Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érvekkel győzzem meg a...

Milyen érvekkel győzzem meg a férjem hogy ne vetessük el a babát? Nagyon magamba vagyok zuhanva!

Figyelt kérdés

második baba lenne,fogamzásgátló mellett estem teherbe.

négyhetes kismama vagyok.

a férjem szinte követeli az abortuszt..

mert hogy kicsi a lakás, nekem csak a gyes jár, neki ebben a téli időszakban semmi melója nincs majd tavasszal indul be.

Nem nyomorgunk de nem is vagyunk jó anyagi helyzetben.hitelünk nincs, autónk sincs, biciklin járunk.

a babának mindene meglenne a lányom után minden van,csak egy babakocsi kéne, meg ugye pellus,.


de már a férjem a jövőről beszél hogy éhen fogunk halni 2 gyerekkel,ő kijelentette hogy nem akarja ezt a babát, majd dolgozzak én is 2-3 évet és majd utána.

tudom hogy idővel megenyhülne pláne ha nőne a pocakom és kiderülne hogy kisfiú,ugyanis a másik gyerekünk kislány.

A munkahelye eléggé instabil..


én hova menjek melózni terhesen??


sajnos csak gyes jár, tudom mennyibe van egy gyerek,de félek ha elvetetném akkor többé nem lehetne annyi rosszat hallani ezekről a dolgokról


Anyósom is mondta hogy : vetessem, el nem baj ha nem lehet több gyerekem, mellesleg szentül hiszi hogy direkt csináltattam fel magam ami hazugság!


nagyon el vagyok kenődve , eleinte én sem akartam ezt a babát az anyagiak miatt, de mostmár szeretném,rettegek az abortusztól..


szóval nem tudom mi lesz velünk, én felajánlottam hogy váljunk el felnevelem én a 2 gyereket, persze nem szólt semmit tudom hogy szeret, de ő nagyon nem akarja ezt a babát..


neki csak a meló lenne a lényeg, én vezetem a háztartást, nevelem a gyerekeket, minden rám zúdul úgyis, de a melóhellyel mindig hadilábon áll,..

le szeretnék tenni némi pénzt havonta, azt sem akar, mert ő nem akar nyomorogni,..

szóval nem is ragozom..


ti mit tennétek ha a férjetek ezekkel a dolgokkal állna elő?


2012. febr. 29. 16:42
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,de jó!!!!!!!!!!!! :-D Gratulálok!! Jaj,ez most annyira feldobta a napom!!!! A világ legjobb döntését sikerült meghoznotok!!! :-D Istenem,ha látna valaki,azt hinné nem vagyok normális, vigyorgok mint egy vadalma :-D

Hogy sikerült meggyőzni a Párod??


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!! :-D


Üdv: 3 lányos

2012. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

szio 3 lányos

bárcsak a férjem vigyorogna így mint egy vadalma.

számításokat végeztünk és most a babának csak pellus kell meg egy babakocsi és ha szopik még tápszer sem kell.

1 évig remélhetőleg se fél évig jobb esetben.

sok kedvezményt feltudok venni, a lányomra is felvettem sok támogatás jár és most úgy fogok csinálni mint a cigányok megyek és megigénylek mindent ami járhat 2 gyerek után !

kiszámoltam hogy ugye 2 gyerkőcre a családi : 26 000

a gyes : 37000

+ anyasági, kelengye, gyerekvédelmi,adókedvezmény, miegymás

ráadásul említettem hogy takarítok is, ez havi 8000 ft,

ezt is lerakom mindet, meg mág biztos tudunk így is letenni némi pénzt, ha másból nem az anyaságiból már kijön a lányom óvodakezdése bőven, még marad is tán.

a lányom utána rengeteg minden van, csak babakocsi kell, meg pelenka..a rezsink se sok, egy kis felújítás tisztasági festés kell a házra nyáron aztán ennyi..

éhen halni nem fogunk, fogadott dokim nem lesz a lányommal sem volt, úgyhogy a szülés se kerül pénzbe..

köszi tényleg a bíztatást, remélem megleszünk !

ha történik vmi izgi velem úgyis megírom

puszi mindnekinek

2012. márc. 1. 11:45
 33/47 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon örülök a döntéseteknek!

Bár én is ezt javasoltam, és mégis leszavaztak, ez legyen a legkevesebb...

Sok boldogságot, jó egészséget nektek!

Ügyesen, takarékosan menni fog!

2012. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
87%
Dejó!nagyon örülök h így döntöttetek!Sok erőt és kitartást kívánok nektek!
2012. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok, a döntéshez és sok-sok erőt! Hidd el, a körülmények alakulnak majd a döntésetekhez, az új kis babához!
2012. márc. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 Orsi_ ***** válasza:
70%

Szerintem légy nagyon türelmes a férjedhez, most, mikor születik a baba, és käzvetlenül utana is! Mar az elsö baba születésével is érezhette, hogy mar kevesebb jut neki az energiaidbol.

De egyszerre allj ki a babatok mellett!

Azt pedig soha ne mond neki, ha nem gondolod egészen komolyan, hogy elvallsz es megcsinalod egyedul, mert ezt biztosan nagyon faj neki hallani, barmennyire is az eröszakossaga hozta ezt ki beloled..

Lehet hogy most egy olyan idöszak jön, amikor neked kell egyedül összetartanod a csaladodat egyedül, szeretettel és munkaval mindenki felé. Szerintem ez irto nagy kihivas, es sok belsö eröt igenyel, de nagyon is nönek valo feladat.

Nagyon szurkolok Neked!

Orsi

2012. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
49%

De jo! Végignéztem a videot, végigsirtam.

Mivel tudtad meggyozni a férjed? Hogy reagált?

Jol dontottél!! Egy abortusz végig kisérte volna az életed!

3 gyerekes anyuka

(bocsi az ékezethiányokért)

2012. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
87%

Gratulálok! :-)

Ha így álltok hozzá, biztos megoldjátok!


Sok boldogságot :-)))))

2012. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
87%
Örülök:)
2012. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
köszi hogy visszanéztetek jó látni hogy mi nők, milyen jól egyet tudunk érteni ha babáról van szó :))
2012. márc. 1. 17:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!