Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem akarok lány gyereket?

Nem akarok lány gyereket?

Figyelt kérdés

megtudtam,hgy terhes vagyok,de azt szeretném,hogy fiam legyen,lányt nem akarok. mindig is ugy képzeltem el hogy fiam lesz csak az lehet.

egy lányal nem tudnék mit kezdeni ugy érzem!


nem is tudnám szeretni igqzán



2013. okt. 12. 09:35
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
87%

Annak idején a barátnőm is így gondolta, mint te. Három orvoshoz ment ultrahangra, mert biztos volt benne, hogy elnézték és mégis fia lesz. Azt mondta, neki lány nem kell, ha lány lesz otthagyja. Két lánya van mostanra, de semmi pénzért és egy tucat fiúért sem adná őket.

Én mikor megtudtam, hogy terhes vagyok, nagyon bíztam benne, hogy fiú. Főleg a férjem miatt, aki elsőre mindenképp fiút szeretett volna. Aztán a 7. héten elkezdtem vérezni, nem volt biztos, az sem, hogy megmarad nekünk a pici. Azt mondtam, mindegy hogy fiú vagy lány, csak maradjon velünk és legyen egészséges. Most már szinte biztos, hogy lányunk lesz, de egy kicsit sem bánom. A férjem sem. Ragyogó arccal válogat a kislány ruhák között és állandóan becézgeti a "kis tündérkéjét".

Egy dolog, hogy te mit szeretnél és más dolog, hogy mit hoz a sors. A neme teljesen mindegy, csak egészséges legyen és ne kelljen azon aggódnod, hogy elveszítheted.

2013. okt. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem vetesd el! Menj el pszichológushoz! És ha lány mégis? Mit csinálsz vele????
2013. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
87%
Én kétszer mentem lány névvel a 18 hetes uh-ra. Mégis fiaim vannak. Nem bírtam elképzelni, hogy fiam legyen. Semmi gond nem lesz. Imádni fogid bármilyen nemû is lesz. Most várjuk a 3. babánkat és mindegy milyen nemû csak egészséges legyen. Annyi örömöd lesz a baba miat t amit még most fel sem tudsz fogni, mert nem tudod, hogy ilyem érzelmek léteznek.
2013. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
2013. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
92%
Szeretni fogod ha meglesz, akár fiú lesz, akár lány. Én kislányt akartam elsőre, először kisfiút tippeltek, rögtön át tudtam állni a gondolatra, annyira, hogy mikor kiderült, hogy mégiscsak kislány, kicsit még szomorú is voltam, hogy nem fiú. De utána már örülök a lánynak megint :). Szóval ez jönni fog ösztönösen, akár fiú lesz, akár lány.
2013. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
62%
Szomorú, hogy ilyen embernek simán lehet gyereke! Ha éveket küzdenél összetennéd kezed-lábad, hogy lehet egyáltalán. Remélem, hogy egészséges babád lesz, és sosem tapasztalod meg, milyen elveszíteni egy gyermeket! Azt is remélem, hogy fiú, mert ha kislány és te nem változol, akkor neki szomorú gyerekkora lesz egy lelketlen "anya" mellett.
2013. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, én sem értelek! Nem azért vállaltál be babát mert gyereket ès családot szeretnél? Legalábbis én ilyen egyszerűen gondolkozom.

Mindamellett hogy én iszonyatosan lányt szerettem volna, de fiúcska lesz. De egészséges, már most szeretjük és várjuk!

Meg ez nem egy olyan dolog hogy "lányt vagy fiút kérek....inkább örülj hogy gyermeked lesz!

2013. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
83%
Vannak praktikák,hogy fiú legyen vagy lány. Ha megszületik a baba,akkor nem fog érdekelni ha lány lenne
2013. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
62%

Vetesd el!!!!

Komolyan!

Ilyen "nő" nem érdemel gyereket.

A te tested, OK. De ha megszületik, egy érző lény, egy kis ember lesz, nem a te tested.

Ha anyádék nem akartak volna lányt és nem foglalkoztak vna veled, beadtak vna árvaházba? Akkor most milyen életed lenne? Tönkre akarsz tenni lelkileg egy kislányt???!!! Van neked eszed??? Érzelmeid??? Nem undorodsz magadtól???

Vetesd el. Vagy MOST kezdj el szülőt keresni neki, ha esetleg lány lesz, de nálad semmiképp ne maradjon.

Ilyen hozzáállással te még egy bolhás kutyát sem érdemelsz, nemhogy gyereket.

2013. okt. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
61%

Ha ránézek a 2 fiamra (én, aki világ életemben lányt szerettem volna), a sírógörcs kerülget az írásod miatt.

Van neked szíved?

A gyerekedről beszélsz, nem mindegy, mi van a lába között?

Add örökbe, és vegyél egy plüss mackót inkább.

Pedig megértő választ akartam írni, bíztatni, mert én is csalódott voltam, mikor a ketteskémről is kiderült, hogy fiú, de ez az utolsó kommented kiverte a biztosítékot.

2013. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!