Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akarok lány gyereket?

Nem akarok lány gyereket?

Figyelt kérdés

megtudtam,hgy terhes vagyok,de azt szeretném,hogy fiam legyen,lányt nem akarok. mindig is ugy képzeltem el hogy fiam lesz csak az lehet.

egy lányal nem tudnék mit kezdeni ugy érzem!


nem is tudnám szeretni igqzán



2013. okt. 12. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
80%
Nekem már van egy lányom!IMÁDOM!!!! Most fiúnk lesz.Nagyon örülök neki.Igy szerettük volna.De ha most is lány lenne az is szupi lenne.Nem szoktam senkit kritizálni,de Te nem érdemelsz gyereket.Ha mindenki igy gondolkodna mint te akkor nem lenne gyerek.Soha nem attol függött a gyerekvállalásunk,hogy milyen lesz a testem.Aki ezen agyal és eszerint nem akar az nem is érdemel.Barátnömék 8 beültetésen voltak!!!! 1 elhalt a 12.héten.Most terhes és nemsoká szül.A többi nem sikerült.Na ök is tudják mi az,megszenvedni egy gyerekért.Te meg nem ilyeneken agylasz.Hát szégyelld magad.!!!! Sajnálom a babádat előre is ha lány lesz!!!!!
2013. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
90%
Na pont ezért lesz kislány. És remélem rögtön 2 ha már így állsz hozzá. Nekem az a fontos és az volt mindegyiknél,hogy egészséges legyen. Van már 3 gyerekem 2 fiú 1 lány és most várom a harmadik fiút.
2013. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
77%
annyira nem akarsz lányt vetesd el a francba!Ahelyett hogy örűlnél hogy egészséges még itt válogatsz menj aztán fogadj örökbe egy fiút!Más örűlne ha eggyátalán teherbe tudna esni....
2013. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
71%
Kezdem azt hinni, hogy kamu ez a kérdés. Főleg, hogy a terhességről úgy nyilatkozott a kérdező, mintha valami elviselhetetlen dolog lenne, egy járulékos rossz, ami nélkül nem adnak gyereket.:-( Én 22 hetes vagyok és életemben nem voltam ennyire boldog mint most. Minden nap érzem a kisfiam mocorgását a pocimban és rendkívüli érzés. Híztam már most elég sokat, csúnya lett a bőröm, aranyerem lett, de én ennek ellenére sem érzem tehernek a várandóságot. Nem érdekelt volna az sem, hogy ha az ultrahangon azt mondják kislány lesz. Én feltétel nélkül szeretem a kis magzatomat és a köteléken, ami köztünk van, nem változtat az ő neme. Ha mégsem kamu a kérdés, remélem legalább a szülés után kialakul benned az anyai ösztön. Az segít a problémádon. Eszedbe sem jut majd nem szeretni őt, ha majd elsőnek a mellkasodra teszik azt a pici kislányt :-)
2013. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy teljesen provokativ kerdes, a kerezo osszes hozzaszolasaval egyutt. Milyen az az anya, aki igy nyilatkozik a sajat gyermekerol, hogy nem tudna szeretni. Penzrol nem is beszelve. Kedves kerdezo, jo a meglatasod, igen sok penzbe kerul egy gyermek, es igen valoszinu hizni is fogsz, de mieott vallaltatok a kicsit, ezekkel nem voltal tisztaban? megis minek estel teherbe, minek neked egyaltalan gyerek, vagy csak paist akarsz ezzel megtartani? Szegyeld magad, egy szivtelen onzo noszemely vagy! mit csinalsz amikor a kicsid beteg lesz, mondjuk megy a hasa vagy hany, akkor milyen undorral fogod ot ellatni? Komolyan minek neked gyerek, meg egy allatot sem biznek rad!
2013. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
80%
Szüksz egy fiút,remélem 18 évesen bevallja hogy meleg. Majd akkor elgondolkozol hogy vajon a nemiszerve a fontos vagy a lelke ???!!!
2013. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
75%

Ez a ,,no,, akit ember szamba se lehetne venni, egy nem normalis, idiota, szivtelen leny vagy mi.


Mas no aki szeretne gyereket, annak mindegy mi lessz, csak minden rendben legyen.

En most 26 hetes terhes vagyok, ami nem teher hanem aldott allapot, mint minden varandos kismamanak. Az elejen en is arra vagytam, hogy fiam legyen es a parom is igy volt vele. Na a 6. heten durva barna folyasom volt, rogton az orvosnal kotottunk ki. Szerencsere minden ok lett, ket het fekves utan es a gyogyszerek. A 12.heti uhn azt mondtak fiu. 16 hetesen mondtak lany es egeszseges. Amikor hivtam a ferjem hogy mit gondol, mit mondott az orvos?- ravagta,hogy 100% lany. Na szerintem mindegy hogy mi az csak minden rendbe legyen es ennyi.


te idiota, barom

2013. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez egy komoly kérdés akkor egyet kell értenem a sok dühös Anyukával. Mert tudod Õk Anyák...... de ha így gondolsz a gyerekvállalásra akkor Te ne vãllalj gyereket. Sajnos annyira Önzõ vagy, hogy nem is érdemelnél meg “még egy kislányt sem”. Két fiam van akik miattt híztam, fogytam, változtam, kocos voltam napokig, már nem a saját igényeim voltak az elsõk, nem akkor keltem mikor Én akartam és nem akkor feküdtem le mikor Én akartam, sírtam a kimerültségtõl és örömtõl, a melleim olyanok mint az üresedõ tejeszacskó, de tudod mitÉn boldog vagyok mert van 2 csodálatos gyerekem akik bár nem lányok mint szerettem volna már gyerek korom óta. Mégis a szemem fényei. Te ezt a boldogságot nem fogod megérezni soha mert ha véletlen fiad is lenne folyton azt néznéd, hogy az alakod miatta ment tönkre és tuti a mama nevelné aki ha téged nevelt akkor már megbukott mint Anya. Sajnálom, de ez a véleményem és remélem a pocomban egy gyönyörü lislány rugdosódik.
2013. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
48%
te hülye vagy?????
2013. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
49%

Hát ez szép....Nekem a 19 éves eszem ágába sem jutott egyszer sem,hogy nekem csak ilyen vagy csak olyan nemű baba KELL!Régen mindig fiút képzeltem el,de amikor odaértünk,hogy pozi lett a teszt,semmi más nem számított,csak az,hogy egészséges legyen!Első perctől fogva lányt éreztem,de nagyon boldog voltam.Később kiderült,hogy kisfiú.Akkor is felhőtlenül boldogok voltunk a párommal.Nagyon várjuk a kis herceg érkezését.Semmi pénzért nem adnám,de akkor sem,ha lány lenne.Annyira mindegy.Annyira lehet őket szeretni.


26 hkm

2013. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!