Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akarok lány gyereket?

Nem akarok lány gyereket?

Figyelt kérdés

megtudtam,hgy terhes vagyok,de azt szeretném,hogy fiam legyen,lányt nem akarok. mindig is ugy képzeltem el hogy fiam lesz csak az lehet.

egy lányal nem tudnék mit kezdeni ugy érzem!


nem is tudnám szeretni igqzán



2013. okt. 12. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
82%
De ha teher a terhesség, ha fontos a neme, akkor miért nem fogadsz örökbe inkább? Ott kiválaszthatod a nemét, megúszod az egész eü dolgot??? Kevésbé költséges, és nem hozol a világra még egy szerencsétlent, akit nem szeret az anyja, hanem megmentesz egyet közülük. Én inkább ezt javaslom. Menj tutira!
2013. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó mert pszichológia vizsgán kibukna és az éltbe nem kapna gyereket. Míg szülni bárki szülhet.
2013. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
76%

Hagyjátok már ezt a primitív némbert, szerintem csak provokál, ilyen ostoba nőszemély nincs! egy szót nem bír helyesen leírni.

Ha mégis igaz, sajnálom szegény gyereket már előre, hogy ilyen anyja lesz!

2013. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
53%
Borzasztó és felháborító amiket írsz. Nagyon igazságtalan tud lenni az élet, hogy egy olyan, mint te teherbe tud esni, míg szív-lélek nők, akik az életüket adnák egy babáért nem esnek teherbe. Mikor megtudtam, hogy kismama vagyok sokszor hangoztattam, hogy tuti kislány, mert én azt akarok. Egyszer a férjem azt kérdezte, hogy ha fiú már nem is fogod szeretni? Borzasztóan elszégyelltem magam és sokszor pityeregve simiztem a hasam és kértem bocsánatot a babámtól. Kislány lett, de a végére már ugyanúgy vágytam kisfiúra is. Most ismét kismama vagyok és ha becsukom a szemem hol édes kis rózsaszín rzhás lánykát látok, hol pedig vagány, kantáros nacis kislegényt. Egyiket jobban akarom, mint a másikat. Nevetséges vagy kérdező és a hozzáállásod egyéretlen, buta ember véleményét takarja. Megkérdezhetem hány éves vagy? Bár tök mindegy, agyban egy tini szintjét sem nagyon éred el.
2013. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen kiakadtam azon hogy lehet ilyen valaki....mi az hogy nem akarok lányt?????!!!!!.....Nem kívánságműsor az ilyeneket az isten meg szokta büntetni!Ha nem tudnád szeretni igazán, nem értem minek estél teherbe hisz akkor sem tudhattad....más azon idegeskedik hogy mikor esik teherbe és hogy egészséges legyen nem azon hogy milyen nemű legyen.Kit érdekel milyen lesz a LÉNYEG-hogy az enyém, szerelem gyümölcs,mikor tarthatom már a karomba,látom majd felnőni,szeretni fogom stb hát őszintén ez sajnos egy betegség alfaja amit lehet gyógyítani!!!Menj pszichológushoz hidd el másképp látod majd ezt az egészet!
2013. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
88%

A kommentedig úgy voltam vele, hogy valamilyen szinten érthetőek az érzéseid, hisz a legtöbb kismamának titkon vannak elvárásai, ha nem mondja őket, akkor is. (Nem csak a nemét illetően, hanem, hogy kire hasonlít majd, milyen lesz a jelleme stb.) Ennek ellenére, ha megvan a pici, nem okoz csalódást akkor sem, ha nem olyan, mint, ahogy megálmodtuk.

Most úgy érzem, hogy ez egy abszolút nem valós kérdés és csak provokálni akarsz, esetleg kíváncsi vagy, hogy egy általad is gusztustalannak ítélt hozzáállásra, hogy reagál a többség. (Volt már ilyen ezen az oldalon)

Ha mégis valós a kérdésed, és tényleg ennyire primitíven gondolkozol, akkor szívből sajnállak, mert komoly gond van veled. Sajnálom a gyermeked is, nemtől függetlenül. És még azon is elgondolkodtam, hogy nem a szüleid tettek-e így tönkre, mondjuk azzal, hogy fiú testvéreddel/testvéreiddel ellentétben szeretetlen életed volt?

2013. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
81%
lányok,én most itt sírok,igaz van egy 5 éves gyönyörűkislányunk,imádom az életemnél is jobban,és szerettünk volna még egyet,akit sajnos elvettek tőlem 16 hetesen egy heamatóma miatt,egy világ omlott össze bennem,utána ismét összejött,de a 6.héten spontán elment,ez volt 3 hete.fél karomat adnám érte,hogy a lányomat megajándékozzam egy kistesóval,aki a mai napig minden nap elsírja magát, hogy hiányzik neki a kistesója, mikor adja vissza a Jézuska,én meg nem tudok neki mit mit mondani,csak sírni. Mi nem érdemeljük meg,mikor a légynek se ártottunk soha,és imádnánk nagyon akármi lenne,minekünk nem jön össze,az ilyeneknek meg igen.Most mondjátok meg hol az igazság ezen az Isten verte földön????
2013. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszed kivansag musor ez?? Te idiota sza.rago noszemely
2013. okt. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
55%

Kamu kérdés, leginkább a kérdés alatt olvasható utolsó mondat igazolja, hogy nem valós: nem is tudnám szeretni igazán -> provokáció.


DE! Mindettől függetlenül tudom, hogy van ilyen, maga a probléma létező sajnos. A közvetlen környezetemben tapasztalom, miközben én sorra elvetélek. Mindig fiús anyukának képzeltem el magam. A második vetélésem után azt mondom, hogy aki ilyen külsőségeken fennakad, az nincs kellőképpen felkészülve a gyermekvállalásra. Én mára tudom, hogy akár fiam, akár lányom lesz, a csillagokat fogom lehozni érte az égről és ha tehetnék bármit, hogy visszakapjam a nemrég 12 hetesen, genetikai rendellenesség miatt megszakított terhességemet, akkor bizony megtenném gondolkodás nélkül. Számomra ez a tanulság. Kár további időt fecsérelni erre a kérdésre.

2013. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
74%

Csak provokálni akar valami hibbant agyú, hagyjátok lógva...

NA és akkor csak hogy a szellemes kérdésre is válaszoljak. Először mikor terhes lettem, lányt akartunk, úgy is mentünk uh-ra, stb, hogy csak lányunk lehet. Így is lett! :) Most másodjára fiúra készültünk, mióta megtudtam, hogy terhes vagyok, úgy éreztem, csak fiam lehet. Mikor az uh-n közölték, hogy egészséges LÁNY, kicsit csalódott voltam, de mire kijöttünk már örültem, mert EGÉSZSÉGES!!!! Nem az számít, hogy van e kuki a lába közt, hanem az, hogy élhet e teljes értékű életet ha megszületik!

2013. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!