Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiirt kismamak,...

Augusztusra kiirt kismamak, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Hanyadik hetben vagytok?

Mikorra vagytok kiirva?

Baba neme?

Hogy erzitek magatokat?


Nagyon orulnek, ha lennenk paran, akik ''osszejarnank'' itt a szulesig, es drukkolnank egymasnak.


(Jo lenne, ha nevvel vagy nick-kel valaszolnatok, hogy konnyebb legyen azonositani egymast.)


2015. jún. 20. 17:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/170 anonim ***** válasza:

En is szoritok Neked.

Erika

2015. jún. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/170 A kérdező kommentje:

Koszi Lanyok, nagyon aranyosak vagytok! <3

Hala Istennek hatott a gyogyszer, amit kaptam. Tegnap este ota nincsenek fajasaim.

Remelem Ti mind jol vagytok!

2015. jún. 25. 17:08
 33/170 anonim ***** válasza:
Jajjj dejo csak most olvasom. Reméljük még pár hetet kibír odabent a manócska!! Tüdőérlelőt nem tudom kaptál e esetleg rá lehet kérdezni. Nem indokolatlan és nyugisabb lennél.
2015. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/170 A kérdező kommentje:

Ari vagy! :)

Akkor adott volna a doki tudoerlelot, ha befekudtem volna visszatartasra. A tudoerlelot csak a legvegso esetben adnak, mert az nem tul jo a babanak, hiszen szteroid.

(Persze, a koraszulotteknel fontosabb a tudoerlelo jotekony hatasa, mint a szteroid karos hatasa.)


Lanyok, vegyetek nagyon komolyan a kemenyedeseket, joslo fajasokat. Ha rendszeres, akkor hivjatok fel a dokit. Nem szamit, hogy mennyire eros vagy gyenge, de nem szabad rendszeresnek lennie!!


Andi

2015. jún. 26. 06:57
 35/170 anonim ***** válasza:

Szia Andi,

Nagyon örulök, hogy jobban vagy. Sokat gondoltam rad tegnap.

En ma voltam ultrahangon. Minden rendben, csak kisebb a baba, mint az atlag. Viszont jo utemben fejlödik, követi a növekedesi görbejet, csak egy picit alatta van. A tesoi is picik voltak szuletesukkor, szoval nem meglepö.

Mi vasarnap indulunk Magyarorszagra, pihenunk egy kicsit.

Vigyazzatok magatokra es mindenkinek szep nyarat kivanok.

Erika

2015. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/170 A kérdező kommentje:

Szia Erika! Nagyon orulok, hogy jol vagytok!

A babak a 12.-14. hettol mar eltero utemben nonek.Az a fontos, amit irtal is, hogy onmagahoz kepest jol fejlodik.

Pihenj sokat! Remelem nem faraszt ki az utazas!

Andi

2015. jún. 26. 12:20
 37/170 anonim ***** válasza:

Reggel kissebb fájásaim voltak. Rendszertelenek. De ha ez megint igy lesz akkor doki lesz belole. Biztos az idő teszi. De Most pihi amennyire a lányom engedi. Biztos ez az idő teszi. Már kiakaszto hogy vagy olyan meleg van hogy levegő nincs vagy pedig olyan hideg van hogy kabát lell. Biztos ez okozza a gondokat. Mi is bizunk még néhány hét.

Gabi

2015. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/170 A kérdező kommentje:

Nagyon vigyazz magatokra Gabi!

Kesobb irj, hogy elmultak-e a fajasok! Remelem elmulnak hamar.

2015. jún. 26. 17:12
 39/170 anonim ***** válasza:

Igyekszunk. Köszi. Ebből látszik 2terhesség sem egyforma.

Gabi

2015. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/170 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Most olvasom Örülök hogy jól vagytok!Szorítok hogy minden rendben legyen:)))

Nálam nem sok változás van,a két csajszi a pocakban nagyon jól fejlődnek,doki szerint úgy mintha egyedül lennének a pociban és nem ketten,viszont egyre nehezebb a járás uh szerint (nem tudom mennyire lehet hinni) már 1200 grammosak a csajszik:) Amúgy Ramóna és Johanna lesz a nevük:)Kitartást lányok és mindenkinek boldog babavárást:))) Dóri

2015. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!