Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 18 évesen jo...

Szerintetek 18 évesen jo döntés gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 10:44
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
64%
Én mindezeket neked 40 évesen, 16 éves lánnyal írom. Nagyon nem szeretném, ha két év múlva így gondolkodna...
2016. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
Ha csak iskolába jár, meg dolgozni akkor hol estél teherbe?
2016. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
74%

Az iskolában vagy a munkahelyen! :-)

Nincs olyan tizenéves fiú,aki apaságra vágyna! Lány se sok...

2016. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Hát igaz kihagytam hogy van párom valoszinü töle..mivel együtt lakunk nem kell járkálnom sehova csak iskolába és munkába
2016. jan. 25. 11:31
 25/55 anonim ***** válasza:
60%
Fura életed lehet...
2016. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
Ha 18 évesen együtt élsz valakivel, akkor mi a kérdésed? Milyen suliba jársz egyébként? Mit dolgozol? Mióta éltek együtt?
2016. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
2 éve élünk együtt,kereskedelmi iskolába járok és abban a szakmában is dolgozok
2016. jan. 25. 11:42
 28/55 anonim ***** válasza:
34%

Sziasztok. Én mas véleményen vagyok mint az emberek többsége. Jó formán. Nem is értem ,hogy a mai világban miért. Akkora tragédia ha valaki 18évesen érettnek érzi magát a babavállaláshoz. Ez helyén való teljesen, és. Ez most már, becsületre méltó. Hogy nem a péntek -szombati bulit választja es a drogot meg az alkoholt mint sok 20-30 éves 'felnőtt'. Van akinek a karrierje fontos, ezert közel 30alatt nem fog szülni mert kell 2diploma a gyerekneveléshez.(szerinte) es van aki a bulit és a haverokat választja, mert ő nem érzi azt h családot szeretne ez is teljesen elfogadott. De én hiszek abban hogy az a normalis még mindig hogy korán legyunk családanyák, persze ha az alap dolgokat meg tudjukneki adni es szerető családba születik. Nem kell hogy a gyerek úgy szülessen hogy mar a bmw kulcs az asztalon a 17.ik szülinapjára. Én. Személy szerint úgy érzem , baba melett is van élet. És vannak barátok. Ha nagyon akarja valaki pénzt is lehet keresni.

Szerintem csak avval foglalkozz hogy otthon segítenek es hogy ha valóban úgy érzitek miért ne?


Most töltöm a 21et, 1éve terveztük. Átgondoltuk nagyon akartuk, amire szüksége van megvan.


10hkm

J. :)

2016. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
23%
16 évesen összeköltöztél valakivel? A szüleid megengedték? Hát, nagyon korán kezdted. Pontosan ezért van nagy esély arra, hogy úgy járj, ahogy az előttem lévők leírták.
2016. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
75%

Ha visszagondolok a 18 éves verziómra, leginkább a szórakozáson, illetve a jövőm építése céljából a főiskolai zh-kon és újabb nyelvvizsgán járt az eszem, nem pedig kisbabákon (akik nem sokáig maradnak kiságyban fekvő cukigombócok). Mehettünk volna valamelyik szülőnk nyakára, hogy aztán hónap végén egy kicsi szobában azon matekozzunk, vajon jut-e még pelenkára.

Nem ilyen életre vágytam se lelki, se anyagi vonatkozásban, és kötve hiszem, hogy 18 évesen reálisan átlátja ezt valaki.

2016. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!