Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 18 évesen jo...

Szerintetek 18 évesen jo döntés gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 10:44
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
69%

Ezek a dolgok előbb-utóbb megbosszulják magukat, ha nem átgondoltak.

Biztosan nem egy átlagos lány vagy. Valószínű a családod nem nagyon törődik veled, azért van ez.


Ugyanis nem ez a normális, hogy valaki a mai világban 18 évesen már éveket együtt élt valakivel, dolgozik, iskolába jár.

2016. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
Nekem nincs családom csak egy nagyon jo lelkü nagymamám van aki nevel engem és akár mit is hisztek hogy én milyen vagyoo mert hamar vállaltam gyereket nem a mama hibás mert ö mindent megtett és megtesz értem attol hogy engem elitéltek attop még nemnismeritek a családi háterremet...és egyébként is védekeztünk és annak ellenére lett ez de ha már igy lett mért vettesem el?? Mért öljem meg?? Ezért tettem fel ezt a kérdést...
2016. jan. 25. 11:52
 33/55 anonim ***** válasza:
73%

Kíváncsi lennék ti hany évesek vagytok es mennyire sikeresek, na és hogy Boldogok vagytok e?

Van akit a gyermek tesz boldoggá van akit a pénz, van akit a papír arról mennyire okos.

Főnököm a karriert választotta 39 éves gyerek nélkül. Ez normalis? 18-30ig a legjobb kor a szulésig.

A kérdező véleményeket kért. Nem oltogatást.

J.

2016. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
46%

Mert mi a normális a mai világban??

35 évesen szülni. Az első gyereket? Na ezért haldoklik Magyarország. Mert 25millios ház kell meg 5auto és jöhet a gyerek( azt is azért mert h egy legyen). Nem bántottam soha senkit azért mert neki van egy véleménye. Ha nem várnék babát 21évesen akkor is igy gondolnám. Mert nem szeretnék. A gyermekem esküvőjére tolószékben menni, hanem még én szeretném. Megtancoltatni. Az hogy milyen az ő háttere ahhoz ennek a kérdésnek semmi köze nincsen!!!!


J

2016. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
Ha megfogant akkor nincs kérdés,de a helyedben várnék még egy picit,tanulj előtte,baba mellett is lehet de nehezebb nekem elhiheted,a fiam mellett fejeztem be a főiskolát.
2016. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
Ja látom már megfogant,akkor mindenképpen tartsd meg,főleg,hogy támogatnak!
2016. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

28 évesen lettem terhes 29leszek mire szülök.Tini korom óta buliztam,sok helyre eljutottam,van 3szakmám.Anyagilag átlagosan.Stabil kapcsolatom van 8éve.Szülőktől külön élünk (bár albérletben,de már 5éve).Tervezett baba volt mégsem érzem mindig azt hogy elég felnőtt vagyok a feladathoz.Mert nem kis felelősség ez.Nem csak arról szól,hogy cuki pocak aztán pici baba meg kisruhák stb.Ez sokkal több.Semmit nem éltél még!Nővérem 35éves fiatalon 15-25évesen csak tanult es dolgozott soha nem szórakozott.26évesen kezdett bulizni,utazgatni stb.Mivel nem élte ki magát 35 évesen sem érzi hogy gyereket szeretne! Oké hogy a párod szülei támogatnak de erre nem lehet gyereket vállalni.Amíg nem tapasztaltam meg mi mennyibe kerul addig én se hittem el.Oh biztos túlzás stb.Persze használtan lehet dolgokat stb,de erre alapozni megintcsak....Nagyon odafigyelünk mi is de repülnek a 10ezrek..Nekem elég sok volt osztálytársam szült 17-19évesen!Nem szabadna!Akkor sem ha azt mondják megvan az anyagi háttér.Hozzáteszem nincsenek mellettük az apák sem!

Papíron felnőtt vagy ez tény.Nem bulizol,iszol stb oké.De más is van az életben!Párod hány éves?Együttéltetek már ezelőtt szülők nélkül külön?Te szüleid?

2016. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
Közben látom írtad hogy részedről mamád van és hogy már nem tervezés fázisban van hanem terhes vagy.Hát akkor nem értem a kérdést!Nem akarod elveteni (megértem).De nem sok olyan választ fogsz kapni hogy remek ötlet.Lehet fiatalon szülni persze de 18 az nagyon korai!
2016. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
78%
Én közel a 30-hoz szültem. A párkapcsolaton kívül van végzettség, saját lakás, kocsi, stabil munkahely, normális fizetés, megtakarítás, max. összegű GYED. Én biztosan nem vállaltam volna 18 évesen gyereket, hogy mindenki életét megnehezítsem és hogy nagy valószínűséggel egyedül neveljem.
2016. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem te is érzed legbelül, hogy 18 évesen korai még a baba, különben nem írtad volna ki a kérdést.
2016. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!