Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mernétek babát vállalni?

Mernétek babát vállalni?

Figyelt kérdés
250 ezret keresek, 2 éve dolgozom van saját ingatlanom, kocsim nincs,es egyedül vállalnám a picit. 23 vagyok. Ti 1-2 éven belül vállalnátok?
2022. szept. 4. 14:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/199 A kérdező kommentje:
anyámat otthagyta apum. nehéz volt, de anyunak is besegitettek a szülei vagyis a mamáék. és mire 3 éves lettem el is költöztünk nevelőapámhoz. tehát meg lehet találni a szerelmet a baba születése után is.
2022. szept. 4. 19:28
 52/199 A kérdező kommentje:
amugy nyilván várok még, teszek félre, de már szeretnék anya lenni.
2022. szept. 4. 19:30
 53/199 anonim ***** válasza:
58%
41, 120 ezer egy nagyobb bevásárlás??? Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.
2022. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/199 anonim ***** válasza:
89%
#51 de nem optimálisabb a szerelmet a baba születése előtt megtalálni, és utána nem elszakítani a gyereket az apjától? Ilyen is van ám szép számmal, az én környezetemben pl gyakorlatilag csak ilyen van (egy fickót ismerek, aki lelépett a gyerekétől és az anyjától, de akkor volt vagy 20 éves, azóta felnőtt és benőtt a feje lágya).
2022. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/199 A kérdező kommentje:
természetesen nem adom fel. csak picit el vagyok keseredve.
2022. szept. 4. 20:24
 56/199 anonim ***** válasza:
78%

És mi lesz, ha anyu egyszer eltöri a lábát pl és hetekig, hónapokig munkaképtelen lesz? Vagy rosszabb esetben autóbaleset éri és ott hal meg a helyszínen? Akkor kihez szaladsz segítségért, alamizsnáért?

Szép és jó az elképzelés, hogy az állam támogatja a gyerekes családokat, de azért ezt ne úgy képzeld el, hogy akkor az összes gondodat megoldják helyetted és utalják a pénzt zsákszámra. :D

Sőt, általában az 1-2 gyerekesek közel sem jogosultak olyan sok kedvezményre, támogatásra.


Vegyél magadnak egy cserép virágot, gondozd azt. Ne a gyereked életét tolt el már a születésekor.

2022. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/199 anonim ***** válasza:
72%
A legtöbb azert mer bevállalni gyereket,mert ha egyedül is marad apuci fizeti a gyerektartást. Ilyen naivan NE vállalj gyereket.
2022. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/199 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen más elválni vagy eleve csonka családba gyereket vállalni. Én látom, hogy mitől fosztanám meg a gyerekeimet, ha nem lenne apjuk. Persze, lehet mondani, hpgy te is meg tudod csinálni a gyerekkel azokat a dolgokat, de valahogy a barátnőim, akik elváltak, nem csinálják, a nagyi pedig mégúgy nem fogja. Az pedig, hogyajd utána találsz párt, nem egyszerűbb lenne előtte? A legtöbb pasi nem akarja más gyerekét nevelni. Elsős gyerekem beiskolázása több, m8nt 100 ezer volt most, pedig iskolatáska sem volt benne. Hiába a saját ingatlan, a fizetésed elég necces. Az iskolaelőkészítő volt tavaly havi 50 ezer. Persze, lehet mindent olcsón és apa nélkül, van, hogy valaki ilyen helyzetbe kerül egy válással, de így nekiindulni, hát a gyerekeddwl cseszel ki.
2022. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/199 anonim ***** válasza:
69%

Nem.



Gyereket sosem vállaltam volna egyedül. 23 évesen meg nem is foglalkoztatott az anyaság, pláne nem anyám kedvéért..


Ne anyád miatt szülj, ne anyád támogasson, mert unokázna, hanem a pároddal együtt vállalj gyereket.


Egy gyerek nem használati cikk.

2022. szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/199 anonim ***** válasza:
92%
32-es,hogy jön ki neked a 280 gyedre, amikor a maximalizált összeg 210? Családi adókedvezménnyel? Csak azért kérdezem, mert ha nem lenne maximalizált összeg, akkor nekem 315-re jönne ki kb. adókedvezmény nélkül
2022. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!