Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érvekkel győzzem meg a...

Milyen érvekkel győzzem meg a férjem hogy ne vetessük el a babát? Nagyon magamba vagyok zuhanva!

Figyelt kérdés

második baba lenne,fogamzásgátló mellett estem teherbe.

négyhetes kismama vagyok.

a férjem szinte követeli az abortuszt..

mert hogy kicsi a lakás, nekem csak a gyes jár, neki ebben a téli időszakban semmi melója nincs majd tavasszal indul be.

Nem nyomorgunk de nem is vagyunk jó anyagi helyzetben.hitelünk nincs, autónk sincs, biciklin járunk.

a babának mindene meglenne a lányom után minden van,csak egy babakocsi kéne, meg ugye pellus,.


de már a férjem a jövőről beszél hogy éhen fogunk halni 2 gyerekkel,ő kijelentette hogy nem akarja ezt a babát, majd dolgozzak én is 2-3 évet és majd utána.

tudom hogy idővel megenyhülne pláne ha nőne a pocakom és kiderülne hogy kisfiú,ugyanis a másik gyerekünk kislány.

A munkahelye eléggé instabil..


én hova menjek melózni terhesen??


sajnos csak gyes jár, tudom mennyibe van egy gyerek,de félek ha elvetetném akkor többé nem lehetne annyi rosszat hallani ezekről a dolgokról


Anyósom is mondta hogy : vetessem, el nem baj ha nem lehet több gyerekem, mellesleg szentül hiszi hogy direkt csináltattam fel magam ami hazugság!


nagyon el vagyok kenődve , eleinte én sem akartam ezt a babát az anyagiak miatt, de mostmár szeretném,rettegek az abortusztól..


szóval nem tudom mi lesz velünk, én felajánlottam hogy váljunk el felnevelem én a 2 gyereket, persze nem szólt semmit tudom hogy szeret, de ő nagyon nem akarja ezt a babát..


neki csak a meló lenne a lényeg, én vezetem a háztartást, nevelem a gyerekeket, minden rám zúdul úgyis, de a melóhellyel mindig hadilábon áll,..

le szeretnék tenni némi pénzt havonta, azt sem akar, mert ő nem akar nyomorogni,..

szóval nem is ragozom..


ti mit tennétek ha a férjetek ezekkel a dolgokkal állna elő?


2012. febr. 29. 16:42
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
90%
Szívből örülök! nekem az éjszakám lesz jó ennek a hírnek a hallatára :) Ha érdekel a mosható pelenka, amiből tudnék adni pár darabot, keress meg priviben! :)
2012. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a 10-dik válaszadó videklippjét. Szörnyű. Ez tényleg mutasd meg a párodnak!

Nekem nem abortuszom volt, hanem tavaly 22 hetesen halva született, most imádkozunk, hogy ez a babánkkal minnél tovább kihuzzuk és megmaradjon. Ezen a héten elég nehéz mert pont 22 hetesek vagyunk, és közeleg az idő mikor a másikat elvesztettük. Az anyós meg ne szóljon bele! Nézze megh ő is ezt a videót!!!

2012. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: bocsi most olvastam végig az összes üzit, kiváncsi voltam a többiek véleményére. Örülök, hogy megtartjátok. Jó babavárást!

(22 hetes kismama)

2012. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
77%

Én is hasonló helyzetben voltam Kedves kérdező, mint TE. Három gyereket terveztünk, a harmadik terhességem ikerterhesség volt és a férjem el akarta vetetni, mert nem akart 4 gyereket. Sokat veszekedtünk, nehéz időszak volt, de mikor megérkezett a két fiunk után a két kislány, a férjem elolvadt.

Ez nálatok is biztos hogy így lesz. Nagyon erős és bátor nő vagy, sok kitartást és erőt kívánok!

2012. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is nagyon örülök, hogy még egy kisbaba jön a világra! Bátorításképp küldöm ezt a linket, itt kaphattok pelust, rucit, egyéb segítséget:

[link]

Sok boldogságot, erőt és kitartást családotoknak!

2012. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
0%
Most komolyan 4 ember életét akarod galyra tenni egy babáért? Kapartasd ki, menj dolgozni. Mert ha nem dolgozol akkor a gyes is kevesebb.
2018. jún. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Már nem tudja kikapartatni,6 éves a kérdés :D
2018. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!