Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akarok lány gyereket?

Nem akarok lány gyereket?

Figyelt kérdés

megtudtam,hgy terhes vagyok,de azt szeretném,hogy fiam legyen,lányt nem akarok. mindig is ugy képzeltem el hogy fiam lesz csak az lehet.

egy lányal nem tudnék mit kezdeni ugy érzem!


nem is tudnám szeretni igqzán



2013. okt. 12. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
76%
LOL, az ilyen embereknek sajnálom a leendő menyét, már ha lesz egyáltalán.
2013. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
87%
nekem 7 babám ment el sajnos (nagyon akartam gyereket)én le szarnám hogy fú-e vagy lány csak maradt volna meg te meg se érdemled ezt a babát mi a francért nem védekeztél ha ekkora**** vagy?
2013. okt. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
54%
ÉS hol a kedves kérdező???????????
2013. okt. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
87%
Meditál, hogy lánya legyen. :D
2013. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
67%

A meditalashoz az a baj, hogy agy is kell :D

Ennek az embernek nevezett lenynek nincs meg agya sem.

Idoiota ugy ahogy van, nem is ertem,hogy nem szegyeli magat,hogy egy ilyen kerdes tesz fel. Persze most el tunt.

2013. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

Máris megkezdődött az őszi szünet? Unatkozó gyerek írsogál, inkább tanulj.

KAMU

2013. okt. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a terhességem szinte minden napja teher volt, szó szerint. Ami kellemetlenség előfordulhatott, az mind előfordult: hánytam a 13.hétig, szédültem, állandóan kínzott a gyomorsav, elképesztő szorulásom volt. Ott volt a sok idegeskedés: vérzés miatt, aztán a Down szűrés, AFP (na nem mintha beteg gyereket nem tudtam volna szeretni, mert tudtam volna, de nyilván mindenki teljes életet kíván a gyermekének), most meg fenyegető koraszülés miatt fekszem. Emellett híztam is, holott épp egy éve keserves hónapok árán adtam le nagyon sok plusz kilót (leadom majd ezt is). A szülés még hátra van, és úgy gondolom az sem lesz piskóta. És mindezt egy lányért viselem el, pedig fiúra vágytam. Már nem érdekel, hogy lány. Szeretjük, várjuk, nem kellene másik baba, csak Ő. És "elnézem" neki, hogy ennyit szenvedtem miatta, hogy sokszor olyanokat rúg, hogy majd belehalok. Hogy annyira fent van olykor, hogy levegőt sem kapok. Már most azt mondom, hogy minden kellemetlenség megéri azért, amikor érzem, hogy erőseket rúg, hogy mozog, mert tudom, hogy jól van. Ha pedig végre a karomban tartom, akkor pláne minden pillanat megérte.

Addig, amíg te ezt nem így látod, amíg az egész terhesség nem más, mint befektetés, hogy fiad legyen (tényleg miért is több számodra egy fiú, mint egy lány?), addig te az én szememben nem leszel anya, ha egy tucat gyereket szülsz, akkor sem. Az anyaság, feltétel nélküli szeretet. Vagyis nem függ a nemétől, a szépségétől, az okosságától. Csak szereted, mert él!

2013. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
100%
Már egyszer hozzá szóltam de rájöttem arra hogy valamelyik ba...m biztos hülyéskedik és most jót nevet a kiírásokon csak hogy az isten nem bottal ver drágám úgyhogy szerintem készülj fel mert másokon röhögni kicsit durva pl akinek nem lehet vagy nem sikerült még a baba!!!
2013. okt. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
67%
Hát....én ezen most nagyon kiakadtam...talán mert nekem van 5 lányom? és tudom hogy lehet őket imádni is, nem csak szeretni??? Jobban jár az a szegény gyerek, ha örökbe adod, miután megszületett...egyáltalán miért estél teherbe, ha nem akarsz csak fiút szülni??? Tudod ez egy olyan 50-50 % os dolog...egyszerűbb lett volna örökbe fogadnod egy fiút...vagy nem teherbe esned....Úristen....szegény gyerek....
2013. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
ez egy unatkozó idióta aki kíváncsi volt arra hogy mi lesz ha fel tesz egy megbotránkoztató kérdést! és sikerűlt neki felháborítani mindenkit remélem ki szórakozta magát az idiótája!
2013. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!