit rajta, orvos is megmondta, szóval ennyit az okfejtésedről.

Én meg azt sajnàlom, hogy érdemben semmire nem tudsz reagàlni a sok idehányt hülyeséged utàn, làtszik mennyi minden jutott el az okos buksidba.

Pl az sem hogy az örökölt ruha önmagàban nem gàz, ha arra alapozol mindent hogy majd megszànnak és adnak neked ingyen mindent az annàl inkàbb...ja meg hogy önmagàban a ruhàval nem vàltod meg a vilàgot, millio meg egy szukséglete van egy gyereknek, csak letagadod, meg azt hangsulyozod ki ami nem kell.

Magyarul a te gyereked felno 18 evig mosipelusba meg orokolt ruhaba😂😂😂 hatalmas.

2022. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/199 anonim ***** válasza:
82%

"Szerencsére nem minden gyerek ilyen, nekem a 3-ból egy sem az. "

És ezt a teherbeeséskor honnan lehet tudni szerinted? Rengeteg probléma még a születéskor sem derül ki, hanem csak évek múlva akár.

"Pelenka meg mosható"

Az eldobható rengeteg esetben kényelmesebb, én speciel nem állnék neki a sz_r vakarni semmiből.

"Popsikrém sem kellett, "

Tehát ha neked nem kellett, mert nem tellett rá, akkor másnak sem lehet olyan problémája, ami miatt szükség van rá.

"mert nem vegyszerezett ócskaságok"

La Roche Posay, Babé, Bioderma, csak hogy párat említsek... Ezekben semmi vegyszer nincs. Mielőtt hülyeségeket írsz, előtte kicsit tájékozódj. :)

"Popsitörlő. Avvól sem fogok több tonna szemetet gyártani, van csap, meg víz, ha kakás. Egyébként meg nem kell."

Igen, ha amíg pelenkás a gyerek, a 4 fal között tervezed élni az életeteket.

2022. szept. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/199 anonim ***** válasza:
13%

Látom mekkora bajok vannak a fejezetben, de legyen nektek igazatok, azt csináltok amit akartok, én meg szintén.

Nem mindegy hogy a popsitörlőt akkor veszi az ember amikor el kell menni a gyerekkel, vagy napi 1 csomagot elhasznál, mert lusta. Remélhetőleg meg fog szűnni az eldobható pelenka, és mindenki vakargatja a szart a gyereke után, ugyanis ez is a gyerekhez tartozik. A szeméthegyekbe meg a sok pénzszóró majom miatt fognak belefulladni az emberek.

Teszek a véleményetekre, legyetek csak a férjetek szolgái, mert egyedül képtelenek lennétek mindenre. Én meg inkább főzök a gyereknek, es nem az ízetlen ócska babakajákat veszem nekik, igaz már kinőttek belőle, de sose vettem ilyen hulladékokat. És bevásároltunk a legnagyobbnak a suliba is gond nélkül, de maradjatok csak abban a hitben, hogy nyomorgunk. Akinek a normális dolgokra való költés, de nem minden kacat megvétele gondolkodás nélkül az, azt csak sajnálni tudom.

2022. szept. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/199 anonim ***** válasza:
85%
😂 melyik kommentből jött le, hogy a férjeink szolgái vagyunk? Abból hogy mellőllünk nem léptek még le? Hàt ne haragudj de ilyen megjeseredett irigy rosszindulatú emberrel kéne együtt élnem, aki már a 2 évest is arra neveli, hogy majmozza a màsikat én is lelépnék. Neked mindenki pazarló, meh xaranya, aki nem egydülàlló, és telik neki popsikrémre. 🤦🤦
2022. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/199 anonim ***** válasza:
74%
A babakaja megint hogy jön ide? Azt vàgod hogy csupa olyan hülyeséggel hozakodsz elő amiről senki egy szót se szólt korábban??? Főzés, mondókàzàs, jàték....ezeknek semmi köze az örökölt vagy vàsàrolt ruhákhoz te észlény. Próbàlj màr meg elvonatkoztatni a saját nyomorodtól. Amilyen itélkezést levàgsz, elő ne add màr milyen boldog meg kiegyensúlyozott ember vagy. Irtóra sajnàllak, de nem az anyagi helyzeted miatt, inkàbb azért mert belülről rohadsz.
2022. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/199 anonim ***** válasza:
76%
85-ös,egy szó mi t száz, neked nem érdemes bármit fejtegeti, mert csak a saját dudádat fújod. Minden szavad azt tükrözi, hogy mennyire elégedetlen vagy a saját életeddel, és ezt azzal próbálod kompenzálni, hogy mindenkit ócsárolsz, aki másképp mer csinálni bármit is. Én sajnállak téged nagyon. De a gyerekedet még jobban. Ha szerencséje van, akkor a gyermekkori tapasztalatait később fogja tudni úgy hasznosítani az életében, hogy ne váljon olyan frusztrált szerencsétlen felnőtté, mint te.
2022. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/199 anonim ***** válasza:
82%

Cicám, többet keresek, mint a férjem. Nem vagyok én senkinek a szolgája, soha nem is leszek. De még a fejemet sem kell vakargassam hónap végén, hogy miből vegyek magunknak enni.


"Én meg inkább főzök a gyereknek"

Erre kell verni magad? Hogy főzöl? Akkor ki is szolga otthon...?

Ebből is látszik, hogy tanulatlan vagy. A főzést, gyereknevelést, mint "érdem", sosem hoznám fel. Neked csak ez van, amire büszke lehetsz. Sajnállak nagyon, tényleg.

2022. szept. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/199 anonim ***** válasza:
75%

88-as, kár az ilyenre a szó. :D

Látod, már a két éves is fújja otthon, hogy a majom selyemruhában is majom. Biztosan később az óvónők kedvence lesz... :D

2022. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!