Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akarok lány gyereket?

Nem akarok lány gyereket?

Figyelt kérdés

megtudtam,hgy terhes vagyok,de azt szeretném,hogy fiam legyen,lányt nem akarok. mindig is ugy képzeltem el hogy fiam lesz csak az lehet.

egy lányal nem tudnék mit kezdeni ugy érzem!


nem is tudnám szeretni igqzán



2013. okt. 12. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
94%
Ismerősöm is fiút szeretett volna. Majd a felesége terhes lett, de középidőben elvetélt. Erre azt mondta az "apuka": "Nem baj, úgyis lány lett volna." Mindezt nagy vigyorral az arcán. Már nem volt vigyor az arcán amikor megszületett pár év után a fiúk testi-szellemi fogyatékkal.
2013. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
89%
2 es válaszoló vagyok,kicsit félreértettelek.Írtam,hogy én is így éreztem mint te,hát ezt most gyorsan vissza szívom,te nem vagy normális neked tényleg nem való gyerek.Komolyan izgulok,hogy fiú legyen mert azt a kislányt nagyon sajnálnám,h olyan anyja van mint te!Kezeltesd magad,hogy lehet egyáltalán egy gyermekről,várandósságról így beszélni??
2013. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
78%
Úristen de gáz vagy kérdező.:O meg sem érdemled a babát te betegelméjű!
2013. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
68%
Sötét van odaát. Most már úgy látom, akár fiú, akár lány lesz, sok esélye nincs normális életre.
2013. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
72%

"Ismerősöm is fiút szeretett volna. Majd a felesége terhes lett, de középidőben elvetélt. Erre azt mondta az "apuka": "Nem baj, úgyis lány lett volna." Mindezt nagy vigyorral az arcán. Már nem volt vigyor az arcán amikor megszületett pár év után a fiúk testi-szellemi fogyatékkal."


általában ezek a dolgok nagyon csúnyán vissza tudnak ütni! Én egy olyan nőt ismerek aki kinevetett, kicsúfolt egy farkas torokkal született gyermeket és mit ad isten neki is olyan gyermeke született. nem kívánok rosszat a kérdezőnek mert azt csak szegény gyerek szívná meg, de egy ilyen utolsó sz.r embert még nem olvastam

2013. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
46%
Kar ezen aggodni,jobb a lanyra felkeszulni mert az y hhimivarsejt konnyebb mint az x, es mivel a lany himivarsejt nehezebb, igy konnyebben termekenyiti meg a petesejtet :) En pl 8 hetes vagyok de biztos vagyok benne, hogy lany :)
2013. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
81%

Én is kisfiúra vágytam mindig a szívem mélyén és kisfiam is van,DE ha lány lett volna akkor is tudnám szeretni,mert az én gyermekem.

Kérdező,te se reklamálj,variálj,örülj,hogy megadatik neked az anyaság öröme,nehogy megverjen a Jóisten...

2013. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
83%
Ez a tipikus esete annak, hogy gyereknek lesz gyereke (és ez nem a korodon múlik). Előbb talán fel kellene nőni, utána gyereket vállalni.
2013. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
73%
Nàlam kiverted a biztosítékot a kommenteddel kérdező...érdekes egy " nő" vagy..
2013. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
61%
Nem is beszelve a koltsegekrol?????? A gyerek nem egy targy amit beraksz a vitrinbe, hogy na ez is megvan, e idiota. Tenyleg sajnalatos, hogy az ilyenek teherbe eshetnek. Kiverted a biztositekot mara az biztos, gyoker!
2013. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!