Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mernétek babát vállalni?

Mernétek babát vállalni?

Figyelt kérdés
250 ezret keresek, 2 éve dolgozom van saját ingatlanom, kocsim nincs,es egyedül vállalnám a picit. 23 vagyok. Ti 1-2 éven belül vállalnátok?
2022. szept. 4. 14:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/199 anonim ***** válasza:
70%
60, mondom én, amit itt írnak, a fele sem igaz.
2022. szept. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/199 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem még túl gyerek vagy, ráadásul gyerekes körökben mozogsz és a férfiak terén nulla vagy minimális saját tapasztalatra általánosítasz. Még élj egy picit, szerezz több tapasztalatot, nőlj ki a gyermeki butaságaidból és keress másik közeget a mostani helyett.


A kérdésedre egyébként a válasz az, hogy nem. A pénzed kevés, még úgy is, hogy van saját házad. Bemondani bárki tudja, hogy majd segít, arra nem lehet alapozni. A gyerekhez amúgy meg kell egy férfi is, aki megcsinálja neked. Vagy amúgy hogy gondoltad ezt? Örökbefogadni nem fogsz tudni, sokkal alkalmasabb párok is hosszú éveket várnak gyakran, akkor te egyedül, fiatalon valahol a lista alján kullognál. A harmadik választás esetleg a meste megter, de kötve hiszem, hogy ki tudnád ilyen kevés fizuval fizetni a több milliós költséget, hiszen férj nélkül és egészségügyi indok nélkül az állam semmit sem támogat belőle.


Ami a baba ellátását illeti, az a pénz, amit te reálisnak gondolsz, az édeskevés. Ha pl nem tudod szoptatni, akkor a tápszer összege, plusz a pelenka átlagban elvisz havi 50 ezret és még nem öltöztetted, nem fejlesztetted, nem költöttél egy fillért sem az egészségére stb.

2022. szept. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/199 anonim ***** válasza:
34%
62,én ezt nem is értem. Az oké, hogy arc nélkül kamu dolgokat írogatnak egyesek itt, de olyan dologban minek írnak ekkora kamut, ami nettó fél perc kereséssel ellenőrizhető...
2022. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/199 anonim ***** válasza:
65%
... Mármint 61,előző voltam
2022. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/199 anonim ***** válasza:
97%
Igaz nem nekem szólt a kérdés, de nekem azért magasabb a gyed mint 210ezer, mert igénybe veszem évközben a családi adókedvezményt, és a súlyos fogyatékosságra járó adókedvezményt is. A 280ezer gyed is gondolom különféle adókedvezmények miatt annyi amennyi. Mitől lenne ez kamu?
2022. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/199 anonim ***** válasza:
74%
Egyedülálló ma Magyarországon miniszteri engedély nélkül nem fogadhat örökbe.
2022. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/199 anonim ***** válasza:
14%
Simán! Főleg ha anyud is támogatna, segítene ha kell anyagilag, meg vigyázni is majd ha te dolgozol a gyerkőc meg beteg.
2022. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/199 anonim ***** válasza:
72%
Úristen😂😂😂 Szerinted havi 40-50 be van az első évben a gyerek ? Nagyon el vagy tévedve. Ha szerencséd van akkor anyatejes és az első fél évben nem kell tápszer pluszban. Havonta váltottam az elején a ruha méreteket ami nem volt olcsó mulatság, pedig gyakran vásárolok a jófogáson ruhákat. Alapból több mint fél millió volt már a születése előtt is a kelengye pedig nem vettem mindenből ujjat. Veled valami tuti nem oké. Itt vagy fiatalon 23 évesen, van egy lakásod és eltartod magad. De ez édes kevés. Mert ha otthon maradsz a gyerekkel szerinted mennyit fogsz keresni ? Az első 6 hónapban jó pénzt kap az ember de utána pofán fog csapni az a 120 ezer amit kapsz. Aztán akkor majd lesegethetsz. Tudom mert tapasztalatból beszélek. Szerencsém van hogy a párom jól keres és még így is jól megvagyunk.Anyádnak meg mond meg ha már ő is ilyen IQ bajnok,hogy szüljön magának ha babázni akar. Nálunk is többször váltak a szülők( megcsalás miatt)Mozaik családban nőttem fel, de eszembe nem jutna ekkora ostobaság. Azt meg ne mond hogy a legtöbb pasi gyereket meg házasságot sem akar. Párom kollégái között mindenki családos ( szerszám készítő, csak pasikkal dolgozik). Van akinél gyerekek vannak, van aki próbálkozik még. Ő 33 éves én 26. A kollégái is 25+. Szerintem drága ezt még gondold át, mert meg fogod bánni. Lehet hogy találsz olyat aki normális és együtt vállalhattok majd gyereket.
2022. szept. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/199 anonim ***** válasza:
18%

Ruhákat simán kapsz, minden gyerekesnek annyi van otthon, hogy örül ha megszabadulhat tőlük, zsák számra hordják el másoknak! A legtöbb nő gond nélkül tud szoptatni, nem a tápszert az átlag, csak sokan nem akarnak, mert könnyebb a tápszert bekeverni, aztán a plázában csattogni egész nap a gyerekkel, mint szoptatni.

Az első fél évben még többet is kapsz a csed-re, mint a fizetésed volt, mert 100% jár, és kevesebbet vonnak belőle. Abból tudsz félretenni amikor majd nagyobb lesz. Ne hallgass itt a sok idióta rá, akik a férjük nélkül éhen halnának, mert megvesznek a gyereknek minden baromságot. Annak a felére nincs szükség, amit a boltokban árulnak, és rengeteg dolgot tudsz venni használtan is fillérekért, használt kombi babakocsi 40-50 ezer, kiságy, pelenkázó együtt 50-60. Ha ragaszkodsz a légésfigyelőhöz akkor bérelni is tudsz, egyébként semmi szükség rá! Generációk nőttek fel nélküle. Nagyon nagy részt nincs baj, hirtelen szívleállás meg olyan rendellenesség miatt történik, amit nem vesznek észre a dokik, ugyanis magzati korban csak indokolt esetben van szív ultrahang, ami nem is pontos, mert a te hasadon keresztül vajmi kevés látható belőle. Mire te felébredsz a sípolásra, már akkor se tudsz mit csinálni, nemhogy mire a mentők kiérnek. Egyébként elenyésző eset, csak ma a sok szuper anya azt hiszi, hogy attól nem fog semmi történni a gyerekkel, hogy szartól a repülőig mindent megvesz. Nekem 3 gyerekem van, egyiknek se volt legzesfigyeloje, köszönik jól vannak. Az apjuk meg 2 éve lépett le, egyedül nevelem őket anyagilag is, mindenhogy. A fizum sem milliók, a tied majdnem duplája, és ennyi. Jobban jártam volna én is egyedül, igaz akkor nem lenne 3, de nem mentem volna keresztül azon a sok álmatlan éjszakán, síráson, kiegyensúlyozottabb anyja tudtam volna lenni a gyerekeimnek.

2022. szept. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/199 anonim ***** válasza:
78%

69es, nem irigylem a gyerekeid, gondolom boldogok hogy a nyomorban neveled őket.


Tök jó hogy nem volt légzésfigyelőjük...menjetek be a Heim pálba mondjuk, és nézzetek szét, éppen akkor hány kicsi van bent légzésleállás miatt. Bár gondolom ha meghal egy gyereked csinálsz helyette másikat. És tudod, lehet újdonságot mondok, de a felelős szülő a gyerek születése előtt már elvégez egy elsősegély tanfolyamot.


Olyan hihetetlen neked hogy van aki nem a minimumot akarja megadni a gyerekeinek? Majd térjünk vissza erre pár év múlva mikor a gyerekeid barátai mennek ide-oda, márkás cuccok nélkül alázzák a gyerekedet, majd akkor mond ilyen nagy mellénnyel hogy nem kell sok minden egy gyerek neveléséhez.

2022. szept. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!